Mladej Amy sa zrúti celý svet po autonehode, ktorú prežila so svojim priateľom Nickom. Nicka odvezú do tajomnej nemocnice, ktorá vlastne neexistuje. Amy prenasledujú všade navôkol prízraky, no napriek tomu je za každú cenu ochotná nájsť Nicka. (Algren)

SOLOM.

Filmy z nemocničního prostředí ve mně vždy vyvolávají podivné mrazení a to nemusí jít o horory. Při pohledu na injekční stříkačku se mi většinou svírá žaludek a polije studený pot. Zde to však neplatilo, protože atmosféra rozhodně nenaplnila mé očekávání. Rozhodně zde nebudeme sledovat žádnou originální tvůrčí myšlenku, která by nás posadila na zadek. Přemíra stupidních situací a monologů srazila kvalitu snímku až pod samou hranici průměru, což je docela škoda. Od duchařiny totiž očekávám pořádnou dávku napětí, sem tam nějakou lekací scénu, ale tady jakoby se po nich zem slehla. ()

muti

uplne v pohode horor s Hellraiserovskou tematikou. sam som bol prekvapeny ako z random hororu na TV Dajto budem nadseny. nedavno som vidle hispansky horor s falosnymi sanitkami a nemocnicou, hoci pointa bola ina. efekty a tajomnost sa mi pacili a aj zvlastny pribeh so zombies, ktory mi uz cosi nasvedcoval. hudobny doprovod som si tiez celkom vychutnal, pekne doplnoval atmosferu. este tie lakacky mohli byt drsnejsie. film doporucujem pozerat ludom co sa boja ihiel a nemocnic ;) chcelo by to mozno reziera co ma uz nejaku skusenost s podobnymi zanrami a vacsim zmyslom pre napatie. ale ja som sa bavil a preto davam (slabsie) 4* ()

TERRORDROME

Taký televízne vyzerajúci hororík ktorého pointa bola jasná už od úvodnej búračky. Predsa len som už videl pár filmov pokúšajúcich sa o to isté, najlepšie z nich boli zrejme Fulciho Dvere Do Ticha. Hrdinka pátra po priateľovi ktorého po karambole odviezli podivný sanitáci do neexistujúcej nemocnice, kde mu sadistické sestričky stále berú krv aby ju mohli chlemtať pri lesbických orgiách v kumbále na metly. Pátranie sťažujú rôzne skriplený démoni ktorí sa hrdinnej dievočke zjavujú aby jej zvestovali dôležité posolstvá typu "nenájdeš ho - pridaj sa k nám" a tak podobne. Najlepšia scéna bola tá s agresívnym somrákom, to malo celkom šťavu, naopak záverečné stretnutie s pár vymletými zombíkmi už za veľa nestálo. Tvorcovia sa ma snažili miasť celou tou historkou o prekliatej nemocnici, ale napokon aj tak muselo nevyhnutne dôjsť k onej pointe ktorú som predpovedal hneď na začiatku.Asi som skrátka dobrý, mňa nenachytajú. Ono to nie je celkovo zas také zlé, dá sa to dopozerať. ()

Megynka

A mě se to líbilo :) je tedy pravda, že masky "démonů" občas byly dosti "umělé" a to její příšerné běhání bylo jako z nějaké trapné parodie, nechápu, proč se film jmenuje zrovna tak jak se jmenuje (nějak to postrádalo smysl), ale celkově nápad se mi zamlouvá, dalo se na to koukat a rozhodně bych si to pustila klidně znovu :) ()

strougy

Špatný pokus o mysteriózní horror, vyznačující se nezajímavým dějem, trapnými démony, špatnými herci v čele s protivnou blondýnou a totální absencí strašidelné atmosféry. Naprostá ztráta času. ()