Reklama

Reklama

Unrest

všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Věříte v duši? Věříte, že duše nedostane klidu dokud není tělo řádně pochováno? Své o tom ví studenti medicíny z tohoto příběhu. Že je něco v nepořádku jim je jasné ve chvíli, kdy krátce po jejich prvním seznámení s mrtvolou, kterou mají pitvat, začnou umírat všichni, co s ní měli co do činění... A teď mají být na řadě oni! (Giovanni)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (35)

swamp 

všechny recenze uživatele

After dark Horrorfest - 8 films to die for: Na Corri English se dobře kouká, prostředí pitevny je pro mě atraktivní (v rámci hororu samozřejmě:) a duše, která nemá pokoj je prostě téma, které když se drží svých pravidel, nezklame. Točíme se zde ve víru klišé a je nadmíru jasné, že autoři spoléhali jak na nechutné scény, tak na tělo již zmíněné hlavní představitelky.. a mně to vůbec nevadilo. :) ()

EdaS 

všechny recenze uživatele

Zjevně velmi levný, ale pečlivě a s citem pro atmosféru natočený horor mě vyděsil velmi efektivně. Své v tomto ohledu hraje hlavně místo děje - kdo se na pitevně cítí jako doma, bát se možná nebude. Kdyby měly všechny rovnou na video jdoucí filmy podobnou kvalitu, to by bylo na světě (filmovém) krásně... *** 1/2 ()

Reklama

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

„Duch je lidský výmysl vysvětlující to, čemu nerozumíme. Život je vlastně jen sérií chemických reakcí, které začínají ejakulací a končí smrtí.“ Pod tohle bych se hned podepsal, sám bych to lépe nevystihl. A snad proto mám rád horory :-). Ač zápletka není nijak originální, zcela jistě obsahuje několik zajímavých okamžiků a odhalení. Ani její ztvárnění není nějak okázalé, nezastírá to svou béčkovost, ale i zde se najde pár dobrých okamžiků. Je to trošku nevyrovnané, části které mě bavily a zaujaly se střídají s částmi, které mě moc nebavily a stihl jsem u nich myslet na spoustu jiných věcí. Na jednu stranu je možná škoda, že lidi zde umírají jaksi mimo dohled kamery, na druhou stranu to však snímek dokáže na několika málo místech vynahradit jakous takous atmosférou. Jen pro těch pár zajímavých okamžiků (odhalování tajemství záhadné mrtvoly, koupel ve formaldehydu)) se to vyšplhalo na slabý nadprůměr. A hlavní hrdinka vypadá jako Britney Spears ještě v dobách, kdy velebila své panenství. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Unrest se může pochlubit výborným začátkem, kde nastává správná atmosféra a celý dojem začíná prostě úžasně. No ale po 40 minutách to bohužel všechno opadne. Pitvy a jiné lékařské praktiky jsou moc pěkné, ale když se neděje nic jiného tak je to nuda. Mordy jsou zoufalé a bez jakkéhokoliv nápadu. To nemluvím o chování postav, které byly, jak to říci slušně? Na palici. Jak jsem řekl na začátku je výborná atmosféra ale prostě jakmile se zjistí co a jak tak všechno opadne a začne nudné vyšetřování. Další věc co se ale musí vyzdvihnout je výborná hudba která je narozdíl od zbytku filmu atmoférická a taková příjemně temná. Herci nejsou moc schopni a ty jejich kecy mě dost štvaly. Unrest je průměrný horůrek který mě nějak nenadchnul a s největší pravděpodobností na něj taky brzo zapomenu. ()

Pilda17 

všechny recenze uživatele

Nemohu si pomoci, ale Unrest nebyl tak hrozný jak se ze začátku zdálo. Prostředí nemocnice je vždy nepříjemné a nechutná práce s těly mi dobře nedělá. Pár scén povedených, ale lekačky naprosto nůlové, což je u takového stylu hororu obrovská škoda. Zaujala me hudba, která svým zneklidňujícím nádechem dodávala nepříjemný pocit u zajímavějších scén. Jediný problém je opakování, které nepřineslo žádnou změnu. Unrest je tedy průměrný hororový zážitek... 5/10 = 50% ()

Reklama

Reklama