Pravda

James Purvis

Kostýmy:

Ken Shapkin
  • AxelWers

Podpriemerný film, ktorý si pozrite keď neskoro v noci nemôžete zaspať. Pomôže vám zaspať. 2* za to, že existujú aj ďaleko horšie filmy ako tento.(6.1.2012)

• Gabra

Proč někdo natočil takový film, to nechápu. Ale proč je ten film po celou dobu ošklivě zelený, nechápu už vůbec. Neváhejte sáhnout po ovladači.(11.2.2011)

• JoshuaMach

Napětí,děj,akce,skvělé herecké výkony,výborná režisérská práce,neskutečně dobrá kamera.....tak tohle všechno tento film nemá!!! Na tento film jsem koukal v tv, protože byl puštěný a dokoukal jsem ho jen proto, že mě fascinovalo jaká je to naprostá splácanina ničeho. Vřele doporučuju nekoukat!(12.2.2011)

• bogomira

Scénárista by měl viset, většina herců hned vedle něj a režisér s producentem na doživotí sedět. Neztrácejte čas s touhle splácaninou. Howgh!(26.1.2007)

• alambert

Asi takhle, prvních deset minut sem se připravoval, jak sem napíšu dlouhý komentář, kde budu rozebírat chyby a nesmysly ve filmu. Po dalších deseti minutách, jsem se této myšlenky vzdal, protože film je tak tragický, že by to byla škoda mého času. O čem se musím ale zmínit, je jednak scénář. Skutečně tak nudné dialogy jen tak někde neuvidíte. A navíc, pointa filmu mi došla asi tak po třičtvrtě hodiny a pak už sem se jen netrpělivě těšil na konec. Druhou věcí je to, že film má celou dobu takový nazelenalý obraz a místy ještě k tomu velmi tmavý. V nějakém hororu by to bylo třeba pěkné, ale v rádoby normálním filmu to akorát tak otravuje. Ztráta času.(17.2.2010)