poster

Pravda

 • Kanada

  Truth

 • slovenský

  Smrtiaca pravda

Thriller

Kanada, 2006, 87 min

Režie:

Timothy Bond

Scénář:

Jeff Blyth

Kamera:

C. Kim Miles

Hudba:

John Sereda

Scénografie:

James Purvis

Kostýmy:

Ken Shapkin
(další profese)
 • Gabra
  odpad!

  Proč někdo natočil takový film, to nechápu. Ale proč je ten film po celou dobu ošklivě zelený, nechápu už vůbec. Neváhejte sáhnout po ovladači.(11.2.2011)

 • bogomira
  odpad!

  Scénárista by měl viset, většina herců hned vedle něj a režisér s producentem na doživotí sedět. Neztrácejte čas s touhle splácaninou. Howgh!(26.1.2007)

 • alambert
  odpad!

  Asi takhle, prvních deset minut sem se připravoval, jak sem napíšu dlouhý komentář, kde budu rozebírat chyby a nesmysly ve filmu. Po dalších deseti minutách, jsem se této myšlenky vzdal, protože film je tak tragický, že by to byla škoda mého času. O čem se musím ale zmínit, je jednak scénář. Skutečně tak nudné dialogy jen tak někde neuvidíte. A navíc, pointa filmu mi došla asi tak po třičtvrtě hodiny a pak už sem se jen netrpělivě těšil na konec. Druhou věcí je to, že film má celou dobu takový nazelenalý obraz a místy ještě k tomu velmi tmavý. V nějakém hororu by to bylo třeba pěkné, ale v rádoby normálním filmu to akorát tak otravuje. Ztráta času.(17.2.2010)

 • JoshuaMach
  odpad!

  Napětí,děj,akce,skvělé herecké výkony,výborná režisérská práce,neskutečně dobrá kamera.....tak tohle všechno tento film nemá!!! Na tento film jsem koukal v tv, protože byl puštěný a dokoukal jsem ho jen proto, že mě fascinovalo jaká je to naprostá splácanina ničeho. Vřele doporučuju nekoukat!(12.2.2011)

 • AxelWers
  **

  Podpriemerný film, ktorý si pozrite keď neskoro v noci nemôžete zaspať. Pomôže vám zaspať. 2* za to, že existujú aj ďaleko horšie filmy ako tento.(6.1.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace