Special

USA, 2006, 81 min

• Cedr

Pár dobrých scén. To okolo bylo ale velmi nesympatické nudné utrpení.(15.4.2010)

• onde

Solidní námět, který je přetransformován v solidní nudu, nakonec se to zvrhne v takové chaotické nic... Bohužel...(30.1.2009)

Sice nízkorozpočtové a trochu neohrabané, ale na druhou stranu skvěle napsané, nápadité a sympatické. Film nepostrádá silné scény, zajímavou kameru, sympatického hlavního hrdinu a jistou realističnost - špinavost a nevyumělkovanost. Podle mě je určitě Special.(1.10.2012)

Ak sa vám páčil trailer, pusťte si ho ešte raz a na film sa vykašlite. Začiatok je síce veľmi fajn a Michael Rapaport svojím herectvom veľmi príjemne prekvapuje, ale po dvadsiatich minútach je to už len nuda a záver navyše trvá, aj napriek svojej nezaujímavosti, až nepríjemne dlho. [56%](27.6.2009)

Na tomto filme s vynimkou nazvu nie je nic specialne. US indie drama.(22.4.2007)