Vdáš se, a basta!

Vydáš sa a basta!

Komedie / Romantický

USA, 2007, 98 min

• 4daPeace

Verdikt: Dle jmen vytecne herecke obsazeni Vas primeje tesit se az si film pustite/podivate se na nej, ale az to udelate, kazdou dalsi minutou, kdy zjistujete, jak klisovite a pruhledne to cele je, se budete zoufale tesit na zaverecne titulky. Lauren Graham a Piper Perabo jsou na scene minimum casu, vse je v rezii otravne postavy Diane Keaton a puvabne Mandy Moore (ano, bude ve filmu 2x zpivat), k tomu snaha o lacine vtipky ala film typu Bulsit/Not Another Teen Movie a vyjde vam Not Romantic or Funny movie at all.(28.4.2007)

Rodinná komedie, na kterou se dá dívat. Rozhodně to není žádnej kasovní trhák a na seskupení čtyř hlavních hereček + Stephen Collins je to dost mizerné. Tedy pokud si říkáte že Keaton, Graham, Perabo a Collins jsou zaručenou jistotou kvalitní romantické komedie tak vás nejspíše zklamu. Ale nemyslete si že je to film hodný odpadu, to zase ne. Jak jsem psal již na začátku dá se na to dívat a díky hezké Lauren Graham, Mandy Moore a Piper Perabo dávám 3*. Takže pokud si chcete odpočinout u něčeho nenáročného a nemáte na výběr nic slušného klidně se podívejte na tohle ;) 50%.(26.12.2010)

• LibertyX

Nejsympatičtější a zároveň nejlépe zahranou postavou je pes, jehož iq bylo prokazatelně vyšší než scénáristovo a pana režiséra dohromady, a tak musel při znásilňování pohovky zaručeně trpět a stydět se za své počínání. Což se ale ostatním zúčastněným evidentně nestalo, Keaton totiž naprosto tragicky přehrává, děj je absolutně předvídatelný, postav máte ještě před titulkem se jménem filmu až po krk, všichni hrozně srandovně něco ničí a důchodci se hromadně líbají. Zkrátka báječná podívaná(22.5.2007)

• boshke

Těžko říct, za co ty dvě hvězdy jsou. Odpad bych si jistě obhájil. Není to zábavné, není to zajímavé, není to nic. Už od prvního záběru na sexy kytaristu je jasné, že s ním skončí; já vím, že předvídatelnost je typická pro většinu filmů, ale tady mne obzvláště iritovala. Humor, dá-li se to tak nazvat, mne naprosto neoslovil. Jistě by mne napadla ještě celá řada negativ, tyhle však snad za všechny stačí... 40%(11.1.2011)

• halogenka

Za tento film by měli někoho popravit. Tupé dialogy, strašné postavy, hysterický projev herců (už si skoro ani nepamatuju, jestli Diane Keaton někdy byla dobrá herečka), debilní a zbytečně komplikovaná zápletka. A závěrečná "romantická" scéna, v níž se začnou líbat důchodci na kurzu vaření, by se měla promítat pouze v blízkosti kýblu na zvracení.(12.6.2009)

• - Ve scéně na pohovce, kde se Daphne Wilder (Diane Keaton) a Joe (Stephen Collins) líbají, si Daphne rozváže suk na šále a políbí Joa. Když ale vstane z pohovky, suk na její šále je stále zavázaný. (Terkamer)

• - Dorty, které ve filmu uvidíte, vytvořila společnost Cake Divas, která vyrábí dorty pro řadu filmů a seriálů - např. Buffy, přemožitelka upírů, Čarodějky, Arrested Development, Soudkyně Amy, Pohotovost a mnoho dalších. (HappySmile)

• - Jména dcer Maggie (Lauren Graham), Milly (Mandy Moore) a Mae (Piper Perabo) pochází z básně, která začíná rýmem: "Maggie and Milly and Molly and May went to the beach to play one day" (Maggie a Milly a Molly a May si jednoho dne šly hrát na pláž). (HappySmile)