Vdáš se, a basta!

Vydáš sa a basta!

Komedie / Romantický

USA, 2007, 98 min

• boshke

Těžko říct, za co ty dvě hvězdy jsou. Odpad bych si jistě obhájil. Není to zábavné, není to zajímavé, není to nic. Už od prvního záběru na sexy kytaristu je jasné, že s ním skončí; já vím, že předvídatelnost je typická pro většinu filmů, ale tady mne obzvláště iritovala. Humor, dá-li se to tak nazvat, mne naprosto neoslovil. Jistě by mne napadla ještě celá řada negativ, tyhle však snad za všechny stačí... 40%(11.1.2011)

• Plangi

Slovo smutné by k charakteristice komedie patřit nemělo, leč Vdáš se, a basta disponuje hned několika smutnými aspekty. Smutná je neschopnost scénáristy čímkoli překvapit, děj je jedno velké klišé až hanba. Smutná je skutečnost, že jsem se byl schopen se jen jednou za celou dobu pousmát, mírně. Smutná je účast Diane Keaton, které si cením jako kvalitní herečky, jež zde přehrává neskutečně. Smutně přitroublé jsou tlachy, které postavy mezi sebou neustále pronášejí. Smutný jsem já za těch 98 minut života, které jsem obětoval sledování filmu. Na odpad to není, ale fakt slabota.(12.6.2009)

Priemerná romantická komédia, ktorá ma síce prvú polovicu pomerne bavila, ale potom sa to akosi zvrtlo a neustály plač a Diane Keaton mi liezli na nervy. Naopak Mandy Moore mám rád už od A walk to remember, takže ona ma potešila. Takisto ako predstaviteľky jej dvoch sestier. Inak niektoré momenty boli fajn(Millyn smiech, pacient u Maggie a keďže nie som slepý tak aj prezliekanie štyroch hlavných predstaviteliek pred masážou...) a niektoré skôr trápne(neustále klikanie na adult web stránky v podaní Daphne, malý Lionel...).(31.5.2008)

• Tommassi3

"Nemůžu uvěřit, že ji našel přes internet !! Je to takové divné.. Jako kdyby napsal své číslo na veřejných záchodcích.." Lehmann divoce hazarduje se svou pověstí šikovného tvůrce, podobně jako Diane Keaton, která ukazuje, jak se lze potichu proměnit z Annie Hall až na Noční můru z Romantic Street.. Zajímalo by mě zda si Diane uvědomuje, jak je její další šílená matka vlastně otravnou a odpudivou karikaturou.. Lehmannovo cvičení s žánrovými klišé jakékoli životní pravdy či sebereflexe zbavené..(15.1.2017)

• Morganela

Treba uznať, že sa na to dobre pozerá - chlapi sú sympatickí (Ale zároveň radikálne rozdelení do charakterových škatuliek); ženy majú fajn účesy i ošatenie (Diane Keaton však rozhodne nemá 25 rokov) - avšak ako sa človek z pekného, no prázdneho taniera nenaje, tak ani pekné tváričky nezachránia mdlý scenár, snahu o "odlišnosť" a otravnosť rodičovskej bunky.(30.12.2009)

• - Dorty, které ve filmu uvidíte, vytvořila společnost Cake Divas, která vyrábí dorty pro řadu filmů a seriálů - např. Buffy, přemožitelka upírů, Čarodějky, Arrested Development, Soudkyně Amy, Pohotovost a mnoho dalších. (HappySmile)

• - Ve scéně na pohovce, kde se Daphne Wilder (Diane Keaton) a Joe (Stephen Collins) líbají, si Daphne rozváže suk na šále a políbí Joa. Když ale vstane z pohovky, suk na její šále je stále zavázaný. (Terkamer)

• - Jména dcer Maggie (Lauren Graham), Milly (Mandy Moore) a Mae (Piper Perabo) pochází z básně, která začíná rýmem: "Maggie and Milly and Molly and May went to the beach to play one day" (Maggie a Milly a Molly a May si jednoho dne šly hrát na pláž). (HappySmile)