• 4daPeace

Verdikt: Dle jmen vytecne herecke obsazeni Vas primeje tesit se az si film pustite/podivate se na nej, ale az to udelate, kazdou dalsi minutou, kdy zjistujete, jak klisovite a pruhledne to cele je, se budete zoufale tesit na zaverecne titulky. Lauren Graham a Piper Perabo jsou na scene minimum casu, vse je v rezii otravne postavy Diane Keaton a puvabne Mandy Moore (ano, bude ve filmu 2x zpivat), k tomu snaha o lacine vtipky ala film typu Bulsit/Not Another Teen Movie a vyjde vam Not Romantic or Funny movie at all.(28.4.2007)

TV/// Obsazení 10/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// +velice zábavné, ujeté, střelené a bláznivé, výborné obsazení, musel bych vyjmenovat všechny, dobrá hudba a příjemná režie -ten zpěv proboha a občas je to trapné a někdy nechutné/// Film na který bych zašel klidně i do kina. Už jen kvůli Mandy Moore a Piper Perabo. Překvapili mě však i jiní herci. Jednak velmi živá Diane Keaton, sympatický Gabriel Macht, zábavný Stephen Collins a další. Film ač není dokonalý a hranice mezi únosnou zábavou a nesnesitelným křepčením byla velice tenká, tak mě naštěstí tyto nedostatky minuly a snímek jsem si příjemně užil. Bavil jsem se./// Celkem 81%///(12.6.2009)

• Pavlínka9

Film plný žen, které jako rodina řeší své problémy. Mírně neurotická matka, která zařizuje život všem okolo, ale na sebe se nezaměří, jelikož už si myslí, že je to zbytečné. Mít takovouhle matku, tak bych ji buď - nepustila do svého bytu, ať by se dělo, co by se dělo, nebo bych ji poslala na ten útes, jak o něm v jednu chvíli mluvila a ještě bych jí zamávala. Romantika, všude, kam se člověk podívá. Já se hlavně ale dívala na hodinky, kdy už to skončí...(8.4.2012)

• blackJag

Nevím jestli je to tím, že mi šedivá helma Diane Keatonové leze na nervy už několik let nebo jsem jen nebyl v shovívavé náladě, ale tento film je pro mne srancem, téměř v proporcionální míře odpadem. Blbě napsané, blbě zahrané, blbě zrežírované, blbě sestříhané. Lehmann musel být po mrtvici, aby takto zmrvil naprosté žánrové klišé, ve kterém postavy (vesměs velmi iritujícího charakteru) poskakují od rádoby vtipné romance k nevěrohodné dramatice jako postřelený prašivý králík. Navíc jsem se dočkal jedné zhmotněné noční můry - Keatonové v kalhotkách. Hudba: David Kitay. 10%(13.6.2009)

• kleopatra

Můj čich, vyburcovaný starou láskou k Diane Keaton a Lehmannovým Rockerům, mě zradil. Máma a její dcery byly fešandy, stejně tak i ženiši, ale ječení, poryvy pláče a nosového smíchu, divoká gestikulace a přitroublá konverzace si moje srdce ani mozkové závity nezískaly. Takže: pokud kvalitní rodinný babinec, tak Hana a její sestry.(23.7.2007)

• - Ve scéně na pohovce, kde se Daphne Wilder (Diane Keaton) a Joe (Stephen Collins) líbají, si Daphne rozváže suk na šále a políbí Joa. Když ale vstane z pohovky, suk na její šále je stále zavázaný. (Terkamer)

• - Dorty, které ve filmu uvidíte, vytvořila společnost Cake Divas, která vyrábí dorty pro řadu filmů a seriálů - např. Buffy, přemožitelka upírů, Čarodějky, Arrested Development, Soudkyně Amy, Pohotovost a mnoho dalších. (HappySmile)

• - Jména dcer Maggie (Lauren Graham), Milly (Mandy Moore) a Mae (Piper Perabo) pochází z básně, která začíná rýmem: "Maggie and Milly and Molly and May went to the beach to play one day" (Maggie a Milly a Molly a May si jednoho dne šly hrát na pláž). (HappySmile)