Daphne Wilderová je matkou, jejíž láska nezná hranic. Vychovala tři fantastické dcery – nemotornou, roztomilou Milly, poklidnou psycholožku Maggie a sexy, neuctivou Mae – tak, aby z nich byly ženy, které touží mít každá matka. Jediný problém je… že ony toho mají plné zuby. (oficiální text distributora)

T2

Rozpočet $-miliónovTržby USA $42,674,040Tržby Celosvetovo $69,485,490Tržby za predaj DVD v USA $23,947,742 //počet predaných kusov 1,384,885║ Žiadna veľká výhra, na také celkom slušné zoskupenie herečiek to je film do prázdna, najviac zamrazí nevyužitie Lauren Graham a Piper Perabo, ktoré su využité len na minime priestoru, príbeh je dosť fádny, prevarený a len málo momentiek je niečo hodných, prípadne mierne zábavných. /35%/ ()

imf

Michael Lehmann si může dojít pro zlatou medaili v soutěži o nejdivnější romantickou komedii roku. Nejen že dějově nedává jeho film vůbec smysl a je morálně pokřivený asi jako Tančící dům, ale nabízí nám podivně oplácanou Mandy Moore a smyslů zbavenou Diane Keaton. Co si z takové kombinace vybrat? Nejlépe vzít nohy na ramena a vypadnout ze sálu, co nejrychleji, protože jakmile zahlédnete souložící pejsky, zpívající rodinku a nemastné-neslané duo nápadníků, už vám nebude pomoci. Budete šokem přiraženi do křesel a z toho duševního vězení vás propustí až závěrečné titulky. Vážně radši utečte. Pořád ještě se ptáte proč? Because I Said So... (3/10) ()

Djkoma

Příjemná romantická (?) komedie s mnoha ženami, v které jste jako divák nuceni fandit té největší "lehké děvě", co ve filmu vystupuje. To je trochu zarážející a snad mě nikdo nevynadá za spoiler, ale hlavní postava spí se dvěma chlapy a ti jí to za úsměv prominou? Realita jde stranou, tohle je romantika:). Obsazení samo o sobě je dost fajn, i když třeba Piper Perabo jako 3. sestra působí nevyužitě... Škoda, že Lauren Graham nevyužila trochu svého humoru z Gilmorových děvčat, mohlo být hned lépe. ()

Renton

Scénář: Karen Leigh Hopkins, Jessie Nelson .. Hello mom? Limonádově natočené žvatlání tří dcer a jejich patetické matky. Mnoho otravných dialogů je vedených skrz mobilní komunikaci nebo při tradičním nakupování a na výjimku se probírají jen čistě ženské věci, které ovšem postrádají jakýkoliv humor. K tomu romantická dějová linie, která je prostinká a předvídatelná až hanba. Pro mě za neškodných třicet procent, ale kdo má podobné zkušenosti či zbožňuje Diane Keaton jako křepčící matku, tak si směle může přičíst body k dobru. 30%. ()

kleopatra

Můj čich, vyburcovaný starou láskou k Diane Keaton a Lehmannovým Rockerům, mě zradil. Máma a její dcery byly fešandy, stejně tak i ženiši, ale ječení, poryvy pláče a nosového smíchu, divoká gestikulace a přitroublá konverzace si moje srdce ani mozkové závity nezískaly. Takže: pokud kvalitní rodinný babinec, tak Hana a její sestry. ()

• Jména dcer Maggie (Lauren Graham), Milly (Mandy Moore) a Mae (Piper Perabo) pochází z básně, která začíná rýmem: "Maggie and Milly and Molly and May went to the beach to play one day" (Maggie a Milly a Molly a May si jednoho dne šly hrát na pláž). (HappySmile)
  • Ve scéně na pohovce, kde se Daphne Wilder (Diane Keaton) a Joe (Stephen Collins) líbají, si Daphne rozváže suk na šále a políbí Joa. Když ale vstane z pohovky, suk na její šále je stále zavázaný. (Terkamer)