• Plangi

Slovo smutné by k charakteristice komedie patřit nemělo, leč Vdáš se, a basta disponuje hned několika smutnými aspekty. Smutná je neschopnost scénáristy čímkoli překvapit, děj je jedno velké klišé až hanba. Smutná je skutečnost, že jsem se byl schopen se jen jednou za celou dobu pousmát, mírně. Smutná je účast Diane Keaton, které si cením jako kvalitní herečky, jež zde přehrává neskutečně. Smutně přitroublé jsou tlachy, které postavy mezi sebou neustále pronášejí. Smutný jsem já za těch 98 minut života, které jsem obětoval sledování filmu. Na odpad to není, ale fakt slabota.(12.6.2009)

• decouble

Hrůza. A snad nejhorší na tom všem je veletrpaná DIane Keaton. Klasická americká moralizující komedie, která se drží těsně nad samotným dnem. Zachraňuje jí snad jen jeden vtip. Diane Keaton: "Jaké je mít orgasmus?" Mandy Moore: "Ty si mami nikdy neměla orgasmus?" Diane Keaton: "Táta říkal, že na to nemá celý odpoledne a v noci pracoval."(20.9.2007)

• blackJag

Nevím jestli je to tím, že mi šedivá helma Diane Keatonové leze na nervy už několik let nebo jsem jen nebyl v shovívavé náladě, ale tento film je pro mne srancem, téměř v proporcionální míře odpadem. Blbě napsané, blbě zahrané, blbě zrežírované, blbě sestříhané. Lehmann musel být po mrtvici, aby takto zmrvil naprosté žánrové klišé, ve kterém postavy (vesměs velmi iritujícího charakteru) poskakují od rádoby vtipné romance k nevěrohodné dramatice jako postřelený prašivý králík. Navíc jsem se dočkal jedné zhmotněné noční můry - Keatonové v kalhotkách. Hudba: David Kitay. 10%(13.6.2009)

Když pomineme fakt, že je ženská část osazenstva neskutečně užvaněná, hysterická a ano ve většině případů i dost hloupá (nebo se přinejmenším neskutečně stupidně chová), jednoduchou romantickou linku, která nijak nevybočí z řady (a to je přesně to, co u většiny romantických filmů tolik nesnáším), předvídatelnost (opět známý jev u romantických filmů) a přimhouříme oči i nad potrhlými gagy, které ne vždy fungují, tak se u Vdáš se a basta! dá poměrně odreagovat, jen nesmíte mnoho očekávat.(29.7.2007)

• Morganela

Treba uznať, že sa na to dobre pozerá - chlapi sú sympatickí (Ale zároveň radikálne rozdelení do charakterových škatuliek); ženy majú fajn účesy i ošatenie (Diane Keaton však rozhodne nemá 25 rokov) - avšak ako sa človek z pekného, no prázdneho taniera nenaje, tak ani pekné tváričky nezachránia mdlý scenár, snahu o "odlišnosť" a otravnosť rodičovskej bunky.(30.12.2009)

• - Jména dcer Maggie (Lauren Graham), Milly (Mandy Moore) a Mae (Piper Perabo) pochází z básně, která začíná rýmem: "Maggie and Milly and Molly and May went to the beach to play one day" (Maggie a Milly a Molly a May si jednoho dne šly hrát na pláž). (HappySmile)

• - Ve scéně na pohovce, kde se Daphne Wilder (Diane Keaton) a Joe (Stephen Collins) líbají, si Daphne rozváže suk na šále a políbí Joa. Když ale vstane z pohovky, suk na její šále je stále zavázaný. (Terkamer)

• - Dorty, které ve filmu uvidíte, vytvořila společnost Cake Divas, která vyrábí dorty pro řadu filmů a seriálů - např. Buffy, přemožitelka upírů, Čarodějky, Arrested Development, Soudkyně Amy, Pohotovost a mnoho dalších. (HappySmile)