• Radush

Radši bych hodinu a půl poslouchala skřípot nehtů po tabuli, než se znovu dívat na tento film. Kýč tvořený jedním nesmyslem za druhým (Prostě si nedokážu představit muže, který by své přítelkyni ihned odpustil, že během jejich vztahu spala s jiným......) mi působil muka. A to jsem člověk s duší romantika, který nevidí kýč tam, kde ho vidí ostatní. Z každého obrazu se na mě valila dokonalost sama (perfektní účes, make-up, outfit..). Všechno bylo přesně naaranžované (poněkolikáté hledat zvonící mobil v kabelce a nakonec ho vyndat z pytlíku se sušenkami - to už je moc). Scény zpívajících dcer s matkou mě nemohly iritovat více. Sama sobě se divím, že jsem se na "Vdáš se, a basta!" vydržela koukat až do konce. Z úcty k Diane Keaton hodnotím *.(8.8.2010)

Priemerná romantická komédia, ktorá ma síce prvú polovicu pomerne bavila, ale potom sa to akosi zvrtlo a neustály plač a Diane Keaton mi liezli na nervy. Naopak Mandy Moore mám rád už od A walk to remember, takže ona ma potešila. Takisto ako predstaviteľky jej dvoch sestier. Inak niektoré momenty boli fajn(Millyn smiech, pacient u Maggie a keďže nie som slepý tak aj prezliekanie štyroch hlavných predstaviteliek pred masážou...) a niektoré skôr trápne(neustále klikanie na adult web stránky v podaní Daphne, malý Lionel...).(31.5.2008)

• blackJag

Nevím jestli je to tím, že mi šedivá helma Diane Keatonové leze na nervy už několik let nebo jsem jen nebyl v shovívavé náladě, ale tento film je pro mne srancem, téměř v proporcionální míře odpadem. Blbě napsané, blbě zahrané, blbě zrežírované, blbě sestříhané. Lehmann musel být po mrtvici, aby takto zmrvil naprosté žánrové klišé, ve kterém postavy (vesměs velmi iritujícího charakteru) poskakují od rádoby vtipné romance k nevěrohodné dramatice jako postřelený prašivý králík. Navíc jsem se dočkal jedné zhmotněné noční můry - Keatonové v kalhotkách. Hudba: David Kitay. 10%(13.6.2009)

• MM_Ramone

Príšerná blbosť. Rovnako hlúpy film ako jeho slovenský distribučný názov. Slaboduchý scenár by som dokázal pri tak lacnom žánre ako je stredoprúdová americká romantická komédia ešte ako tak prekusnúť. Nad tým som sa nijak zvlášť nepozastavoval. Ale k diváckemu zúfalstvu ma doháňalo hlavne príšerné herectvo starej lasice Diane Kreatonovej. Nemohol som sa pozerať na to jej trapošenie. O moc lepšie na tom neboli ani ďaľšie preplatené hollywoodske fifleny, vrátane veľkej hviezdy seriálu "Gilmorove dievčatá" Lauren Graham. *(13.1.2010)

• freddy

Romantická komedie s nesmírně otravnou matkou a hlavní hrdinkou, která má celou dobu před nosem ideálního a milého chlapa a dává přednost arogantnímu, egoistickému a sobeckému chlapovi, který mi nepřišel ani trochu milý. A svůj velký omyl si, jak jinak, uvědomí až ve chvíli, kdy o ní ten ideální sympaťák ztrácí zájem. Některé americké romantické komedie mohou být zajímavé, originální, sympatické a neotřelé, tahla romantická komedie k nim však opravdu nepatří, nemá ani jedno z výše použitých synonym, a tak nemůže být divu, že u tohoto filmu jsem se převážně nudil, osud hlavní hrdinky mi byl vcelku lhostejný (říkal jsem si sám pro sebe, že když je tak blbá a nevidí, jak hodného chlapa má před sebou, tak jí to patří) a její matka byla opravdu zralá na odstřel. Pokud tahle komedie něčím zaujala, tak to bylo odlehčenými pasážemi, jejímiž aktéry byla sestra hlavní hrdinky (psycholožka) a její poněkud neurotický pacient, to byla jediná příležitost se u tohoto filmu zasmát, jinak zde bohuižel nic příliš pozitivního nevidím. Naštěstí ale hlavní hrdinka a její sestry byly sympatické a pohledné, takže aspoň na něco se v tomhle filmu dalo koukat. Zkrátka tenhle film je velkým zklamáním (a to jsem toho od něj příliš mnoho nečekal) a nemohu ho označit jinak než jako podprůměrný. Uděluji dvě hvězdy.(13.8.2010)

• - Jména dcer Maggie (Lauren Graham), Milly (Mandy Moore) a Mae (Piper Perabo) pochází z básně, která začíná rýmem: "Maggie and Milly and Molly and May went to the beach to play one day" (Maggie a Milly a Molly a May si jednoho dne šly hrát na pláž). (HappySmile)

• - Ve scéně na pohovce, kde se Daphne Wilder (Diane Keaton) a Joe (Stephen Collins) líbají, si Daphne rozváže suk na šále a políbí Joa. Když ale vstane z pohovky, suk na její šále je stále zavázaný. (Terkamer)

• - Dorty, které ve filmu uvidíte, vytvořila společnost Cake Divas, která vyrábí dorty pro řadu filmů a seriálů - např. Buffy, přemožitelka upírů, Čarodějky, Arrested Development, Soudkyně Amy, Pohotovost a mnoho dalších. (HappySmile)