Daphne Wilderová je matkou, jejíž láska nezná hranic. Vychovala tři fantastické dcery – nemotornou, roztomilou Milly, poklidnou psycholožku Maggie a sexy, neuctivou Mae – tak, aby z nich byly ženy, které touží mít každá matka. Jediný problém je… že ony toho mají plné zuby. (oficiální text distributora)

Trailer

MarekT

Romantické komedie, které díky svojí matce většinou vnímám coby zvukový podkres, mě běžně nechávají chladným a kolikrát si jejich názvy i přes moji sloní paměť nezaznamenávám, jelikož jsou kolikrát - lidově řečeno - na jedno brdo, nicméně tento kousek mě neočekávaně vyprovokoval ke komentáři. Když jsem se asi po půlhodině náhodou ohlédl na televizní obrazovku, spatřil jsem známou tvář, kterou se ukázala být Diane Keaton. I přes úvodem zmíněnou schematičnost jsem začal sledovat jedním okem... Nebudu své zklamání zbytečně pitvat, tudíž jen krátce - s ohledem na to, že jsem si Diane oblíbil především díky spolupráci s kultivovaným Woodym Allenem, mě některé její zdejší hrubozrnné kreace až děsily a bylo mi celkem líto, že hlavní pracovní náplní tak schopné herečky jsou právě díla tohoto druhu. Možná by nebylo špatné svým způsobem zopakovat Tajemnou vraždu, ale to už je na jinou diskusi v jiném profilu... 10% ()

lennyd

Daphne Wilderová (Diane Keaton) má tři dcery, a neleží jí na srdci nic jiného než jejich štěstí. Poté, co se dvě dcery šťastně vdají, zůstává mladá Milly (Mandy Moore) stále osamělá. A tak si Daphne vytkne najít jí uspokojivého životního partnera - dokonce přes inzerát. Nakonec se v jejích osidlech někdo uchytí, ale tak nějak to není jeden, ale jsou dva. A oba dva Milly přitahují. A nastává další rozhodování - bohatého a úspěšného nebo radši milého a hodného? ... Na tomto filmu jsme byli i s manželčinými rodiči, a všichni svorně jsme si notovali, že jsme se našli sami, bez zásahu shůry. Při sledování filmu už jsme tak svorní nebyli - zatímco manželce a tchýni se docela líbil, mně moc ne. Přišlo mi, že se pan režisér není schopen rozhodnout, kterému tématu se má věnovat, tak to tam práskal jedno přes druhý (narozeniny matky, její vztah, vztahy mladé Milly) a celkově z toho vznikl zmatený propletenec. Ještě že se na konci všichni vzali a všechno šťastně skončilo. Diane Keaton je (i ve svém věku) skvělá, holky (včetně Mandy Moore) jí jen přicmrndávaly.. ()

kleopatra

Můj čich, vyburcovaný starou láskou k Diane Keaton a Lehmannovým Rockerům, mě zradil. Máma a její dcery byly fešandy, stejně tak i ženiši, ale ječení, poryvy pláče a nosového smíchu, divoká gestikulace a přitroublá konverzace si moje srdce ani mozkové závity nezískaly. Takže: pokud kvalitní rodinný babinec, tak Hana a její sestry. ()

hippyman

pokud hledáte odpočinkovou romantickou komedii, u které vás něco překvapí či rozesměje... rozhodně si nepouštějte tuhle křečovitou trapárnu! naprostá dialogová a přehrávaná nuda, slovy jedna scéna, u které jsem se usmál, pytle a pytle klišé, místy se mi fakt až zvedal kýbl. tohle příjemný rozhodně nebylo a vlastně ani nevím, za co těch 30% dávám... ()

Divočák

Diane Keaton je přesně ten typ matky, která by si zasloužila nakopat špičatýma botama do prdele. Bez nadsázky. Celou dobu šíleně histerčí, ometá se své dceři za zadkem a nosí šílené sukně. Když se navíc sleze ten babinec kolem (I když Lauren Graham září i ve vedlejší roli) a začne zpívat!!?!?, cítíte, že už byste opravdu potřebovali panáka. Zrežírované je to ale celkem svižně, takže ty 2 ** tomu s klidným srdcem dám. ()

• Jména dcer Maggie (Lauren Graham), Milly (Mandy Moore) a Mae (Piper Perabo) pochází z básně, která začíná rýmem: "Maggie and Milly and Molly and May went to the beach to play one day" (Maggie a Milly a Molly a May si jednoho dne šly hrát na pláž). (HappySmile)
  • Ve scéně na pohovce, kde se Daphne Wilder (Diane Keaton) a Joe (Stephen Collins) líbají, si Daphne rozváže suk na šále a políbí Joa. Když ale vstane z pohovky, suk na její šále je stále zavázaný. (ČSFD)