Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Daphne Wilderová je matkou, jejíž láska nezná hranic. Vychovala tři fantastické dcery – nemotornou, roztomilou Milly, poklidnou psycholožku Maggie a sexy, neuctivou Mae – tak, aby z nich byly ženy, které touží mít každá matka. Jediný problém je… že ony toho mají plné zuby. (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (227)

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Můj čich, vyburcovaný starou láskou k Diane Keaton a Lehmannovým Rockerům, mě zradil. Máma a její dcery byly fešandy, stejně tak i ženiši, ale ječení, poryvy pláče a nosového smíchu, divoká gestikulace a přitroublá konverzace si moje srdce ani mozkové závity nezískaly. Takže: pokud kvalitní rodinný babinec, tak Hana a její sestry. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónovTržby USA $42,674,040Tržby Celosvetovo $69,485,490Tržby za predaj DVD v USA $23,947,742 //počet predaných kusov 1,384,885║ Žiadna veľká výhra, na také celkom slušné zoskupenie herečiek to je film do prázdna, najviac zamrazí nevyužitie Lauren Graham a Piper Perabo, ktoré su využité len na minime priestoru, príbeh je dosť fádny, prevarený a len málo momentiek je niečo hodných, prípadne mierne zábavných. /35%/ ()

Reklama

Renton 

všechny recenze uživatele

Scénář: Karen Leigh Hopkins, Jessie Nelson .. Hello mom? Limonádově natočené žvatlání tří dcer a jejich patetické matky. Mnoho otravných dialogů je vedených skrz mobilní komunikaci nebo při tradičním nakupování a na výjimku se probírají jen čistě ženské věci, které ovšem postrádají jakýkoliv humor. K tomu romantická dějová linie, která je prostinká a předvídatelná až hanba. Pro mě za neškodných třicet procent, ale kdo má podobné zkušenosti či zbožňuje Diane Keaton jako křepčící matku, tak si směle může přičíst body k dobru. 30%. ()

imf 

všechny recenze uživatele

Michael Lehmann si může dojít pro zlatou medaili v soutěži o nejdivnější romantickou komedii roku. Nejen že dějově nedává jeho film vůbec smysl a je morálně pokřivený asi jako Tančící dům, ale nabízí nám podivně oplácanou Mandy Moore a smyslů zbavenou Diane Keaton. Co si z takové kombinace vybrat? Nejlépe vzít nohy na ramena a vypadnout ze sálu, co nejrychleji, protože jakmile zahlédnete souložící pejsky, zpívající rodinku a nemastné-neslané duo nápadníků, už vám nebude pomoci. Budete šokem přiraženi do křesel a z toho duševního vězení vás propustí až závěrečné titulky. Vážně radši utečte. Pořád ještě se ptáte proč? Because I Said So... (3/10) ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Příjemná romantická (?) komedie s mnoha ženami, v které jste jako divák nuceni fandit té největší "lehké děvě", co ve filmu vystupuje. To je trochu zarážející a snad mě nikdo nevynadá za spoiler, ale hlavní postava spí se dvěma chlapy a ti jí to za úsměv prominou? Realita jde stranou, tohle je romantika:). Obsazení samo o sobě je dost fajn, i když třeba Piper Perabo jako 3. sestra působí nevyužitě... Škoda, že Lauren Graham nevyužila trochu svého humoru z Gilmorových děvčat, mohlo být hned lépe. ()

Galerie (34)

Zajímavosti (3)

  • Ve scéně na pohovce, kde se Daphne Wilder (Diane Keaton) a Joe (Stephen Collins) líbají, si Daphne rozváže suk na šále a políbí Joa. Když ale vstane z pohovky, suk na její šále je stále zavázaný. (ČSFD)
  • Jména dcer Maggie (Lauren Graham), Milly (Mandy Moore) a Mae (Piper Perabo) pochází z básně, která začíná rýmem: "Maggie and Milly and Molly and May went to the beach to play one day" (Maggie a Milly a Molly a May si jednoho dne šly hrát na pláž). (HappySmile)

Reklama

Reklama