• imf

Michael Lehmann si může dojít pro zlatou medaili v soutěži o nejdivnější romantickou komedii roku. Nejen že dějově nedává jeho film vůbec smysl a je morálně pokřivený asi jako Tančící dům, ale nabízí nám podivně oplácanou Mandy Moore a smyslů zbavenou Diane Keaton. Co si z takové kombinace vybrat? Nejlépe vzít nohy na ramena a vypadnout ze sálu, co nejrychleji, protože jakmile zahlédnete souložící pejsky, zpívající rodinku a nemastné-neslané duo nápadníků, už vám nebude pomoci. Budete šokem přiraženi do křesel a z toho duševního vězení vás propustí až závěrečné titulky. Vážně radši utečte. Pořád ještě se ptáte proč? Because I Said So... (3/10)(14.6.2007)

• Tommassi3

"Nemůžu uvěřit, že ji našel přes internet !! Je to takové divné.. Jako kdyby napsal své číslo na veřejných záchodcích.." Lehmann divoce hazarduje se svou pověstí šikovného tvůrce, podobně jako Diane Keaton, která ukazuje, jak se lze potichu proměnit z Annie Hall až na Noční můru z Romantic Street.. Zajímalo by mě zda si Diane uvědomuje, jak je její další šílená matka vlastně otravnou a odpudivou karikaturou.. Lehmannovo cvičení s žánrovými klišé jakékoli životní pravdy či sebereflexe zbavené..(15.1.2017)

• Bast

Na to, že romantické komedie mám opravdu ráda a moje hodnocení se od ostatních uživatelů většinou hodně liší (většina dává velmi nízké hodnocení), tak u tohoto filmu to bude bohužel jinak. Byla to bída a utrpení a zaslouží si to tak 1,5 hvězdičky. ** za dobré obsazení.(19.6.2007)

Typická americká komedie s lepším hereckým obsazením.. Ale takovou matku mít, tak mi hrábne ve věku 3 let :-)(9.9.2007)

• ScarPoul

a to len kvoli nadhernému zadočku dám graham , moore a perabo. keatonovu by som za ten skrek najradsej zabil(27.12.2007)

• - Ve scéně na pohovce, kde se Daphne Wilder (Diane Keaton) a Joe (Stephen Collins) líbají, si Daphne rozváže suk na šále a políbí Joa. Když ale vstane z pohovky, suk na její šále je stále zavázaný. (Terkamer)

• - Jména dcer Maggie (Lauren Graham), Milly (Mandy Moore) a Mae (Piper Perabo) pochází z básně, která začíná rýmem: "Maggie and Milly and Molly and May went to the beach to play one day" (Maggie a Milly a Molly a May si jednoho dne šly hrát na pláž). (HappySmile)

• - Dorty, které ve filmu uvidíte, vytvořila společnost Cake Divas, která vyrábí dorty pro řadu filmů a seriálů - např. Buffy, přemožitelka upírů, Čarodějky, Arrested Development, Soudkyně Amy, Pohotovost a mnoho dalších. (HappySmile)