Vdáš se, a basta!

Because I Said So

Vydáš sa a basta!

Komedie / Romantický

USA, 2007, 98 min

TV/// Obsazení 10/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// +velice zábavné, ujeté, střelené a bláznivé, výborné obsazení, musel bych vyjmenovat všechny, dobrá hudba a příjemná režie -ten zpěv proboha a občas je to trapné a někdy nechutné/// Film na který bych zašel klidně i do kina. Už jen kvůli Mandy Moore a Piper Perabo. Překvapili mě však i jiní herci. Jednak velmi živá Diane Keaton, sympatický Gabriel Macht, zábavný Stephen Collins a další. Film ač není dokonalý a hranice mezi únosnou zábavou a nesnesitelným křepčením byla velice tenká, tak mě naštěstí tyto nedostatky minuly a snímek jsem si příjemně užil. Bavil jsem se./// Celkem 81%///(12.6.2009)

• LordSnape

Moje dojmy: Diane Keaton se asi už nikdy nestane mojí oblíbenkyní. I tady mi přišla trapná. Mandy Moore celkem dospěla (i zkrásněla) a z mladé ušmudlané hvězdičky se stává prvotřídní zboží první jakosti. Lauren Graham je pořád solidní kus, škoda jen, že nedostala více prostoru. To ostatní je už jen zředěná a několikrát předdestilovaná komediální voda.(26.5.2009)

• Ichabod

Diane Keaton jako "ztřeštěná matka" naplňuje svou roli maximálně, ale vidět ji jak si pouští porno, hlasitě si užívá orgasmus a chodí v těsných legínách, to je prostě něco, co nikdo by neměl chtít vidět (a to mam Diane rád). Celý scénář je občas až příliš ujetý (ale přitom málo vtipný) a vlastně poměrně dost málo romantický. Mandy Moore je ale opravdu moc sympatická a pěkná slečna a vlastně na ní ten film stojí a jediný dobrý moment, který tak nějak vyčnívá nad ostatním je právě její.. V porovnání s filmy od Nancy Meyers je tenhle film průšvih a omyl.(30.6.2009)

Příjemná romantická (?) komedie s mnoha ženami, v které jste jako divák nuceni fandit té největší "lehké děvě", co ve filmu vystupuje. To je trochu zarážející a snad mě nikdo nevynadá za spoiler, ale hlavní postava spí se dvěma chlapy a ti jí to za úsměv prominou? Realita jde stranou, tohle je romantika:). Obsazení samo o sobě je dost fajn, i když třeba Piper Perabo jako 3. sestra působí nevyužitě... Škoda, že Lauren Graham nevyužila trochu svého humoru z Gilmorových děvčat, mohlo být hned lépe.(25.6.2009)

• Jara.Cimrman.jr

Přehnaně milující matky, s vrozenými sklony k vydírání, by se měly zákonem zakázat, čehož je tento snímek jasným důkazem. Daphne Wilderová totiž dokázala se svými třemi dcerami vytvořit tak uječený slepičinec se stěhovacími, oblékacími a masážními mániemi, že jedinou záchranou zdravého rozumu byl odvážný skok po dálkovém ovladači a ukončení projekce. Já jsem však tolik odvahy neměl, nebo jsem jen prokázal hodně lenosti, a dočkal se nepříjemného překvapení, že i v místnosti, kde jsou mezi debatujícími mistři sarkasmu Lorelai Gilmoreová a šerif Carter, může být nuda.(28.11.2013)

• - Ve scéně na pohovce, kde se Daphne Wilder (Diane Keaton) a Joe (Stephen Collins) líbají, si Daphne rozváže suk na šále a políbí Joa. Když ale vstane z pohovky, suk na její šále je stále zavázaný. (Terkamer)

• - Dorty, které ve filmu uvidíte, vytvořila společnost Cake Divas, která vyrábí dorty pro řadu filmů a seriálů - např. Buffy, přemožitelka upírů, Čarodějky, Arrested Development, Soudkyně Amy, Pohotovost a mnoho dalších. (HappySmile)

• - Jména dcer Maggie (Lauren Graham), Milly (Mandy Moore) a Mae (Piper Perabo) pochází z básně, která začíná rýmem: "Maggie and Milly and Molly and May went to the beach to play one day" (Maggie a Milly a Molly a May si jednoho dne šly hrát na pláž). (HappySmile)