Vyplach mozku, u ktereho se muzete zasmat...pokud disponujete nadhledem a smyslem pro trosku zvrhlou (byt neskodnou) legraci... Dale si myslim, ze v tomhle filmu je tolik vtipnych (nekdy dobre maskovanych) scen a hlasek, ze obzvlast nase soucasne "komedie" mohou jen velmi tise zavidet. - Film neni pro kazdeho, ale me pobavil moc. A videl jsem ho dokonce nekolikrat, za coz by me mozna nekteri zdejsi komentatori nejradeji anihilovali... :-)(8.7.2007)

jako to je humor, to sem fakt nezral. Tam je vtipů ze by se to neveslo do normlaniho filmu. Hlavne sou tak zamaskovaný, že když tam prakticky jakejkoliv človek rekne cokoliv tak je velka pravděpodobnost že jeden zazní.. Je to lepší než Borat, viz scéna na hotel z venku. To sou vážně hovada :-) nebo scéna kdy si The Rock hraje s granátem. " Ohh wou I just had i wierdest dream ever.... You know you're drivin...right ? " Nejvíc mi to připomínalo klub sráčů ale spis jen humorem, než dějem.(26.6.2007)

• Brano

Ďalší nepodarený pokus parodovať prácu policajtov. Strašné trápne a nevtipné. Herci až na pár výnimiek mizerný. Chcel som dať aspoň 1*, ale ak sa tak lepšie nad týmto filmom zamyslím, tak nenachádzam veľa dôvodov na to. Nulový dej, nulový humor. Celé je to len založené na primitívnom chovaní postáv. Čo z takej komédie?(10.9.2015)

´´Je to ta nejhloupjejsi banda lidi jaky znam, kteri neprohlasili za retardovani:D:D..-O pani, mel jsem divnej sen,,-Vis o tom ze ridis??:D..Nermozem z toho....Je to totalna blbost, ale smiat sa neprestanete. Ked som videl ten hotel v noci ,co ten cernoch nakoniec uteka do svojej izby a vsetci si tam honili:D:D.......ja som sa rehotal asi pol hodiny este potom.Trosku myslim ze chceli nabeh natacania kamery Blair Witch a Cloverfield :D:D....no sranda.A ten opity kameramanovi: dik, ze mně vedeš:D:D....A k tomu, v tomto filme si zahral asi 2minuty aj ´´The Rock´´- Dwayne Johnson.a vobec neni zapisany ze tu ucinkuje.a jeho hlaska: Nebojte se , tyhle šmejdi potřebují více než 10 sekund než vybuchnou! - granat, ktory pevne drzal v ruke a vypadol mu:D:D(16.7.2008)

• Rodin

Další z filmů, které mohu jen komentovat, neboť jsem v sobě nenalezl dosti sil, abych ho dohlédl až do konce. Film se nám v podstatě snaží sdělit, že policajti jsou blbci. No, to konec konců není nic novátorského ani neznámého, pár silničních kontrol a máte to. A režisér (prý tam opravdu nějaký byl) se to snaží zabalit do kabátu, který by nefungoval ani v Little Britain. Scénky. Fórky bez jakékoli vazby na něco, co by se dalo nazvat příběhem. Tupá ukecanost. Prostě taková dryáčnická verze Kameňáku. Doufám, že to neviděl Troška. Pokud totiž ano, máme se věru nač těšit.(23.4.2010)

• - Natáčení probíhalo v Miami a v Jižní Kalifornii. (Terva)

• - Cole S. McKay a Patrick J. Statham soutěžili o cenu Taurus za nejlepší požární kaskadérské kousky. (Terva)