Verdikt: Myslite, ze Policejni akademie ve svych nejlepsich dilech nabidla ty nejvetsi policejni nuly a nic je nemuze prekonat? Tak se podivejte na Reno! Pokud mate radi styl humoru Sashi Barona Cohena (Ali G, Borat atd.) ci jste videli alespon jeden dil stejnojmeneho serialu (Reno 911!) a zamlouval se vam, budte si jisti, ze u tohoto filmu dostane vase branice poradne zabrat. Kazdopadne zde cekejte od uzivatelu rozporuplne hodnoceni v plne mozne skale.(9.5.2007)

• Malarkey

Že prej je tohle pocta seriálu, který má být úspěšný? Netvrdím, že tomu tak není, ale proč proboha má tahle debilita na IMDb tak vysoké hodnocení? Nechápu to. Tak velký rozdíl jsem mezi ČSFD a IMDb neviděl. V době psaní komentáře 6.0? Nestačím se divit a věřím, že ten kdo tento film neviděl bude po shlédnutí se mnou souhlasit. Policajti z Rena se snaží být vtipní až na půdu, ale sráží je bezmocná debilita, která poslední dobou kraluje americkými komediemi a dost důrazným způsobem si žádá o zrušení. I když jak to tak vypadá, americkému myšlení to bohatě stačí, mně teda ne. --- ó páni, měl jsem divnej sen. - ...Víš o tom, že řídíš?(10.2.2008)

Tri hviezdičky dávama za ultra našlapaný úvod. Potom to ide dole vodou. Ale stále to udržiava určitú hranicu humoru. Poteší aj The Rock, ktorého rola mi ale pripomínala inú z jeho postáv. Celkovo. Vtipných vecí je dosť, ale to čo ich delí od seba je gigantickí mega sračka. Preto sa neodvažujem film nikomu odporučiť. Lebo ak mu vtipy nesadnú tak sa bude mať chuť odstreliť.(11.9.2010)

Namísto klasického budování gagů a jejich zapracování do příběhu tato extrémní komedie diváka atakuje náhle se objevujícími absurdními situacemi. Navíc zde každá scéna jde na dřeň špatného vkusu a trapnosti, všechny postavy se chovají jako retardovaní a zdrogovaní zbloudilci z jiné planety a film drze obnažuje hlavní schémata policejních filmů. Údernost zobrazených radikálních nekonformností a surreálních šíleností umocňuje stylizace filmu podle televizních pořadů sledujících naživo policisty v akci.(19.8.2008)

´´Je to ta nejhloupjejsi banda lidi jaky znam, kteri neprohlasili za retardovani:D:D..-O pani, mel jsem divnej sen,,-Vis o tom ze ridis??:D..Nermozem z toho....Je to totalna blbost, ale smiat sa neprestanete. Ked som videl ten hotel v noci ,co ten cernoch nakoniec uteka do svojej izby a vsetci si tam honili:D:D.......ja som sa rehotal asi pol hodiny este potom.Trosku myslim ze chceli nabeh natacania kamery Blair Witch a Cloverfield :D:D....no sranda.A ten opity kameramanovi: dik, ze mně vedeš:D:D....A k tomu, v tomto filme si zahral asi 2minuty aj ´´The Rock´´- Dwayne Johnson.a vobec neni zapisany ze tu ucinkuje.a jeho hlaska: Nebojte se , tyhle šmejdi potřebují více než 10 sekund než vybuchnou! - granat, ktory pevne drzal v ruke a vypadol mu:D:D(16.7.2008)

• - Cole S. McKay a Patrick J. Statham soutěžili o cenu Taurus za nejlepší požární kaskadérské kousky. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v Miami a v Jižní Kalifornii. (Terva)