Verdikt: Myslite, ze Policejni akademie ve svych nejlepsich dilech nabidla ty nejvetsi policejni nuly a nic je nemuze prekonat? Tak se podivejte na Reno! Pokud mate radi styl humoru Sashi Barona Cohena (Ali G, Borat atd.) ci jste videli alespon jeden dil stejnojmeneho serialu (Reno 911!) a zamlouval se vam, budte si jisti, ze u tohoto filmu dostane vase branice poradne zabrat. Kazdopadne zde cekejte od uzivatelu rozporuplne hodnoceni v plne mozne skale.(9.5.2007)

jako to je humor, to sem fakt nezral. Tam je vtipů ze by se to neveslo do normlaniho filmu. Hlavne sou tak zamaskovaný, že když tam prakticky jakejkoliv človek rekne cokoliv tak je velka pravděpodobnost že jeden zazní.. Je to lepší než Borat, viz scéna na hotel z venku. To sou vážně hovada :-) nebo scéna kdy si The Rock hraje s granátem. " Ohh wou I just had i wierdest dream ever.... You know you're drivin...right ? " Nejvíc mi to připomínalo klub sráčů ale spis jen humorem, než dějem.(26.6.2007)

• Beawish

Scénář napsal nejspíš Arnold Rimmer v okamžiku hluboké deprese. Možná to i režíroval a fušoval do kamery. K filmu jsem usedal v celkem příjemné náladě, odcházel jsem zdrcen. A když jsem uviděl hodnocení tady a na IMDB, smutek se ještě prohloubil. Jediné pozitivum je relativně krátká stopáž, takže to utrpení nebylo letální.(22.4.2010)

Tak zas moc velká taškařice to není. Jenže není to tak zlé. Absolutní nuly mely nulami co kdy oblíkly policejní uniformu jedou na sjezd policistů a to jen , protože pozvali všechny policisty! No a dál to už znáte ne :D. Je tu pár príma gagů. Celé točené jako dokument do pořadu COPS. Nejvetší vtip je , ale cameo The Rocka. Sparodovaní sebe sama tak , že je to celé ultra drsné a vtipné se opravdu povedlo. Nebojte se , tyhle šmejdi potřebují více než 10 sekund než vybuchnou!(25.10.2007)

• SB

Komedie, která se sama hlásí k tomu, že chce být prdlá. Celkovým pojetím se značně liší od jiných komedií, originalita se jí určitě upřít nedá, většina humoru patří do kategorie (jak už někdo podotknul) Barona Cohena či hovadismů (proti čemuž nic nemám), horší je, že se mezitím objevují frky zcela zbytečné či trapné. 1,5 *.(2.2.2011)

• - Natáčení probíhalo v Miami a v Jižní Kalifornii. (Terva)

• - Cole S. McKay a Patrick J. Statham soutěžili o cenu Taurus za nejlepší požární kaskadérské kousky. (Terva)