Reklama

Reklama

Policejní skupina z Rena je neskutečný soubor pomatených policistů vedený seržantem Jimem Danglem. Ten vede sbor v naprosto neskutečných případech – například při odchytu slepice a pod. Jednoho dne přichází na velitelství pozvánka pro všechny policisty na sjezd US policistů do Miami Beach. Zájezd má být na tři dny a všichni se těší, jak si to v městě užijí. Po příjezdu se účastní slavnostního zahájení v místní konferenčním centru a když jsou posláni se ubytovat, zjistí se, že pro ně nemají pokoje. Dangle tedy vede své ovečky do města, kde si v levném hotelu najdou ubytování. Na druhý den se vracejí do centra, ale po příjezdu zjistí, že budova je celá v karanténě včetně všech ostatních policistů, kteří se účastní sjezdu. Řádí tam neznámá infekce a v celém městě není jediný policista, který by mohl nastoupit do služby. Snad jen velitel SWAT – Rick Smith, ale ten hned po příjezdu zemře. A tak zástupce starosty Jeff Spoder pověřuje řízením městského policejního oddělení skupinu Dangla. Ti se přesouvají na opuštěnou policejní stanici, která je na vysoké technické úrovni a všichni policisté si jí řádně užívají. Mají za úkol dostat město pod policejní kontrolu a vypátrat Mistra Biga, který je odpovědný za biologický útok na kongresové centrum. Jejich přístup k pořádku ve městě je naprosto zoufalý, ale i tak zaznamenávají úspěchy. Někteří z nich jsou stále unášeni zločinci a zase propuštěni, další se svou neschopností stále přibližují odhalení Mistra Biga. Chaos ve městě je více působen touto jednotkou, než samotnými zločinci... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (82)

jojinecko 

všechny recenze uživatele

0,5*/5... Ten pol bodík je len preto, že tvorcovia vedeli (dúfam!), že točia shit bez väčšej "umeleckej hodnoty" a preto ten brutálny strih, amatérska kamera, absolútne hovadský scenár a improvizovaná réžia. Nemám nič proti buranskej zábave, ale aj dementné vtípky sa dajú poskladať dokopy tak, že to má gule a grády (skvelý Napoleon Dynamite napr.). Toto je ale LEN zúfalé a žalostné, nevtipné a veľmi slušne povedané sračkoidné! ()

Beawish odpad!

všechny recenze uživatele

Scénář napsal nejspíš Arnold Rimmer v okamžiku hluboké deprese. Možná to i režíroval a fušoval do kamery. K filmu jsem usedal v celkem příjemné náladě, odcházel jsem zdrcen. A když jsem uviděl hodnocení tady a na IMDB, smutek se ještě prohloubil. Jediné pozitivum je relativně krátká stopáž, takže to utrpení nebylo letální. ()

Reklama

4daPeace 

všechny recenze uživatele

Verdikt: Myslite, ze Policejni akademie ve svych nejlepsich dilech nabidla ty nejvetsi policejni nuly a nic je nemuze prekonat? Tak se podivejte na Reno! Pokud mate radi styl humoru Sashi Barona Cohena (Ali G, Borat atd.) ci jste videli alespon jeden dil stejnojmeneho serialu (Reno 911!) a zamlouval se vam, budte si jisti, ze u tohoto filmu dostane vase branice poradne zabrat. Kazdopadne zde cekejte od uzivatelu rozporuplne hodnoceni v plne mozne skale. ()

Djoker 

všechny recenze uživatele

Policajti z Rena jedou v podobných kolejích jako Borat. Pomocí ruční kamery se snaží působit autenticky. Jsou nechutní a směšní, ale zároveň ničím sympatičtí. Na rozdíl od kazašského reportéra, kterému jsem fandil na každém kroku. Naštěstí je zde několik scén tak šílených, že se člověk párkrát zasměje. Všem kraluje ta onanovací. ()

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Původní seriál neznám, to se přiznám. Po zhlédnutí tohoto se k němu ani moc nechystám. Vtipné tu snad až na pár scén není vůbec nic (scéna s krokodýlem je z počátku trapná jako celý film, její zakončení mě však opravdu dostalo). Nezískal si mě ani jeden charakter, dokonce ani jindy vždy skvělý Paul Rudd, tentokráte parodující Tonyho Montanu ze Scarface. Nenapadá mě snad jediná věc, proč bych měl film někomu doporučit nebo se na něj probůh podívat znovu. Fanouškům původního seriálu se možná celovečerák líbit bude (vzhledem k celkem přívětivému hodnocení na imdb), já ale od něj dávám navždy ruce pryč. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (3)

  • Cole S. McKay a Patrick J. Statham soutěžili o cenu Taurus za nejlepší požární kaskadérské kousky. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v Miami a v Jižní Kalifornii. (Terva)

Reklama

Reklama