Tri hviezdičky dávama za ultra našlapaný úvod. Potom to ide dole vodou. Ale stále to udržiava určitú hranicu humoru. Poteší aj The Rock, ktorého rola mi ale pripomínala inú z jeho postáv. Celkovo. Vtipných vecí je dosť, ale to čo ich delí od seba je gigantickí mega sračka. Preto sa neodvažujem film nikomu odporučiť. Lebo ak mu vtipy nesadnú tak sa bude mať chuť odstreliť.(11.9.2010)

• Djoker

Policajti z Rena jedou v podobných kolejích jako Borat. Pomocí ruční kamery se snaží působit autenticky. Jsou nechutní a směšní, ale zároveň ničím sympatičtí. Na rozdíl od kazašského reportéra, kterému jsem fandil na každém kroku. Naštěstí je zde několik scén tak šílených, že se člověk párkrát zasměje. Všem kraluje ta onanovací.(2.2.2011)

• Hal_Moore

Původní seriál neznám, to se přiznám. Po zhlédnutí tohoto se k němu ani moc nechystám. Vtipné tu snad až na pár scén není vůbec nic (scéna s krokodýlem je z počátku trapná jako celý film, její zakončení mě však opravdu dostalo). Nezískal si mě ani jeden charakter, dokonce ani jindy vždy skvělý Paul Rudd, tentokráte parodující Tonyho Montanu ze Scarface. Nenapadá mě snad jediná věc, proč bych měl film někomu doporučit nebo se na něj probůh podívat znovu. Fanouškům původního seriálu se možná celovečerák líbit bude (vzhledem k celkem přívětivému hodnocení na imdb), já ale od něj dávám navždy ruce pryč.(15.4.2009)

• B!shop

Tak tenhle film je naprosto na hovno. Pribeh vymastenost nejtezsiho kalibru, navic neco podobnyho tu uz bylo stokrat. Herci, nesympaticka banda starejch hnusnejch vylizancu. Potesi jen cameo Danny DeVita a Rocka. Cely je to natoceny stylem Borata, jako kdyby kameraman zachytaval zivot jedny divny policejni jednotky. Jenze tady to spis vypada jak neschopnej kameraman a reziser. A proste to celkove nedrzi po hromade a rozpada se to na jednotlive scenky a prostor mezi nima je vyplnenej naprosto nudnejma kecama. A ted sem u toho, proc vlastne nedam odpad. Ty jednotlivy scenky jsou sem tam originalni a sem tam jsou neskutecne vtipny. Hlavne ze zacatku to jsou pekne husty scenky, bohuzel postupne ubejvaj. Takze jsem se sem tam nudil, sem tam bavil a byl pekne nasranej kuli stylu natoceni filmu.(20.8.2007)

• Lateef

Reno to je banda looserů, proti kterým byli Kev a Perry z Klubu sráčů největší frajeři. Tihle tragédi zprasí, co se dá, Greenpeace by si s nimi určitě ruku nepodala a večery tráví ve stylu ´udělej si (se) sám´... Mnoho scén je nudných a trapných, ale jsou tu i okamžiky, které oceníte a upřímně se jim zasmějete. Potěšilo cameo Rocka, jinak ale na film zapomenete dřív, než dojedou závěrečné titulky. 30% 10 miliónů dolarů(rozpočet)/21,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(10.7.2007)

• - Natáčení probíhalo v Miami a v Jižní Kalifornii. (Terva)

• - Cole S. McKay a Patrick J. Statham soutěžili o cenu Taurus za nejlepší požární kaskadérské kousky. (Terva)