Organizm (TV film)

Living Hell

Peklo na zemi

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2008, 90 min

Living Hell nie je zďaleka taký prúser, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať... Pravda, za $4,5 mega sa v dnešnej dobe dá natočiť kvalitný akčný sci-fi horor asi iba ťažko a na Organizme (výstižnejší názov než zavádzajúci Living Hell) je to dosť cítiť. Najviac si to pochopiteľne odniesla vizuálna stránka filmu - väčšina použitých CGI efektov nestojí za nič, vraziť však do tohto príbehu viac peňazí, tak by z toho mohol byť celkom slušný mazec v štýle Slizu či The Ruins.(8.6.2010)

• SOLOM.

Film má docela dobře rozjetý začátek, který se tvůrcům povedl, ale vše dobré pomalu končí vypuštěním organismu na svobodu. Do té doby si tenhle scifi horor dokázal udržet poměrně slušnou atmosféru i efekty, ale to co později následovalo byl už jen děs. Stupidní chování postav, podprůměrné herecké výkony, hodně slabé digitální efekty zapříčinili pád o několik příček v mém hodnocení směrem dolů. Mrzí mě, že tvůrci nedokázali udržet počáteční tempo a film se zvrtl v jednu velkou frašku. Když jsem uviděl jakým způsobem začali bojovat proti organismu, tak mě brali mrákoty. Tenhle film je zřejmě určený pro 12-16 leté. Jde vlastně o takovou pohádku s dobrým koncem.(8.6.2010)

Spíše se ztotožnuji s hodnocením na IMDB než tady. Já se bavil poměrně dobře, zavzpomínání na starý pecky typu Blob mi celkem sedly, jen ten příběh proboha... Zase nějaká věc se podělala tak to jde řešit hrdina který je výjmečný, ne tohle mě celkem naštvalo. Co bylo ale dobrý tak to že jsem se docela bavil, efekty jsem nečekal bůh ví jak dobré a dostal jsem to co jsem čekal. Jen ten idián a jeho dcera mi lezla krkem. Ale celkově považuju film za dobrý béčko na jedno zkouknutí.(12.11.2011)

Film se mi zdál tak trošku nedotažený. Mnoho světlých míst se bilo s těmi temnými. Myslím, že napětí se pomalu plížilo od začátku filmu až do okamžiku kdy se otevřel tajemný barel, tou dobou napětí gradovalo, ale bohužel pak se začalo vytrácet a když člověk zjistil oč to vlastně jde, tak to postrádalo kouzlo a musím říct, že ve druhé půlce jsem se docala nudil a sledoval časomíru. Dobrý námět, ale trochu zabilý svým pojetím a zpracováním. Lehce podprůměr 46 %(31.8.2010)

• Deadmaus

Možná můžeme očekávat nějaké volné pokračování po 5 letech, kde se dozvíme vyhrocení situace? Virus pohltil jeho krev a začal se sám od sebe požírat? Buďto jsem nevnímal (o čemž pochybuju), nebo režisér neměl až tak skvělý nápad. Hudba byla strašná. Jednu hvězdu dávám za vojáka, který se snažil nacpat do kuželkové dráhy, i přes svou ,,dobře" stavěnou postavu.(4.4.2013)

• - Natáčelo se v USA ve městech Belen a Santa Fe va státě Nové Mexiko. (Terva)

• - Film byl za 4 500 000 amerických dolarů natočen za 29 dní. (Terva)