Organizm (TV film)

Living Hell

Peklo na zemi

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2008, 90 min

Film se mi zdál tak trošku nedotažený. Mnoho světlých míst se bilo s těmi temnými. Myslím, že napětí se pomalu plížilo od začátku filmu až do okamžiku kdy se otevřel tajemný barel, tou dobou napětí gradovalo, ale bohužel pak se začalo vytrácet a když člověk zjistil oč to vlastně jde, tak to postrádalo kouzlo a musím říct, že ve druhé půlce jsem se docala nudil a sledoval časomíru. Dobrý námět, ale trochu zabilý svým pojetím a zpracováním. Lehce podprůměr 46 %(31.8.2010)

• schindler

Organism je prvním filmem z nějaké hororové edice, která bude k dostání v trafikách, bohužel soudě podle výše zmiňovaného snímku, kvality nevelké. Takže asi takhle, film začíná jako typické béčko, časem se přidají doslova příšerné vizuální efekty a z béčka se stane céčko a když se ta vojanda se zvláštním výrazem ve tváři nechá namazat krví máme tady déčko. Pak už je naštěstí konec.(4.6.2010)

• J*A*S*M

Čekat od jakéhokoli filmu spadajícího pod Sci-Fi Channel kvalitativně alespoň průměrnou podívanou je bláhové. Living Hell (aka Organizm) je opravdu hodně špatným filmem, jehož jediným pozitivem je, že zas až tak moc nenudí. Televizní zpracování se znatelně podepsalo jak na hercích, tak hlavně na speciálních efektech, které působí spíš jak z nějaké starší počítačové hry, než z moderního filmu. Těžko můžu tenhle výtvor někomu doporučit, ale k sehnání jsou i větší zhůvěřilosti. 20%.(24.2.2008)

• Terva

CITÁT - Třetí podzemí, podlažní krypta č.12. Já to vydržel asi padesát minut a pak mě to přestalo bavit. Skousnu skoro všechny druhy organizmů, ale toto je moc i na mě. Nudné, hudebně slabé, žádná akce ani napětí. Neměl jsem komu fandit, leda tomu organizmu, ale ten je graficky tak odfláknutej až to bolí. Film obsahuje i lehkou erotickou scénu, při které by Frank musel zákonitě vykrvácet - tím myslím krev, ne sperma. Ubohé trikové efekty vzbuzují lehký úsměv a děj snímku vás pak donutí se zamyslet, proč na tu blbost vůbec koukám. No, nic, počkám až do konce, snad se alespoň pořádně zasměju. Dvojroli ve filmu si zahrál Jonathon Schaech a to jako Frank Sears a Dr. Yevgeni Tarasov. CITÁT - Chemický poplach, chemický poplach !!!!!!!!(19.2.2011)

Living Hell nie je zďaleka taký prúser, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať... Pravda, za $4,5 mega sa v dnešnej dobe dá natočiť kvalitný akčný sci-fi horor asi iba ťažko a na Organizme (výstižnejší názov než zavádzajúci Living Hell) je to dosť cítiť. Najviac si to pochopiteľne odniesla vizuálna stránka filmu - väčšina použitých CGI efektov nestojí za nič, vraziť však do tohto príbehu viac peňazí, tak by z toho mohol byť celkom slušný mazec v štýle Slizu či The Ruins.(8.6.2010)

• - Film byl za 4 500 000 amerických dolarů natočen za 29 dní. (Terva)

• - Natáčelo se v USA ve městech Belen a Santa Fe va státě Nové Mexiko. (Terva)