poster

Po stopách zabijáka

 • USA

  Primeval

 • Slovensko

  Po stopách zabijaka

 • Slovensko

  Prvotné zlo - Primeval

Dobrodružný / Horor / Thriller

USA, 2007, 90 min

Kamera:

Edward J. Pei

Hudba:

John Frizzell

Producenti:

Gavin Polone

Střih:

Gabriel Wrye

Scénografie:

Johnny Breedt

Kostýmy:

Diana Cilliers
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T-enter
  ***

  Taky bych pochválil herecké obsazení, hudbu, výpravu a celkem dobře udělaného krokodýla. Realističtějšího a lepšího než jaká byla nedávná anakonda. Ale vytkunl bych jeho mrštnost na souši, ta byla přehnaně "hollywoodská". Celkový příběh mě také moc nenadchnul, mohl být lepší. Dal bych pouze **, ale za Dominica Purcella a Orlanda Jonese dávám ***.(21.6.2007)

 • petero
  **

  Po Lake Placid 2 opäť horor o poriadne prerastenom monštre a ešte aj podľa skutočnej udalosti. Príbeh je naviac obohatený občianskou vojnou do ktorej sa zapletú aj naši lovci. Na rozdiel od Lake Placid 2 je triková stránka výrazne lepšie, útoky krokodíla sú však natočené príliš neprehľadne ako napr. v Resident Evil Apocalypse no sú dosť dobré, obete lietajú spomaleným záberom vzduchom rovno do Gustávovej tlamy, také prehryznutie lebky poteší a besnenie v stane nápodobne, no napríklad šprint krokodíla lúkou je výrazne trápny a celkové jeho pohyby sú klasicky príliš rýchle, také monštrum sa proste nemôže tak mrštne pohybovať.(10.12.2007)

 • moviesfan
  *

  Na jednu stranu to mohl být zajímavý příběh, ale nebýt hlavního tématu - ,,mega" krokodýla. Už toto naznačuje, že asi ne vše bude v pořádku. Jistě, že člověku občas cukaly nervy, ale nic vyjímečnýho se nekonalo. Afrika a otřesné události mě zaujaly více, i když toho bylo opravdu pramálo. Ve výsledku nic moc.(9.11.2008)

 • eye candy
  **

  Je sympatické, že se tvůrci nevykašlali na lidi zajímající se o problematiku chudoby a autoritativních režimů v Africe a elegantně do příběhu zakomponovali občanskou válku a zároveň i desetimetrového - dvacetimetrového - třímetrového lidožravého krokodýla Gustava tak, že to celkově nepůsobí ani trochu komicky. Jediné co mi chybělo ke štěstí byl přežvýkaný Bono na hromádce kostí po boku kameraman Stevena, který (protože to byl sympaťák) měl tu čest jít dovnitř i ven vcelku. Akce sama o sobě je dost nepřehledná a agilní Gustav kromě toho že se umí hodit do hidu a je to přespolní běžec žádný extra kousky taky nepředvádí, takže se vlastně člověk musí většinu času spokojit s pěknými barevnými záběry na africkou přírodu a debilními dialogy založenými na debilním uvažování hlavních hrdinů. Dominic Purcell je otravnej. Určitou úroveň to ale má, lepší 2*(8.3.2009)

 • lennyd
  odpad!

  Jižní Afrika. Velký a malý Gustav bojují o kompetence nad územím. Malý Gustav je šéfem místní černošské guerilly, který se neštítí vůbec ničeho. A velký Gustav je asi desetimetrový krokodýl, který se také neštítí vůbec ničeho. Do tohoto souboje zasahuje naše skupina hrdinů, kteří jedou o lidožravém krokodýlovi natočit reportáž. Skupina se skládá z velmi originálních členů, posuďte: prsatá reportérka, vědec, černošský kameraman alias klaun, místní lovec, reportér. Ani jednomu z Gustavů se ale naše skupina nelíbí, tak je postupně (na střídačku) likvidují. Kdo asi tak přežije ? ... Michael Katleman má hodně nakoukáno. Ve filmu nebyla snad jediná alespoň kapku originální myšlenka, všechno bylo (a lépe zpracované) v jiných filmech .. (Pokud tedy nepočítám ubohého černošského chlapce, jehož jedinou touhou je dostat se do Jů-es-ej, nejlépe do Hollywoodu). Střihače filmu a kameramana stoprocentně museli nechat pár minut s lidožravým krokodýlem, protože nechápu, jak jinak by dosáhli takového roztřesení obrazu a nastříhání akčních scén tak, že žádný záběr netrval déle než půl vteřiny (ps. nedívejte se pokud máte náběh na epilepsii). Dost hroznej film.(1.8.2008)

 • - Ačkoliv krokodýl dokáže hlasitě prskat a syčet, díky absenci hlasivek není schopen hlubokého řevu, jak lze slyšet ve filmu. (Conspi)

 • - Krokodýl z úvodu skutečně existoval a měl na kontě několik desítek zabitých lidí. Ani 7 let od premiéry filmu nebyl chycen. (Chrustyn)

 • - Poslední zpráva o pozorování krokodýla z tohoto filmu je z roku 2008. Přisuzuje se mu údajně na 300 lidských obětí. (Žralok)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace