poster

Past na žraloka

 • USA

  Shark Bait

 • korejština

  Pi's Story

 • slovenský

  Pasca na žraloka

 • anglický

  Reef, The

Animovaný / Rodinný

USA / Jižní Korea, 2006, 77 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bassator
  **

  Začalo to skvělým Nemem, pokračovalo dobrým Příběhem žraloka a skončilo podprůměrným tímto. Už by měly tyto podobnosti přestat točit, aby napříště neskončily v černých hodnoceních... - 40%(22.3.2012)

 • Big Bear
  **

  Po úspěchu Nema asi někoho napadlo svézt se na vlně popularity podobným animákem ale s jinou rybou. Nepovedlo se. Nejde jen o to zpracování. Zatímco Nemo se pohybuje v prostředí, které lze vidět při potápění u pobřeží Egypta, hrdina tohoto filmu plave v prakticky mrtvém moři. Jen semtam nějaká chaluha a když už jsou u dna sasanky, tak jen proto aby jimi mohl prohnat proradného zabijáka. Ale nejde jen o archaické animace. Děti mají rádi hezký příběh a vtipy (včetně dospělých) a zde jich je jako šafránu. Takhle prostě ne a doufám, že po tomhle rybím salátu se začnou dělat animáky zase na souši. Dvě perly. * *(24.11.2013)

 • Sysel_CZ
  *****

  Myslím, že každého při koukání čeká chtě nechtě porovnávání se zápletkově takřka totožným Shark Tale. Zápletka podobná a je to taky o rybách, ale tím podobnost končí. Shark Bait je podle mě ještě daleko prímovější kousek než jeho kolega, animace si mě získala... no, nebylo to hned, až za chvilku. Ale pak už nepustila. Vtípky jsou vtipné, napínavé scény napínavé a celé je to tak strašně roztomilé a zábavné, že pět málem nestačí.(10.2.2008)

 • habertek
  **

  No tak úplně hrozný jak to tady někteří popisují to není. Je pravda, že grafika je jako ze hry na počítači, ale je koukatelná! Příběh nijak vyjímečný a jak už tu bylo řečeno nějaké ty prvky z Hledá se Nemo a Příběh žraloka tu jsou. Sem tam se člověk i zasměje (je to modelka...byla už i na přední stránce Animal planet...dvakrát! - asi nejpovedenější vtip...). Celkové hodnocení 40%, protože příběh ani zpracování nebylo nijak úžasné.(12.8.2010)

 • Jillen
  odpad!

  Natočit tohle můj kamarád, sklidí za to odemě poklonu, ale že se někdo opováží do toho vrazit 10 millionů a vypustit to pod záštitou Warnerů do širého světa, to je troufalost nadevše. Člověk nemusí být pc grafik, ale to co je předvedeno zde je na úrovni dvacetiletého studenta, který se po večerech nudí a tak si pro sebe a své přátele dělá animák. Eště, že existuje ten Torrent, těch 99,- za studentský lístek bych si vyčítal...Dávám 0%(23.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace