Past na žraloka

Pasca na žraloka

Reef, The

Animovaný / Rodinný

USA / Jižní Korea, 2006, 77 min

Rozpočet $10miliónovTržby Celosvetovo $13,662,815(10.11.2008)

• Terva

Taky jsem se nachytal.(1.5.2011)

• Big Bear

Po úspěchu Nema asi někoho napadlo svézt se na vlně popularity podobným animákem ale s jinou rybou. Nepovedlo se. Nejde jen o to zpracování. Zatímco Nemo se pohybuje v prostředí, které lze vidět při potápění u pobřeží Egypta, hrdina tohoto filmu plave v prakticky mrtvém moři. Jen semtam nějaká chaluha a když už jsou u dna sasanky, tak jen proto aby jimi mohl prohnat proradného zabijáka. Ale nejde jen o archaické animace. Děti mají rádi hezký příběh a vtipy (včetně dospělých) a zde jich je jako šafránu. Takhle prostě ne a doufám, že po tomhle rybím salátu se začnou dělat animáky zase na souši. Dvě perly. * *(24.11.2013)

• kOCOUR

Žalostný pokus o konkurenci současným špičkám, který selhává už ve svém základu. Animace je rozmazaná, vybledlá a seká se (!). Příběh ze statického neživotného světa v takovém balení není najednou proč sledovat - a i když chcete, dostanete jen pouhou vykrádačku Nema a Příběhu žraloka. Fuj!(23.2.2007)

Ani neviem akým omylom sa u mňa doma ocitol tento filmík a tak som si ho hneď pustil (aby som mal túto pôvodne predpokladanú somarinu čím skôr za sebou). Tvorcovia zhutnili a poskracovali na minimálny čas, čo sa dalo a spravili to perfektne, lebo na viac, než 70minút čistého času tento banálny príbeh ani nemá. Preto stačí pobaviť aby som sa poriadny chytil do pasce, no po pár minútach z nej aj vyplával. Taká slušná jednohubka. A grafika bola to posledné, čo by mi malo vadiť. 60%.(21.2.2008)