Past na žraloka

Reef, The

Animovaný / Rodinný

USA / Jižní Korea, 2006, 77 min

• Jillen

Natočit tohle můj kamarád, sklidí za to odemě poklonu, ale že se někdo opováží do toho vrazit 10 millionů a vypustit to pod záštitou Warnerů do širého světa, to je troufalost nadevše. Člověk nemusí být pc grafik, ale to co je předvedeno zde je na úrovni dvacetiletého studenta, který se po večerech nudí a tak si pro sebe a své přátele dělá animák. Eště, že existuje ten Torrent, těch 99,- za studentský lístek bych si vyčítal...Dávám 0%(23.2.2007)

Po všech těch negativních reakcí na netu a v časopisech jsem čekal katastrofu.A ejhle ono to nebylo až tak špatné.Dokonce mohu říct že mě to bavilo.Samozřejmě musím uznat že tak slabou animaci u 3D animáku jsem ještě neviděl a příběh je neoriginální a poslepovaný ze spousty jiných filmů,ale to mi vůbec nevadilo.Na animaci sem si po pár minutách zviknul a bavil jsem se rozhodně víc než u Divočiny,která je zaprvé od Disneye(takže bych čekal kvalitu) a má kvalitní animaci.V Pasti na žraloka naštěstí nebyl infantilní,křečovitý humor jako u předem zmiňovaného filmu a to se mi líbilo.Past na žraloka je průměrný animák,který nenadchne,ale ani neurazí...teda pokud jste ochotni spolknout již zmiňovanou slabou 3D animaci.(17.2.2008)

• L3G1ON4R

Originální šméčko na lidi, asi tak se dá charakterizovat tenhle animák. Poměrně nudná zálěžitost z podmořského světa točící se maloměstským životem z útesu. Animačně základní provedení není na škodu pro děcka, které lákají na pohled stejně barvy a pohyby podmořských rybek. Dějová tragédie s možnými následky není vyloučena, v lepším případě začnete prostě usínat. Ať se měl konat nějaký remake Příběhu žraloka, nebo mělo jít o napodobeninu Hledá se Nemo, tak nekvalitní podívaná je slušně znát i mezi potomky, kteří vám radši pustí výše zmíněné filmy.(24.1.2010)

• finy_cz

Hledal jsem jedinou věc, kterou bych na tom filmu ocenil. Našel jsem: titulky byly čitelné i z 10ti metrů na 15" monitoru. Ale k čemu jsou velký titulky, když mě po téhle katastrofě zajímá jen to, čím si teď spravím chuť? Strašná animace, příšerné „trapné“ vtipy, hrozné dialogy a k tomu všemu mě ani děj neupoutal. Nelíbilo se mi to, takže dávám 1/5 (10%) za snahu. PS: divím se, že se s tímhle dílem tvůrci dostali do plusu (rozpočet/ tržby). a PPS: ani distributor se na to nemohl dívat, jinak by napsal jiný obsah než to, co tu čtu :-D.(25.11.2012)

• habertek

No tak úplně hrozný jak to tady někteří popisují to není. Je pravda, že grafika je jako ze hry na počítači, ale je koukatelná! Příběh nijak vyjímečný a jak už tu bylo řečeno nějaké ty prvky z Hledá se Nemo a Příběh žraloka tu jsou. Sem tam se člověk i zasměje (je to modelka...byla už i na přední stránce Animal planet...dvakrát! - asi nejpovedenější vtip...). Celkové hodnocení 40%, protože příběh ani zpracování nebylo nijak úžasné.(12.8.2010)