Past na žraloka

Reef, The

Animovaný / Rodinný

USA / Jižní Korea, 2006, 77 min

• tom88

Pasca na žraloka nie je ani zďaleka taká vykrádačka známejších filmov aj keď istá podobnosť tu je. Animácia tiež nie je až taká hrozná aj keď chvíľami pôsobí moc lacno, no zopár záberov je graficky dosť dobrých. Dej je dosť obyčajný, pre decká ako stvorený. Vtipy sa sem tam nejaké vyskytnú, no je to nič moc. Pre deti je to určite výborná vec, pre dospelých je to už horšie sústo. Nedá sa povedať, že tu nič nefunguje, ladí spolu všetko pomerne dobre. Je to slabší animák, no nie je to katastrofa, je to niekde medzi 2 a 3*. Pre menších určite viac. 45%(22.7.2008)

• kaylin

Už vás někdy napadlo, co by se stalo, kdyby se vzaly filmy "Hledá se Nemo" a "Příběh žraloka", spojily by se do jednoho, vymazalo by se z nich kouzlo, vtip i hezký příběh, a navíc to natočili Američani spolu s Korejci? Tak jestli vás tohle někdy napadlo, podívejte se na film "Past žraloka", protože to je přesně to, co od snímku můžete čekat. Jsou tu nějaké ty ne až tak roztomilé rybky, které se snaží dokázat, že mají na to, aby předvedly velký příběh, je tu další souboj se žralokem jako ve filmu "Příběh žraloka", kde si to prcek rozdá s Goliášem, no a samozřejmě nesmí chybět rodinné drama ve stylu "Hledá se Nemo". "Past na žraloka" je hodně špatným pokusem, jak udělat něco velkého, ale skončit jen u toho, že jsem viděl vážně pěkné filmy a pak jsem je vykradl a udělal podle nich něco, o čem si myslím, že je to parádní, ale pořád je to jen vykrádání ostatních. "Past na žraloka" nemá žádné zvláštní kouzlo, člověk se ani nedočká nějaké krásné animace, je to místy docela obyčejné. Mělo by se to přece jen nechat na schopnějších studiích jako Pixar. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/06/past-na-zraloka-21-jump-street.html(20.2.2013)

• finy_cz

Hledal jsem jedinou věc, kterou bych na tom filmu ocenil. Našel jsem: titulky byly čitelné i z 10ti metrů na 15" monitoru. Ale k čemu jsou velký titulky, když mě po téhle katastrofě zajímá jen to, čím si teď spravím chuť? Strašná animace, příšerné „trapné“ vtipy, hrozné dialogy a k tomu všemu mě ani děj neupoutal. Nelíbilo se mi to, takže dávám 1/5 (10%) za snahu. PS: divím se, že se s tímhle dílem tvůrci dostali do plusu (rozpočet/ tržby). a PPS: ani distributor se na to nemohl dívat, jinak by napsal jiný obsah než to, co tu čtu :-D.(25.11.2012)

Po všech těch negativních reakcí na netu a v časopisech jsem čekal katastrofu.A ejhle ono to nebylo až tak špatné.Dokonce mohu říct že mě to bavilo.Samozřejmě musím uznat že tak slabou animaci u 3D animáku jsem ještě neviděl a příběh je neoriginální a poslepovaný ze spousty jiných filmů,ale to mi vůbec nevadilo.Na animaci sem si po pár minutách zviknul a bavil jsem se rozhodně víc než u Divočiny,která je zaprvé od Disneye(takže bych čekal kvalitu) a má kvalitní animaci.V Pasti na žraloka naštěstí nebyl infantilní,křečovitý humor jako u předem zmiňovaného filmu a to se mi líbilo.Past na žraloka je průměrný animák,který nenadchne,ale ani neurazí...teda pokud jste ochotni spolknout již zmiňovanou slabou 3D animaci.(17.2.2008)

Ani neviem akým omylom sa u mňa doma ocitol tento filmík a tak som si ho hneď pustil (aby som mal túto pôvodne predpokladanú somarinu čím skôr za sebou). Tvorcovia zhutnili a poskracovali na minimálny čas, čo sa dalo a spravili to perfektne, lebo na viac, než 70minút čistého času tento banálny príbeh ani nemá. Preto stačí pobaviť aby som sa poriadny chytil do pasce, no po pár minútach z nej aj vyplával. Taká slušná jednohubka. A grafika bola to posledné, čo by mi malo vadiť. 60%.(21.2.2008)