Vlci

Súboj vlkolakov

Akční / Fantasy / Horor / Thriller

Kanada / USA / Německo, 2006, 110 min

• Pítrs85

Hrozná kravina s televizní výpravou (to už epizoda z Buffy má lepší drajv), bezpohlavním námětem, nudnou doprovodnou muzikou, a výkony herců(?)- ehm jaksi nezúčastněné, jako kdyby jim během natáčení došlo, do jaký sračky se to vlastně dostali (přitom herecký ansábl není zase tak úplně dementní a mít to pod palcem režisér, co není totální retard, mohlo z toho vzejít i cosi docela zajímavýho). 1* za sexy Rhonu Mitru a tu vlčici v podprdě, jinak zívačka k uzoufání a k prostřelení stříbrným nábojem do řepy (nebo ty platěj zas pro změnu na vampíry? To je fuck).(16.3.2013)

• Ouwen

Nejradši bych dal odpad !(2.1.2011)

• fcreading

Čo akože toto malo byť. O horore ani není pochyby, masky samotných vlkodlakov sú smiešne a na Howling ani zdaleka nedosahujú no a o deji ani netreba hovoriť. To už tak vyzerá keď sa tohoto ujme Isaac ( Jason X, House III) 10 percent.(23.1.2009)

• SOLOM.

Máme tady další film o vlkodlacích,ale stejně jako Krev a čokoláda se moc nepovedl. Nápad vytvořit dvě skupiny vlkodlaků bojujících proti sobě byl dobrý,ale hůře to dopadlo s jeho filmovým provedením. Přeměna vlkodlaků byla ještě celkem slušná, ale nesmyslné až směšné přestřelky a výkyvy v ději, kdy postavy přejížděly z místa na místo (následovala zase přestřelka) hodně filmu uškodily. Hudbu jsem tam skoro ani nepostřehl. Některé scény byly zbytečně dlouhé, nudné a kdyby tam nebyly, nic by se nestalo.(29.4.2010)

• Marek1991

Zatiaľ som tých hororov nevidel až tak veľa, ale väčšina z nich bola riadne amatérska. Ako horor s vlkodlačou témou to nevyšlo a bolo to skôr podivné. Neviem, či tam bolo niečo, čo sa mi páčilo, ale myslím, že asi nič. Veľmi sa mi k tomu nechce vyjadrovať, lebo takýchto filmov sa dá vyrobiť veľa a ak je to odfláknuté, len s cieľom zarobiť tak to nestojí skoro ani za komentár. Pri takýchto veciach to nazývam: "Zabitý horor!"(15.4.2012)

• Ridick

maly tim je vynimocne dieta, kt. moze zrusit kliatbu vsetkych skinwalkerov, ale to sa nepaci zlej odnoze tohto druhu, preto nastava honba za timikom. tak primitivny dej, a tak primitivne spracovanie a este ta drzost dodat rodinne vztahy...no pfuuuj... po case budete len odkukavat kolko este minut zbyva a pri pohlade na tie masky vam zide na um: "nepozeram to ja navrat na planetu opic?"...velmi slabulinke dielo...25%(10.9.2007)

• JASON_X

Už po pár minutách je zkušenému divákovi jasné, že něco je špatně a že to něco bude špatně celý film. Takže už brzy po začátku otrávené koukání po časomíře a nadávání si typu "co já debil jsem si to zase pustil". A jakmile se na scéně objeví otravný vlkodlačí spratek, je to definitivní konec všem nadějím. Skinwalkers svým slabomyslným obsahem, banálními dialogy, nezajímavými herci a nevábným "televizním" zpracováním připomíná všechny ty Tvajlajty a podobné sajrajty (tedy popravdě Twilight ani moc neznám, ale šel mi dobře do rýmu se sajrajtem). Z celého třeskutě blbého a nezábavného filmu je asi nejlepší obrázek na jeho papírovém DVD obalu. Řeknu to jasně, krátce, výstižně, spisovně a přísně kinematografickologicky - je to prostě nuda k posrání a sračka na entou. A zakončím to jako obvykle - jedna hvězda za to, že jsem viděl ještě mnohem větší sračky, třeba Kolju.(18.5.2015)

• fmash

Lákavé téma, naprosto nenaplněná očekávání. Mraky klišé, málo momentů, kterými by byla jejich přítomnost vykoupena.(19.6.2011)

• corpsy

To najlepšie na filme sú kvalitné masky. Film chce silou mocou vyzerať efektne akčný a cool, ale nedarí sa mu to, a to ho kazí. Režijne a scenáristicky nezvládnutý. A potenciál tu bol.(8.8.2010)

• Wiikii

Námět zajímavý, ale má to tolik trhlin a nedokonalostí, že nakonec se uchýlíte k překlikávání a odcházení na záchod jen aby jste si dali chvíli pausu od toho. .... HODNOCENÍ: 20% (1*)(29.10.2015)

• Dannysek4U

Ten napad neni spatnej, ale zpracovani je naprosto otresny. Stejne jako vlkodlaci masky. Fakt se neni co divit, ze to k nam nakonec ani neslo do kin. Mitra pekna, ale jinak co minuta, to kiks, a cely to vypada jak spatnej serial :o((7.11.2007)

• 4daPeace

Verdikt: Tím, ž tad nic nenapíši, udělám pro zájemce o tento film největší službu. Bylo by to totiž zbytečné, stejně jako koukat na tento film.(18.10.2007)

• Maty85

Nebylo to až tak špatný jak sem čekal. Naopak vizuálně docela povedený. R. Mitra se na tyto role hodí a je plus tohoto filmu. Celkově ovšem dost primitivní filmek, škoda...(12.1.2009)

• TomikZlesa

Sympatické céčko s pěknými maskami, které bohužel naprosto ztroskotalo na přestřelkách typu "Klidně se neschovávej, já tě stejně z metru netrefím" . Jediný díky čemu se to dá dokoukat je sexy Rhona Mitra. A navíc efekt ala Reno Rejns je hodně trapný.(27.3.2009)

• Rodriguez

"Pro jedny jsem spásou, pro druhé zkázou!"(23.1.2009)

• KatanaCZ

Mám rád filmy s upírskou, vlkodlačí a podobnou tematikou, tento film je však opět pouhá slátanina, která podobně jako Rise: Blood Hunter či Blood like Chocolate vypadala z prvopočátku slibně, ale dopadlo to jak to dopadlo. Vlkodlaci na mě působí dá se říci až směšným dojmem, dějová linie je hodně mizerná, občas se něco stane a pak jen nuda a nuda, chybí tomu cosi co francouzi nazývají.... a libido, the right stuff, nádobíčko, esence života....prostě šťáva!(1.9.2007)

Film rozhodně není nijak složitý- dobro a zlo, tyto dvě strany chtějí zachránit respektive zabít chlapce, který je strůjcem jejich osudu. Musí zemřít nebo přežít do půlnoci svých 13. narozenin. Tak zvítězí buď kolečkáři nebo hvězdičkáři. Je pravda, že takových filmů jako je tento jsem viděl nespočet. V ničem nepřekvapí, nemá neočekávané zvraty, prostě průměr. Ale v každém případě lepší než hity typu Stmívání. Zhruba na úrovni Wolfmana s Del Torem. Takže taky 50%(19.9.2011)

• t_gon

Nejsměšnější tlupa vlkodlaků si to štráduje na plátna kin (respektive DVD). Abych to vysvětlil, tak Frajírek (Lorenzo Lamas hadr), jeho „žárlivá šlapka“, hipisák a hulič zastupují jednu tlupu Vlků a ubrečení a tupí vesničani (za všechny scéna v náklaďáku, kdy se jednou rukou nelze nijak odvázat…) zase tu druhou. Tyto dvě frakce karikatur na vlkodlaky se budou neúnosných 90 minut vybíjet kvůli 13-letému frackovi, který dovršením tohoto věku „aktivuje“ klíč ve své krvi, který je vysvobozením/destrukcí pro všechny ostatní. Pusťte si k filmu trailer, na to dvojtý nášup Wisemanovic Underworldu a pak zapomeňte že by Isaac po Jasonovi X něco natočil…(7.8.2007)

• Danny F.

Další pokus o vlčí válku? Nic extra jsem neshledal. Příběh je totálně syrový a jakási vlčí divokost zde taky chybí. 35%(29.5.2008)

• Sabrewulf

Kdyby alespoň ti vlkodlaci měli vlčí tlamu (viz Howling apod.), tak by se ta neuvěřitelná nuda na jednu nebo dvě hvězdičky vytáhnout dala. Jenže tahle vizáž ze starých černobílých hororů ve mně vždycky vzbuzovala spíš smích.(5.9.2008)