poster

Bouře teroru: Historie vládou sponzorovaného terorismu (neoficiální název)

 • USA

  TerrorStorm: A History of Government-Sponsored Terrorism

Dokumentární

USA, 2006, 113 min

Režie:

Alex Jones

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • Darth Sidious
  *****

  "Perfektní divadlo, které přesvědčí lidi, aby se vyměnili za svá práva a iluze o bezpečnosti" Geniální dílo. Terorismus, jako nástroj pro vytváření strachu ve společnosti a jeho zneužití ke zbrojení ve jménu míru. Co více dodat. Člověk by se měl začít zajímat více o globální problémy, které ničí všechny společnosti všech národů. Touha po moci a po penězích dovede člověka a na samý zánik sebe. Radobydemokratické vlády jsou mnohem horší něž ty takzvané diktatury. Neboť kapitalistický svět dokáže vydělat úplně na všem. I na tom co neexistuje. Globální oteplování, hrozba terorismu,rasismus ze strany bílých a sním následné propojení s vůdcem Třetí Říše Adolfem Hitlerem (takový přívrženec se jmenuje neonacista nebo ultrapravicový extrémista......zdroj.... tn.cz) Cílem dnešního globálního systému je, snížit inteligenci lidí na takovou úroveň, aby nemusel nikdo přemýšlet o skutečných problémech vládnoucího režimu. Vytvořit bezduchou a mrtvou konzumní společnost, ve které budou občané jen přemýšlet nad prací, splácením svých půjček a hypoték. Absolutně vymýtit lidské rasy pomocí mísení a multikultury. Získat absolutní přehled nad náladami obyvatelstva - např. Facebook. Zavedení čipování lidí z důvodu bezpečnosti a prevence proti terorismu ( předvoj - čipování psů. To je zkouška jak bude čipový systém úspěšný. Do budoucna bude čipování zavedeno na lidech. V čipech se bude schovávat např. občanský průkaz, zdravotní průkaz, konto atd.) Výsledek...........absolutní přehled na obyvatelstvem planety. Ztráta lastní identity a svobody.(23.2.2011)

 • *CARNIFEX*
  *****

  Vojna s terorizmom bude trvať dlhšie ako 100 rokov. Kto je v skutočnosti ale teroristom? Vlastnil Saddám Husajn jadrové zbrane? Kto stojí za útokmi na WTC z 11.9.2001 či 7.7.2005 v Londýnskom metre? Akú podstatu mala invázia do Iránu? Prečo sa vlastne vedie vojna v Iraku? Sú tieto kruté udalosti nejak prepojené? Čoho všetkého sa bude musieť obyčajný človek vzdať, aby bol v bezpečí. Odpoveď na tieto ale i mnoho iných otázok Vám dá samotný tvorca tohto dokumentu, Alex Jones. Je len na VÁS, čomu naozaj budete veriť! Musím uznať, že Alex Jones je skutočne odhodlaný. Kým ho podaktorí obyčajní ľudia vnímajú ako mesiáša, tí vyššie postavený za blázna, ktorý je konštruktérom mnoha konšpiračných teórií. Samozrejme, je len na divákovi čomu bude veriť, no niektoré fakty sú naozaj do neba volajúce, pričom by musel byť naozaj slepý, aby ich nevidel. Myslím, že mojej generácie sa to až tak týkať nebude, ale deti našich detí budú na 99% otrokom systému, ktorý ich bude držať veľmi skrátka. Pre tých, ktorým sa nelení čítať (http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx)(31.7.2015)

 • Marek1991
  ****

  Až na udalosti o 11.09.2001 musím súhlasiť s mnohými tvrdeniami. Pred niekoľkými dňami priznala CIA podiel na udalostiach v roku 1953 v Iráne, o klamstve ohľadom Vietnamskej vojny sa už dlho vie, o udalostiach v Bologni tiež. Vie sa už ako sa zneužívajú teroristické zákony, od septembra u nás platí dokonca stupnica ohrozenia terorizmom, ktorá má navždy zostať minimálne na 1. stupni ohrozenia. Áno, Jones to robí priam formou šou, no ani takí Sheen nie je jediný, ktorý pochopil, že na veciach niečo nesedí. Informácií bolo podaných dosť a formou výkladu, no mnohé sedia a tak to má odo mňa aspoň tých 80%.(3.9.2013)

 • ChillThomas
  *****

  Víte vše ? .. Ne nevíte ! .. A chcete mít o něco málo širší přehled ? ... ANO .. Chcete znát více verzí, více možností a ne jen tupě zírat ta vaší televizi jak ovečka a věřit všemu co se šustne ? ... ANO koukněte se na TerrorStrom Alexe Jonese a budete překvapeni co vše se dá vymyslet, zmanipulovat v televizi a na jaký otázky nikdo nechce dál odpovídat a proč je nebezpečné o některých věcech mluvit !(6.6.2012)

 • Socom
  *****

  Prvotriedny Alex Jones to opäť rozbalí vo veľkom štýle!Na mušku si zase berie vysokých politických predstaviteľov,prevedie nás množstvom nelegálnych, v dnešnej dobe už odtajnených vojenských operácií USA,operáciami pod falošnou vlajkou,nafúknutou bublinou s názvom Terorizmus a mnohým ďalším. Po vzhliadnutí tohto dokumentu sa musíte spýtať sami seba: V akom špinavom svete to žijeme?!.Sme naozaj rukojemníkmi vládnej diktatúry,ktorá je schopná obetovať v prospech svojej agendy životy občanov vlastného štátu?Na podobné otázky Vám dá odpovede práve kontroverzný Alex Jones.10/10(2.6.2011)

 • RomeroIsGod
  *****

  Alex Jones tentokrát mapuje historii státního (nebo státem sponzorovanýho) terorismu, od dob zapálení Reichstagu nacisty, přes vymyšlený "tonkinský incident" díky němuž mohly Státy začít Vietnam až po 11. září, kterému je věnována druhá polovina dokumentu. Tyto "státní" teroristické útoky slouží buď k rozpoutání války s jinou zemí (tonkinský incident, gliwická radiostanice, operace Northwoods, 11. září) nebo k upevnění a posilnění policejního státu (Reichstag, 11. září, Londýn). Doporučuju, pět * bych asi nenapálil, ale 4 jsou málo.(19.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace