Barbar Conan

• Česko Neporazitelný Barbar Conan (více)
Trailer 1

Legendární Barbar Conan je zpátky! Z kultovní komixové postavy se Conan vypracoval na ikonu stříbrného plátna, nové nadupané zpracování navíc uvidíme v kvalitním plnohodnotném 3D. Conanova touha po pomstě za smrt jeho rodičů se záhy změní v krutý boj za záchranu národů Hyborie před mocnými silami zla, ve kterém se bitvy s nelítostnými nepřáteli proplétají se souboji s odpornými monstry. Jedinou nadějí na vysvobození Hyborie ze spárů zla je Conan a jeho síla a odvaha. (oficiální text distributora)

Trailer 1

Recenze (1 082)

Marigold odpad!

Barbar Conan? Nenechte se vysmát. Spíš Barbar Cohen pro čtenářky Cosmopolitanu v třeskutě amatérském provedení režiséra, který by se měl áčkové filmařiny účastnit pouze jako pasivní pozorovatel. Jasná sračka roku - kupte si raději o světelného roky napínavějšího, temnějšího a brutálnějšího Solomona Kanea a ne tyhle závody v lití malinovky na zem. ()

POMO

Predražený bulharský DVD pluvanec bez filmovej duše, predstavivosti a fantázie. Horší než ktorékoľvek veľmi zlé historické béčko, nie lepší než najhorší diel Mortal Kombatu. Akoby jeho tvorca nenávidel filmy, akoby nenávidel svojich divákov a chcel im to nandať. Jediné emócie, ktoré film sprostredkováva sú nuda, otrávenosť a odpor k samoúčelnému násiliu. A jediná skutocnosť, ktorú (po Pathfinderovi) potrdzuje, že Nispel je momentálne najhorší hollywoodský režisér v kino produkcii. Iba jedno tu mohlo dopadnúť horšie, a to sú masky a kostýmy - za ne jedna hviezdička. ()

T2

Rozpočet $90miliónovTržby USA $21,295,021Tržby Celosvetovo $70,300,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,651,292 //počet predaných kusov 93,373Tržby za predaj DVD v USA $10,788,073 //počet predaných kusov 676,072║ Kečupová báchorka v úplne neschopnej réžii s málom tých lepších momentiek, ináč len neprehľadný strihový guláš suchopárnosti, zvrátený krvavý úvod s pôrodom(bleee) , nevýrazná hudba, záver bol úplne už mimo kontrólu, všetko tmavé a neprehľadné, bez štipky dobrej atmosféry, prešľap a veľký. /25%/ ()

Cervenak

Videoherný film, ktorý nie je podľa videohry. Hlúpy dej (príbeh to rozhodne nie je) a väčšinou zle natočené akčné scény. Hyboria je ale pestrá, výprava slušná, triky kvalitné, celkové tempo obstojné, zlodušské duo ok, hlavná postava a jej predstaviteľ na jednotku. 5/10, ale zostal mi pocit, že som sa obstojne béčkovo bavil, tak mierne nadhodnotím. ()

verbal

Tak aby bylo od počátku jasno, zálibně Conanuji od útlého věku. Již jako náctiletý jsem vždy toužil mít dlouhý a těžký meč, kterým bych se dokázal mistrně ohánět a dlouhodobým taháním za ten, kterým jsem disponoval a léty odříkání na cvičišti, jsem si svůj sen splnil. Vlastním vše, co kdy bylo o Conanování napsáno a jsem v odborných kruzích považován za experta. Bytostně nesnáším ty, kteří se na nás, Conanisty, dívají přes prsty, nebo takové, kteří mají dokonce tu drzost otírat se mi o mého milovaného Roberta Ervína. Ti si vyslouží tak maximálně výron mé upřímné nenávisti a nekonečné pohrdání. Bylo přece již mnohokráte vědecky prokázáno, že Conanie je zdravá a rozvíjí fantazii! Dovedete si jistě představit mé zděšení, když jsem se dozvěděl, že ho při nejnovějším počinu bere do ruky nějaký podivný nácek, který dosud pocákal co mohl, můj cimmerský idol má ztvárnit nějaký Momoa z Waikiki, co se tak tak vešel do tolerance povolené pigmentace, a sžíravá skepse svírala mé slabiny. Naštěstí se toho Herr Nispel zhostil se ctí a vše dopadlo nad očekávání dobře. Hutné, krvavé, temné, Conan typově skvělý, a já jsem tak schopen odpustit i těch pár maličkostí, jako to, že Cimmerie připomínala Hobitín, některé triky vypadaly jako z dílny Karla Zemana a zbytečně protahovaný konec trochu laškoval s mými hemoroidy. Téměř dokonalý zážitek mi zkurvil pouze Cinestar. Za ty prachy přece nemůžu chtít řádně klimatizovaný sál, tak jsem se při tom Conanování potil, až se mi mlžily brýle. Možná, že jim ale křivdím a byl jsem přítomen prvnímu 4D spektáklu v ČR! Vedro tam bylo jako ve Stygii a ta partička otyloňů v řadě přede mnou smrděla jako Zamorské kobky. ()

• Velká část filmu byla natočena v Bulharsku. (Zdroj: HCE) (Jeremy.jk)