Barbar Conan

Conan the Barbarian

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2011, 110 min

• Darth Sidious

Těžko slušně popsat slovy tuhle hovadinu. Už od smého začátku, kdy se Conan narodil v jádru bitvy, to byla hovadina a jako hovadina to pokračovalo. Tento film, je naprosté zprznění a urážka klasiky z 80 - tých let a urážka Arnolda jako představitele Barbara Conana. Za zmínku už stojí to, že ten rastafariánskej ferda co ho hrál, se nemohl ani ze srandy vyrovnávat barbarovi a už vůbec ne Conanovi v podání Arnieho. Uplně pěním a nemám slov.(26.11.2013)

• Marigold

Barbar Conan? Nenechte se vysmát. Spíš Barbar Cohen pro čtenářky Cosmopolitanu v třeskutě amatérském provedení režiséra, který by se měl áčkové filmařiny účastnit pouze jako pasivní pozorovatel. Jasná sračka roku - kupte si raději o světelného roky napínavějšího, temnějšího a brutálnějšího Solomona Kanea a ne tyhle závody v lití malinovky na zem.(18.8.2011)

Mé očekávání bylo hodně nízké. Takže akční dobrodružný film se slušnou muzikou a primitivním příběhem mě moc zklamat nemohl. A řekněme, že až na závěrečnou půlhodinku, kde mi bylo trochu jedno, co se vlastně děje, to bylo pohodové průměrné pokoukání. Plusem určitě jsou naturalisticky necenzurované krvavé záběry. # příbeh 5 | hudba 7 | humor 0 | akce 7 | napětí 1 | pustil bych si znovu 4(20.11.2011)

Videoherný film, ktorý nie je podľa videohry. Hlúpy dej (príbeh to rozhodne nie je) a väčšinou zle natočené akčné scény. Hyboria je ale pestrá, výprava slušná, triky kvalitné, celkové tempo obstojné, zlodušské duo ok, hlavná postava a jej predstaviteľ na jednotku. 5/10, ale zostal mi pocit, že som sa obstojne béčkovo bavil, tak mierne nadhodnotím.(19.8.2011)

• Ruut

Velká paralera by se tu našla se Soubojem Titánů 2010 - hloupý přebarvičkovaný popkorn pro hloupé děti (může se najít nějaký výjimka potvrzující pravidlo), které považují za vrchol kulinářství návštěvu v mekáči - a zhruba stejně jsou na tom se znalostí filmů ... Škoda Momoi, kdyby to měl schopnější člověk než Nispel, mohl z toho být další Solomon Kane ...(22.8.2011)

• - Podľa Rose McGowan, ktorá si vo filme zahrala zlú čarodejnicu Marique, trvalo denne šesť hodín, kým ju zamaskovali. Začínali preto už od 2:30 ráno. (Steny94)

• - U jizev na Conanově (Jason Momoa) levém rameni je možné všimnout si mezi jednotlivými záběry změn. (Geriel)

• - Roli Corina (Ron Perlman) měl původně hrát Mickey Rourke, ale nakonec dal přednost Válce Bohů (2011). Také se uvažovalo o Dolphu Lundgrenovi. (Zdroj: vulture.com) (oje)