Rozvedený policajt ztrácí opatrovnictví nad svým mladším synem. Jediný způsob, jak mít dítě u sebe, je jeho únos. Zoufalý policajt se rozhoduje k tomuto kroku, ale brzy zjistí, že tento nápad sebou nese spoustu situací, které změní jeho život v opravdovou noční můru! (LIVINGDEAD)

ricci.s

Tak teraz celkom neviem, čo tým chcel režisér povedať. Otec trpiaci traumou z detstva unesie svojho syna a nasťahujú sa do neobývaného domu pri jazere. O ich minulosti sa nedozvieme nič, jasné je len to, že otec má fóbiu z vody. Prečo je to tak, sa neskôr vyjasní, ale ako to súvisí s tým všetkým, už také jasné nie je. Film má pomalé tempo, ale v tomto prípade to nie je na škodu, lebo nebolo jasné, čo sa z toho napokon vykľuje, tam boli náznaky viacerých prvkov a žánrov (mohla sa z toho napríklad vykľuť dráma o sexuálnom zneužívaní, prípadne duchárina alebo psychologický thriller o pomätenosti a duševnom zrútení), takže som čakal na nejaké excelentné zakončenie. Žiaľ, záver je úplne blbý, nič nerieši a tým pádom neviem, aký to celé malo zmysel. Však nech si divák domyslí sám, ale mne sa nad tým rozmýšľať nechce. ()