Já jsem ty a ty jsi já

It's a Boy Girl Thing

Ja som ty a ty si ja

Komedie / Romantický / Fantasy

Kanada / Velká Británie / USA, 2006, 95 min

Milá tínedžerská komédia, ktorá rozhodne neurazí. Výborný nápad o tom, že si muž so ženou, ktorí sa nemôžu vystáť vymenia svoje tela. Páčilo sa mi takisto herecké obsadenie a to najmä krásna Samaire Armstrong. Zo začiatku som aj celkom slušne bavil, lenže približne od polky filmu sa to až príliš zmenilo na romantiku a humor išiel bokom, začo dávam veľké mínus. Takisto záver predvídateľný, kedy ho človek ani nemusí vidieť a bude vedieť akoto celé skončí.(6.5.2015)

Naprosto klasický případ sterilní romantické komedie, kdy si dva mladí sousedé díky kouzlu vymění těla a probudí se mladík v ženském a dívka v mužském těle. Následují klasické přehmaty, prozření a samozřejmě notně sladký závěr. Přesto někdy ani takový předem předvídatelný snímek neuškodí. Hudba - Christian Henson.(1.7.2008)

• gilmore_girl

Myslim, ze tohle zpracovani je vazne dost slabe, na podobne tema byla natocena spousta lepsich. Plytky dej a prazdne dialogy ale zachranuje Kevin Zegers! Nejen ze ma hezkou tvaricku, ale i velky potencial. Skoda, ze se utapi v takovych podprumernych filmech, protoze kdyz si vzpomenu na Transameriku nebo Lasku podle predlohy, je to uplne jine kafe. Kazdopadne tomuhle filmu zaslouzil hvezdu navic, zvlast scena, kdy cely ubreceny rika, jak prave zjistil, ze prisel o panictvi v privesu, je bozi!(29.9.2010)

V 80-tych rokoch som videl jeden ruský televízny, tuším 4-dielny, film v ktorom si chirurg vymenil telo so svojim synom (ak si niekto spomeniete na názov, dajte vedieť). Predtým aj potom už táto téma bola spracovaná mnohokrát, preto som od tejto komédie nič neočakával. A aj preto ma príjemne prekvapila svojím pomerne vkusným spracovaním, ktoré až neuveriteľne prirodzene servíruje v súčasnosti asi už nevyhnutný sexuálno - vulgárny podtext. Navyše SAMAIRE je nádherná a pozerať na ňu by som vydržal aj v hlúpejších filmoch. (28.6.2011)(28.6.2011)

Ve tři ráno jsem se bavila tak skvěle, že jsem se držela abych nedala ještě vyšší hodocení, a to si to pravděpodobně nezaslouží ani ty tři hvězdičky... Mezi námi děvčaty, kde si vymění těla, matka s dcerou, je propracovanější a vtípky jsou originálnější, ale kdoví proč, tady jsem se bavila víc. Herci byli sympaťáci a to, že člověk od záčátku ví, jak to celé dopadne, patří k žánru:) Nehraje si to na nic hlubšího, což jsem byla ráda, protože ty rádoby hlubší myšlenky ve výsledku působí povrchně a otravují...Někdy není na škodu ušetřit se napětí a oddychnout si u lehké příjemné komedie pro mládež.(24.11.2012)

• - Hřebcovo auto je Buick Roadmaster Estate Wagon ročník 1991 a Woody s Nelly na konci filmu odjíždí v Oldsmobile Cutlass z roku 1971. (Ruuzha)

• - Přední strana žádosti na univerzitu Yale, kterou má Nell v pokoji, a taky hlavička dopisu, kterou dostane od Yaleu, jsou pravé. (HappySmile)

• - Hudba, kterou Nell (Samaire Armstrong) používá jako budík a taky ji poslouchá v autě jako Woody, je "Candle In The Wind" od Eltona Johna. Elton John je výkonným producentem tohoto filmu a jeho partner David Furnish tento snímek produkoval. (HappySmile)