Reklama

Reklama

Já jsem ty a ty jsi já

  • Kanada It's a Boy Girl Thing (více)
všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Nell a Woody jsou už odmalička sousedi, kteří se nesnáší. Každý z nich patří do jiného světa. Nell vyrůstá ve slušné rodině a ve škole má dobré výsledky, ale je spíše jen takovou tichou šedou myškou, kdežto ve Woodyho rodině vládne trošku nepořádek a ve škole jeho výsledky nejsou nejlepší, ale přesto je hvězdou školy, jelikož vyniká ve fotbale. Chodí s krásnou a sexy blondýnkou Breannou, která řídí roztleskávačky. Každý si žije svým životem a ani ve snu by je nenapadlo, že se jejich role jednoho dne prohodí. Jejich duše se nějakou náhodou vymění. A tak se stane, že Woody se ráno probudí v těle Nell a obráceně. Oba dva jsou z toho vystrašení a neví, co se děje. Je to pro ně velice těžká situace a jejich nevraživost vůči sobě se ještě prohloubí, když ten jeden dělá věci, které by ten druhý nikdy neudělal. Takto se ze zakřiknuté Nell stane potrhlá a sebevědomá holka a z tvrďáka Woodyho jen uplakaná holčička... (Ssimca)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (207)

dobytek 

všechny recenze uživatele

Možná už fakt začínám s příchodem třicítky pomalu vyrůstat z puberty a nějak ztrácim zálibu v těch teen-komediích. Vydržel jsem asi tak 30 minut, jednou jsem se něčemu zasmál a pak jsem to vypnul. Přišlo mi to jako ztráta času sledovat to další hodinu, když stejně hned během úvodní scény bylo jasný, že na konci se ten týpek s tou buchtou do sebe zamilujou. ()

Morien 

všechny recenze uživatele

Well, výkony mladých herců v hlavních rolích jsou osvěžující a poměrně přesvědčivé, ale obávám se, že i s nimi je tohle prostě jenom jeden z těch přeslazených klišovitých filmů, které se v kině hodí jenom k muchlování. Přesto musím uznat, že u některých scén jsem se i zasmála (i když už si nepamatuju u kterých a to jsem to zrovna dokoukala). Zásadní výtku bych ale měla - pochybuju, že když holka v těle kluka neumí hrát rugby-americký-fotbal-či-co-to-bylo-za-hru, tak že kluk v těle holky by si uměl udělat každý ráno dokonalej make up. ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

„Ak sa raz rozhodnem vzdať panenstva, tak s rovnakým živočíšnym druhom.“ – „Ten už vymrel.“ Nemám nič proti nenáročným bláznivým komédiám (BLBÝ A BLBŠÍ, NIEČO NA TEJ MARY JE), ani proti nenáročným tínedžerským komédiám (NEKECAJ A PÁDLUJ!), ale kanadsko-britské JA SOM TY A TY SI JA zasa až taký zázrak nie je. Obvykle ma „zámena tiel“ dokáže pobaviť (TVÁR TOHO DRUHÉHO, STRELENÝ PIATOK), ale tentokrát je výsledok jednoducho príliš nudný (hoci svetlé chvíľky má - ranná erekcia, Jennifer Lopezová, šťastná prilba). Možno kebyže je ústredné herecké duo sympatickejšie... ()

dO_od 

všechny recenze uživatele

// "Nemůžeme prostě hrát fotbal ? Jo, ale nestrkej do mě mýho ptáka !" Ehh, jedna z těch lepších hlášek. Stejně to ale nespraví 100x viděný příběh o vnitřní záměně a vzájemné nenávisti dvou teenagerů, kteří se do sebe nakonec zamilují a všechno skončí klasickým happy-endem. Začínám si na tyhle direct-to-dvd komedie ze střední celkem zvykat. Tentokrát dám tři hvězdy za krásnou Samaire a sympatičtějšího klona Zaca Effrona v né zas tak nudném filmu. It's a Boy Girl Thing - 50% ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Usilovná študentka Nell a jej voľnomyšlienkársky spolužiak Woody si po exkurzii v múzeu nechtiac prehodia svoje identity. Ona sa ráno zobudí v jeho tele a on zase v jej tele. To odštartuje celý rad nepredvídaných a vtipných situácií. Snímok "Ja som ty a ty si ja" je stredoškolská romantická komédia, ktorá je vystavaná na nie príliš originálnom, ale osvedčenom námete. Výmena identity, zámena tiel. Bolo to celkom fajn. Dalo sa na to pozreť. Aj som sa pri tom trocha pobavil, avšak vrcholom tohto špecifického komediálneho subžánru u mňa naďalej zostáva film "Freaky Friday". ** ()

Galerie (16)

Zajímavosti (4)

  • Přední strana žádosti na univerzitu Yale, kterou má Nell v pokoji, a taky hlavička dopisu, kterou dostane od Yaleu, jsou pravé. (HappySmile)
  • Hřebcovo auto je Buick Roadmaster Estate Wagon ročník 1991 a Woody s Nelly na konci filmu odjíždí v Oldsmobile Cutlass z roku 1971. (Ruuzha)
  • V tomto filmu si zahrála Sharon Osbourne. Během plesu je slyšet písnička jejího manžela Ozzyho Osbournea "Goodbye To Romance" a ve škole jeden student nosí tričko s nápisem Ozzy. (HappySmile)

Reklama

Reklama