Reklama

Reklama

Kouzlo domova

  • USA Touching Home
Trailer

Rodinné drama o bratrech – dvojčatech, kteří se vrací do svého rodného městečka. Snažili se uspět jako hráči baseballu, ale nevyšlo to. Postupně přehodnocují svůj život a pomalu si hledají cestu ke svému otci, který je bezdomovec.  Dojemný celovečerní debut dvojčat Logana a Noaha Millerových, kteří příběh nejen napsali, režírovali a produkovali, ale také si zahráli hlavní roli. Intenzivní rodinné drama je silně autobiografické a bylo z velké části natočeno v jejich zahradě v Severní Kalifornii. Po jejich boku si zahrál mimořádně talentovaný Ed Harris, jenž ztvárnil jejich otce a také Robert Forster coby sympatický šerif.
Dva dvacetiletí bratři se vydali splnit si svůj sen – hrát v baseballové extralize. Po neúspěšném startu se vrací zpět domů a začínají přehodnocovat svůj život – smíří se se svým otcem a hněv a zoufalství nad jeho chronickým ostudným chováním promění v lásku. Zároveň však musejí oba překonat svůj strach z dalšího neúspěchu a také se vypořádat s, pro ně dosud neznámými, bratrskými konflikty. Práce v městském lomu není totiž to, o čem snili… [Zdroj: HBO] (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Těžkopádně nudná depka. A very American story představuje dvojčata, které vyhodí z vysoké školy a chlapci se následně věnují práci v lomu. Jediné, co umějí, je baseball (a ani to ne na špičkové úrovni). Nicméně posléze svůj příběh hoši sepíší, zrežírují, produkují a i si v něm (skousnutelně) zahrají hlavní role. Není divu, že disponují-li Spojené státy takovými dělníky, jejich hrdinové pak v jiných filmech zachraňují svět (Armageddon třeba). ()

Aky 

všechny recenze uživatele

Docela pěkná jedna z dalších studií alkoholismu obohacená o linii komplikované synovské a bratrské lásky. To, že je někdo alkoholik, věčně zmlácený a nespolehlivý,gambler, dokonce i zloděj, ještě neznamená, že by to neměl být hodný člověk. Zdá se mi, že zde tomuhle filmu není přáno trošku nespravedlivě. ()

Reklama

Galerie (19)

Reklama

Reklama