poster

Zametač stop

 • USA

  Cleaner

 • Slovensko

  Čistič

Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2007, 85 min

 • predators
  **

  Již několiráte omílané téma, založené na vraždě, vyšetřování a korupci. V tomto případě z neobvyklého pohledu "uklízeče sraček", jehož kůži si vyzkoušel jindy vynikající S.L. Jackson. Né, že by zde byl až tak špatný, ale ačkoliv se snaží, co mu síli stačí, sám stupidní scénář zachránít nemůže. A zde bych zdůraznil největší kámen úrazu a to příběh, který je až na efektní "uklízení" nudný. Jojo, je to nuda...:-( 40%(20.5.2008)

 • Ridick
  ***

  policajt v predcasnom dochodku cisti neporiadok, kt. sposobuju mrtvolky so svojimi exkrementami a jedneho dna uprace bordelik, kt. nemal byt upratany...a tak sa zacina hra o to kto je vinny a smrad zodpovednosti zapacha az do najvyssich miest...ha, celkom dobre, nie? skoda, ze posledna 20 minutovka doserie celkom dobry dojem z filmu...a jackson a harris su nepresvedcivi..(4.6.2008)

 • MATADOR
  **

  Zde Renny Harlin bohužel přestřelil. Film o bývalém policistovi ( S. L. Jackson ), který má opravdu zajímavou profesi Zametače stop nebo-li uklízeče v daném slova smyslu. Zametač stop je originální ve filmech oním řemeslem, které se mi líbilo a úklid byl zpracován velmi dobře ( rozuměno jeho postup ). Ale i tak je škoda, že se najde "pouze" dobrý námět, ale scénář je na tom nakonec podstatně bídněji. A zde to opravdu nezachrání ani ty známé tváře, což je velká škoda. PS: Na mistra Propera to prostě nemá !(19.11.2008)

 • Superpero
  ***

  Začíná to dobře. Samuel L. Jackson dělá džouky na srazu a doma si v akčním střihu nazouvá papuče. Potom se začne rýsovat zajímavá zápletka. Bohužel jen do té doby, než si položíte otázku. Kdo by byl tak blbej aby někoho zavraždil a pak tam poslal někoho jinýho to uklidit? Od té doby je celej tenhle film džouk.(22.12.2008)

 • teutates
  ***

  Krimi plné známych tvári,napiatej atmosféry a Rennyho Harlina-jeho prácu je poznať ešte po toľkých rokoch!V celku ide o slušné prevedenie,ktoré nenechá diváka chladným,avšak niečo tomu chýba!Herci sú na mieste tak ako réžia,ale scénar je slabší!Dej je pomerne odfláknutý a aj napriek tomu,že všetci zúčastnený sa snažia ako o dušu hlavná línia ich nepustí ďalej!Je to škoda,pretože takáto skupina ľudí ma určite naviac...(12.4.2008)

 • - Rozpočet: 25 000 000 dolárov. [Zdroj: IMDb] (m.a.t.o.)

 • - Keď Tom hovorí Eddiemu o knihe úplatných policajtov, je možné vidieť pilier, na ktorom je nastriekaný názov hlavného mesta Fínska, Helsinky, čo je odkaz na osobu Rennyho Harlina, ktorý sa vo Fínsku narodil. (m.a.t.o.)

 • - V posledný deň natáčania oslávil režisér Renny Harlin svoje 48. narodeniny. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace