Zametač stop

Cleaner

Čistič

Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2007, 85 min

Tak tuhle práci bych asi dělat nechtěl :D Přijet na místo činu a uklidit důkladně všechen svinčík co tam zůstal.... Jinak nápad filmu se mi velice líbil a dobré obsazení slibovalo i dobrou podívanou, bohužel se z toho stalo od začátku předvídatelné krimi, ale opět musím ocenit krásnou Evu Mendes :) i když nic tak světoborného nepředvedla :D(21.11.2008)

Krimi plné známych tvári,napiatej atmosféry a Rennyho Harlina-jeho prácu je poznať ešte po toľkých rokoch!V celku ide o slušné prevedenie,ktoré nenechá diváka chladným,avšak niečo tomu chýba!Herci sú na mieste tak ako réžia,ale scénar je slabší!Dej je pomerne odfláknutý a aj napriek tomu,že všetci zúčastnený sa snažia ako o dušu hlavná línia ich nepustí ďalej!Je to škoda,pretože takáto skupina ľudí ma určite naviac...(12.4.2008)

Ryze průměrné, nijak vzrušivé drama, které se sice může spolehnout na několik vysoce kvalitních herců (Samuel L. Jackson, Ed Harris, Robert Forster), ale leccos mu kazí nedotaženost scénáře, absence momentu překvapení i samotné napětí a matná režie, kdy forma viditelně převyšuje obsah.. Naštěstí si Renny Harlin ze svých starých dobrých časů něco pamatuje, takže uklízení mozků po kulce může být občas docela cool!!(26.9.2009)

Příběh neexistující mrtvoly, spolehlivě úplatných strážců zákona a jednoho dezorientovaného uklízeče, má sice solidní start, ale pak nějak pozapomněl vygradovat do nezapomenutelného rozuzlení. Nepovažuji to za chybu herců, neboť Samuel L. Jackson pátrá po pravdě dostatečně věrohodně, Ed Harris parťáky do nepohody prostě umí a o přesvědčivosti vnad Evy Mendes snad není třeba pochybovat, ale Harlin svou šanci na napínavý thriller tentokrát neproměnil.(16.7.2011)

• made1

Opravdu mám ráda S. L. Jacksona a nehrál špatně, ale veškeré nadšení žádné. Nudila jsem se, téma dobré ale tak laxně zpracované, že je až škoda použitého materiálu a času. Film přesně určený, aby jel večer, když budete mít návštěvu a nebudete stíhat koukat. Začátek jasný, konec taky. Uprostřed opravdu není nic, co by vám mohlo utéct.(18.4.2010)

• - Natáčalo sa od 29. januára do 15. marca 2007 v Louisiane, USA. (m.a.t.o.)

• - V posledný deň natáčania oslávil režisér Renny Harlin svoje 48. narodeniny. (m.a.t.o.)

• - Rozpočet: 25 000 000 dolárov. [Zdroj: IMDb] (m.a.t.o.)