Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bývalý policista, který se nyní protlouká jako čistič místa činu, se nevědomky podílí na krytí trestného činu ve svém posledním zaměstnání. (Filmbox)

Recenze (179)

Spooner 

všechny recenze uživatele

Harlin se z té druhé režisérské ligy už asi nevyhrabe, i když tentokrát se fakt snažil. I ten námět sám o sobě je originální. I přes fakt, že Harlin natočil ty úklidy tělních tekutin fakt efektně a že ta kriminální zápletka je docela zajímavá, tak mi tam až moc vadí některá klišé a ta linie s dcerou. Tahle linie to celý hodně nabourává a ničí docela slušnou atmosféru celého snímku. Je to škoda, protože se Harlin fakt docela snažil a Jackson s Harrisem hrají jak z partesu.70% ()

emo 

všechny recenze uživatele

Neviem poľa čoho si Harlin vyberá scenáre, ale zase to bol krok vedľa. Na filme je vidno, že sa snaží, ale taký nudný pseudothriller o ničom tak skoro neuvidíte. Celý film sa v podstate nič nedeje a hlavná postava svojim dementným a nelogickým správaním prichádza o akékoľvek sympatie zo strany diváka... To, že som koniec tipol po 15 minútach filmu vraví za všetko. Sam Jackon aj Ed Harris tu pôsobia akoby z donútenia a to platí v podstate o celom obsadení. Žiaľ Harlin napriek výraznému talentu avšak ešte výraznejšej neschopnosti pre výber dobrého scenára navždy ostane v kategórii straight to dvd (minimálne u nás)... ()

Reklama

Radek99 

všechny recenze uživatele

Typický mainstreamový hollywoodský film, kdy forma vysoko převyšuje obsah. Kamera, střihové přechody a videoklipová estetika jsou skutečně na vysoké úrovni, oproti tomu dějová linka se postupem času začíná odvíjet tak očekávaně, že se vytrácí i potřebné napětí a moment překvapení. Škoda, že scénář nebyl napsán rafinovaněji. Typická je i postmoderní námětová kontroverze, kvůli níž je nutné šokovat, což vede k usazení příběhu do pokud možno co nejbizarnějších kulis - tentokráte do firmy, která čistí místa trestných činů. Je to pulp, ale s hvězdným obsazením a brilantní obrazovou stránkou... ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $25miliónovTržby Celosvetovo $5,794,000Tržby za predaj DVD v USA $7,849,931 //počet predaných kusov 406,834║ rozbeh dobrý len dojazd bol akýsi vyprchajúci bez iskry, Samuel L. Jackson klasicky dobrý ale ostatný herci až tak nežiarili /40%/ ()

JohnSmith 

všechny recenze uživatele

Opět jsem se upevnil v dojmu, že Harlin je muž dvou filmů a to Cliffhangera a Smrtonosné pasti 2. Jeho ostatní filmy, ať mají sebezajímavější zápletky, jsou jen rutinními snímky, které pobaví, ale nenadchnou. Stejně tomu je i v případě Zametače stop, kde je slušně rozjetá zápletka, která ovšem vrcholí, dá-li se to tak říci, poněkud nezajímavě a hloupě. ()

Galerie (30)

Zajímavosti (4)

  • Natáčalo sa od 29. januára do 15. marca 2007 v Louisiane, USA. (m.a.t.o.)
  • Keď Tom hovorí Eddiemu o knihe úplatných policajtov, je možné vidieť pilier, na ktorom je nastriekaný názov hlavného mesta Fínska, Helsinky, čo je odkaz na osobu Rennyho Harlina, ktorý sa vo Fínsku narodil. (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama