poster

První sníh

 • USA

  First Snow

 • Německo

  First Snow

 • Slovensko

  Prvý sneh

Drama / Thriller

USA / Německo, 2006, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kowalski
  **

  Na začátku filmu bych ani nechtěl věřit, že takový arogantní obchodník uvěří takové předpovědi a nevysvětlí si ji jako náhodu. Pak už jen klasická cesta do nikam kdy hlavní hrdina začne kašlat na práci a pomalu blázní až se mu celej život začne rozpadat. Pro mě to je další ponaučení nedávat moc na kvalitu traileru, protože narozdíl od něj je film velice volně (až nudně) plynoucí a předvídatelný. Ty dvě hvězdy dám snad jen za kameru a parádní výběr prostředí společně s hudbou Clifa Martineze. Škoda čekal jsem více.(5.7.2007)

 • castor
  **

  Ach jo.. Pokud chce člověk pořádnou dávku filmového zážitku, tak musí hledat jinde. Je jedno, jestli padá nebo nepadá.. Nezajímavé zpracování, výrazně průměrné herectví (Guy Pearce mě zatím nikde zásadněji neoslovil), zbytečná dramatizace, zoufalá snaha překvapit, řada scén utápějíc se v nudě, unylé tempo.. Pojmout téma „vyhnout se nešťastně určenému osudu“ trochu jinak je sice chvályhodné, ale jinak ještě neznamená lépe!! Jednou a dost..(11.7.2009)

 • -dRaGoN-
  **

  Po velmi slušném traileru, jsem z celkového výsledku hodně zklamán. Velmi pomalé tempo snímku s tentokrát nevýrazným Guy Paercem (jiní herci tu skoro nejsou) a nezáživným zpracováním příběhu. Kdybych neviděl ten povedený trailer určitě bych se tomuto podpruměrnému béčku vyhnul a ušetřil tak 100 minut. Nenapadá mě bohužel jediná věc, kterou bych pochválil. Těšil jsem se na Piper Perabo, což byla taky chyba protože tohle je unylá sólová hra G. Pearce. Režijní debut Marka Ferguse se prostě nepovedl, a je to znát každým coulem. Přístě prosím lépe...(1.5.2007)

 • BathoryMan
  **

  Podpriemerná a nudná dráma.Sice na začiatku to tak nevyzerá a myslel som si že to bude celkom slušný mystikou okorenený film ale ako minúty pribúdali tak film sa čoraz viacej prepadal do bahna plného nudy a predvýdatelného deja!Guy Pearce sa tu nejako nenašiel a ani jeho filmová partnerka Piper Perabo bohvieako nehrá!A tak nakoniec mi tu zostali len tie nádherné pohlady na krajinu Nového Mexika,ktorých je tu síce požehnane ale v deji posobia ako vsuvka,ked už režiser nevedel čo dalej s dejom!(13.10.2008)

 • DannyBoy80
  ***

  Začátek je hodně slabý, vpodstatě se nic neděje. Začátek zkrátit o 15 minut, trochu to víc natlačit na sebe ať nejsou hluchá místa a bude to jeste o fous lepší. Závěr už nebyl tak špatný. Možná to chtělo zasadit do jiného prostředí, více do hor. prostředí mi přišlo hodně sterilní a podle mě to filmu uškodilo. Apropo Piper Perabo je pěkná kočka :) Moto: jseš-li na tom aspoň trochu dobře, nechtěj znát svou budoucnost, pokud jsi totálně na dně, tak je to jedno.....(16.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace