poster

První sníh

 • USA

  First Snow

 • Německo

  First Snow

 • Slovensko

  Prvý sneh

Drama / Thriller

USA / Německo, 2006, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DannyBoy80
  ***

  Začátek je hodně slabý, vpodstatě se nic neděje. Začátek zkrátit o 15 minut, trochu to víc natlačit na sebe ať nejsou hluchá místa a bude to jeste o fous lepší. Závěr už nebyl tak špatný. Možná to chtělo zasadit do jiného prostředí, více do hor. prostředí mi přišlo hodně sterilní a podle mě to filmu uškodilo. Apropo Piper Perabo je pěkná kočka :) Moto: jseš-li na tom aspoň trochu dobře, nechtěj znát svou budoucnost, pokud jsi totálně na dně, tak je to jedno.....(16.7.2008)

 • MareT.
  *

  Moc nepovedený kousek, který nedokázal dostat z námětu, co by mohlo být dostáno! Ta jedna * je za Guye Pearce, který dokázal to, abych vydržel do konce, jak to teda všechno bude! Ale finále bylo ještě horší než vše předešlé! Žádné finále, pořád se jenom na něco čekalo a bohužel nepřišlo nic! Ztráta času!(29.2.2008)

 • xenopus
  ***

  Poměrně předvídatelný závěr, poněkud filosofický začátek a k němu se obloukem vracející konec (známý trik pro zvýšení estetické hodnoty výtvoru, užívaný téměř všude), ale ten prostředek byl poměrně nudný. Když nemáte kvalitní scénář, horkotěžko se z toho vytváří něco lepšího - Marcu Fergusovi se to v rámci možností podařilo, nicméně film zůstal u průměru - bez nosné myšlenky, báječných hereckých výkonů i výborného celkového zpracování (taky hudba nic moc) a taky bez osobního dopadu na mě. Škoda, nápad (co udělat před svou smrtí) sice ne nový, ale pojatý pro mě novým způsobem, což je dobře, ale o hodně větší dramatičnost by neuškodila. Slabší tři.(16.2.2010)

 • -dRaGoN-
  **

  Po velmi slušném traileru, jsem z celkového výsledku hodně zklamán. Velmi pomalé tempo snímku s tentokrát nevýrazným Guy Paercem (jiní herci tu skoro nejsou) a nezáživným zpracováním příběhu. Kdybych neviděl ten povedený trailer určitě bych se tomuto podpruměrnému béčku vyhnul a ušetřil tak 100 minut. Nenapadá mě bohužel jediná věc, kterou bych pochválil. Těšil jsem se na Piper Perabo, což byla taky chyba protože tohle je unylá sólová hra G. Pearce. Režijní debut Marka Ferguse se prostě nepovedl, a je to znát každým coulem. Přístě prosím lépe...(1.5.2007)

 • BathoryMan
  **

  Podpriemerná a nudná dráma.Sice na začiatku to tak nevyzerá a myslel som si že to bude celkom slušný mystikou okorenený film ale ako minúty pribúdali tak film sa čoraz viacej prepadal do bahna plného nudy a predvýdatelného deja!Guy Pearce sa tu nejako nenašiel a ani jeho filmová partnerka Piper Perabo bohvieako nehrá!A tak nakoniec mi tu zostali len tie nádherné pohlady na krajinu Nového Mexika,ktorých je tu síce požehnane ale v deji posobia ako vsuvka,ked už režiser nevedel čo dalej s dejom!(13.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace