Kanadská romantická komedie natočená pode románu Patricie Pearsonové představuje divákům půvabnou Frannie McKenzieovou, která žije na Manhattanu a má všechno, po čem ostatní dívky touží - dobré kamarády, skvělou práci v časopise i sexy přítele. Muzikant Calvin však právě odjel na turné po Evropě a ve vzduchu visí nový vztah s proslulým esejistou Michaelem. Jenže v životě se někdy všechno zamotá - a Frannie, která nečekaně otěhotní a přijde o práci, se musí vrátit domů k rodičům a položit si otázku, co pro ni má opravdu smysl. (oficiální text distributora)

Jorge K

Film trvá naštěstí jen 85 minut a disk stál jen 10 Kč. Klasické dějové schéma, slibný začátek mladého páru, rozbouřená voda uprostřed a šťastný konec. Děj slabý, banální, místy zkratkovitý, herecké obsazení mladé a krásné. Párkrát se člověk zasměje, to ano, proto jedna hvězdička. Jinak prostě špatná volba, cena 100% odpovídá výkonu. ()

Smok

Televízna romantika o ženskej, ktorá svoj vzťah zoberie naopak. Najskôr otehotnie a potom sa do svojho chlapa zaľúbi. Neskutočná nuda. ()

evulienka3

Ale nie ono to nakoniec vôbec nebolo zlé! Odhliadnuc od typicky amerického happy endu to inak bolo celkom fajn a pozerateľné. Nie úplne tradičná romantika s výborným spracovaním postáv čo sa v tomto žánre málokedy stáva, teda u mňa určite lepší priemer. ()

bax

Počas filmu odznie jedna zaujímavá veta. Zhruba niečo v zmysle "Na našom prvom rande pršalo a ty si mi odmietol dať pusu, lebo si tvrdil, že by to bolo klišé." Tento výrok vo mne evokoval, že sa film azda bude snažiť vyhnúť práve takýmto romantickým klišé. Bohužiaľ aj keď prvá časť bola zaujímavá a vtipná a neskôr dokonca aj dosť dramatická všetko to vyvrcholilo v závere preplnenom rôznymi klišé. Film navyše ani nemá nejaký originálny námet. Toto isté som už videl niekoľkokrát, len v inom prostredí a s minimálnymi odlišnosťami. Pred úplne najhorším hodnotením film zachránila celkom sympatická herečka v hlavnej úlohe, to že v prvej časti som sa ako tak bavil a navyše film som pozeral ako pozadie počas upratovania izby a tak ma ani moc (až teda na ten záver) neiritoval. 1,5* by som dal, ale taká možnosť nie je a ja zvyknem zaokrúhľovať nahor. ()

rikitiki

Televizní záležitost o jejímž scénáristovi bych ráda řekla, že je idiot, ale nemůžu, protože mu to vzali, natočili a možná i zaplatili.....No a já si koupila dvd. ()