• teltri

Pre mňa to bolo dosť depresívne a smutné keď som to pozeral ako chlapec po revolúcii. Dnes to ide v telke. Teším sa na správnu 80s atmosféru.(13.12.2014)

Z tohto filmu som bol dosť zmätený. Mohol to byť príbeh o rodičoch s postihnutým dieťaťom, a pritom to boli akoby dva filmy. Jeden o deťoch a druhý o rodičoch, ktorí si riešia svoje partnerské problémy, kým dieťa majú niekde odložené. Aj keď si naňho spomenú, tak len v najnevhodnejšej chvíli. Vyvrcholí to až do veľmi depresívnych scén a jednej z najsmutnejších filmových scén, keď hendikepované deti nacvičia divadlo a skončia pred prázdnym hľadiskom. Film mohol byť oveľa lepší a tri hviezdy sú len za deti a ich snahu, ktorú vynaložili pre tento film. –––– Prečo ja nemôžem mať normálny život? Prečo nemôžem byť šťastná ako ostatní?(12.12.2019)

V hlavnej detskej úlohe Jozef Schwarcz (nie ako je uvedené Josef Schwarz, nar. 1915)(19.9.2017)

Moc hezký film, po jehož zhlédnutí jsem měla oči plné slz...(14.3.2017)

• - Film bol vyrobený za spolupráce lekárov, sociálnych pracovníkov a detí z Detskej liečebne pohybových porúch Luže-Košumberk a z Ústavu sociálnej starostlivosti pre telesne postihnutú mládež v Bratislave (Autogram)