Andělé v ďábelském komandu

(neoficiální název)
  • USA Hell Squad

Syna diplomata unesú arabskí teroristi a požadujú za neho výkupné. Navyše sa im takto naskytá príležitosť vyhrážať sa americkej vláde, ktorá vyvíja nový typ jadrovej zbrane. Otec chce svojho syna zachrániť a predísť ešte väčšej katastrofe; najme si preto skupinu striptérok z Las Vegas. Tieto najskôr musia podstúpiť bojový výcvik, aby boli pripravené na záchrannú misiu. (SWAT17)

Rakosnicek77

Tohle fakt nejde hodnotit jinak. Ať už člověk tíhne k nostalgii a retro snímkům v rychlodabingu jak chce, tak když je film hovadina, plná obřích děr ve "scénáři" kde jde především o kozy a nahotu, tak s tím nejde holt nic dělat. Striptérky, jejichž výcvik spočívá ve zdolání 10 pneumatik, dvoumetrové roury a metrové dřevěné překážky, se po selekci týmu na 9 amazonek stávají konkurentky snad i Johna Ramba, včetně zvládnutí řízení tanku :-)) Holt asi měli řidičák i na ten. Samozřejmě vždy s trvalou na hlavě a slušivě usazeném tygřím červeném baretu. V "utajení" přiletí k arabům a v "utajení" si denně podnikají komando výpady po okolí, kdy armádní džípy parkují před hotelem a do pokoje se vrací ve slušivých stejnokrojích a s M16 přes rameno :-) Prostě hlavně nenápadně. Jinak arabové, mimochodem nonstop pod obraz, všude bez hlídek, arzenálu, naprosto neschopní čehokoliv, si nechávají naložit kdykoliv a kdekoliv. Nechají si ukrást tank :-) a holky jsou prostě, až na malé tygří zaváhání, kdy to zmáknou díky ocasu :-) všechny zase při síle a připravené. Na likvidaci hradu stačí dvě harpuny a kanystr benzínu :-)) Tenhle koment je jeden velký spoiler, což nikdy nedělám, ale pokud se chcete někdo pobavit, tak v diskuzi k filmu jsem nechal link na online orig.verzi. Tu naši lze sehnat pouze v příšerném rychlodabingu ala totalitní VHS. Nečekejte věrohodnou akci, děj, napětí nic! Je to komedie :-)) A počkejte si na konec, to padnete pod stůl. Jedna hvězda za nahé křivky a nostalgii. ()

koval45

Diplomatův syn byl unesen. Kdo bude mít na starost záchranou operaci? Nebude to armáda, ani speciální komando, ani tajný agenti. Pošleme tam partu americkejch striptérek - logiku tohodle filmu fakt žeru. Je to děsně naivní a hloupoučkej film, rvačky jsou asi tak na úrovni kresleného seriálu pro děti a navíc bez krve. Alespoň holky nejsou stydlivé... Milá blbina, pro všechny kdo chtějí vidět "něco jinýho". ()