• Jara.Cimrman.jr

Přestože bych svůj uspěchaný rodinný život nevyměnil za 101 seznamem daných přijímatelek mého spermatu, tak mé, kdysi svobodomyslné, JÁ pociťovalo v úvodu jistou závist. Ta však rychle klesala úměrně hrdinovou trápení s vlhkými klíny a z vynikajícího námětu tak zbyla pouze rutina, kterou se musí hlavní hrdina prosouložit až do předem avízovaného klína. Abych jen nehaněl, tak musím složit hlubokou poklonu nadrženým jeptiškám, protože jejich scéna měla tu zábavnou příchuť, kterou měl mít celý film.(20.12.2011)

60 % - Za svižně hrajícího Simona Bakera bych dal ****, ale vzhledem k tomu, že jsem celou dobu tušil, jak to asi bude s tím posledním jménem na jeho seznamu a že se to vyplnilo, tak musím zůstat u té trojky. Navíc po celkem interesantní první půli byla ta druhá už jen čekáním na to, až to skončí, tak jak to skončilo :o/(12.1.2009)

Wow, tak tenhle kousek mě trošku nechával na pochybách díky názvu, ale dějově mě totálně vzal. Ke konci slabší, ale i tak je za film několik pěkných point..., které když člověk objeví, tak mu určitě do druhého dne v hlavě vydrží. Lehká komedie, trochu drama, trošku romance, takový svěží letní mix na pohodový večer.(12.5.2008)

• *Colorado

Zápletka zněla slibně, ale bohužel nebyla využita příliš dobře. Občas mi to přišlo nedomyslené a velkým záporem je stopáž. Komedie se dvěma hodinama by určitě šla a našel by se nejeden příklad, ale tady je to občas nuda. Hlavní hrdina mi nepřišel příliš sympatický, bylo mi vlastně jedno, jak dopadne. A konec je neméně překvapivý. Škoda, mohlo z toho být víc.(24.1.2009)

Celkom príjemná, miestami veľmi vtipná (autobus s katolíckymi študentkami) oddychovka s naozaj nezvyčajným námetom, čo sa nevidí každý deň. Na jedno pozretie a na oddychovku odporúčam. Má síce odhadnuteľný, ale veľmi príjemný koniec alá Hollywood, ale tu mi to vôbec nevadilo, ba naopak, veľmi sa mi páčil.(9.6.2010)

• - Skutečné jméno Smrtící Nell (Winona Ryder) ve filmu zní Gillian de Raisxová. Jméno je parafrází na středověkého francouzského šlechtice jménem Gilles de Rais, který bojoval ve vojsku Johanky z Arku, avšak poté se vrátil na své sídlo, kde měl údajně provozovat nezřízené sexuální orgie končící vraždami žen a dívek, které předtím znásilnil. Při církevním vyšetřování byl z těchto zločinů usvědčen a roku 1 440 popraven, ačkoli se dodnes vedou spory, zda se nejednalo o pouhý komplot, aby se církev mohla zmocnit jeho rozsáhlého majetku. (Morttuus)