Zaujal mě hlavně název, ale že by to byla nějaká pecka, to ne. Simon Baker okouzlujíci a ten jeho seznam, no chlapi:-).Hlavně se mi líbila ta scénka z jeho snu se sekáčkem v ruce................!Čekala jsem víc vtipu, takže zklamání. Ale světe div se ovlivnilo to můj vztah k seriálu Mentalista, teď si ho spojuji v 2 osobnosti a už to pro mě není ono, tak snad jen dočasně.(24.1.2010)

Simon Baker se snaží táhnout mírně podprůměrný film, kdy se vtipné momenty střídají s nudou, přestože netypický scénář o "seznamu" mohl vytěžit víc. Mnohý muž by rád dostal podobný "seznam", bohužel jmen je hodně, a tak ženy Simonovi doslova skáčou do postele bez větší námahy. Plynou z toho sice nečekané zvraty i vtip (nejlepší je asi autobus nadržených jeptišek), celé to trochu sráží některé příliš rychle odbyté ženy a celý ten "ulítlý" motiv s vražedkyní, která je pochopitelně na onom seznamu také.(3.2.2014)

Pokud jste viděli Zlatíčko v hlavní roli s Jude Law, pak si více či méně dovedete představit, o co v tomhle filmu půjde. Většina filmu je vtipná a popisuje honbu za sukněmi cca 70 žen u jednoho chlápka, co málem skočil do chomoutu a ke všemu je prohnaně hezký a má rošťácký úsměv. Odlehčující komedie, která na konci bohužel sklouzává k dramatickému prozření a to jí ubírá jednu *.(4.1.2012)

No místy je to vážně geniální, hlavně zhruba v polovině filmu a okolo ní. Rozhodně to není komedie podle nejakého ověřeného amerického receptu. Konec je sice zdlouhavý a mě osobně lehce kazí celkový dojem, ale jde o tak zvláštní film, že to lehce prominu. Ne jako celek, snad jako scénami (např. skoro-sex s mrtvolou) působí tento film velmi neotřele a většinou originálně, což jedině schvaluji. 3,5*(11.4.2008)

Myšlenka se seznamem jmen je sama o sobě dosti zajímavá, ale když se točí kolem sexu a smrti, je snad ještě zajímavější. Simon Baker v hlavní roli je příjemný a s potěšením jsem sledoval, jak mu seznam zamotal hlavu ba celý život. Bohužel konec je celkem předvídatelný a tak trochu degraduje jinak velice slušný film, přesto si ty 4* zaslouží.(20.1.2010)

• - Skutečné jméno Smrtící Nell (Winona Ryder) ve filmu zní Gillian de Raisxová. Jméno je parafrází na středověkého francouzského šlechtice jménem Gilles de Rais, který bojoval ve vojsku Johanky z Arku, avšak poté se vrátil na své sídlo, kde měl údajně provozovat nezřízené sexuální orgie končící vraždami žen a dívek, které předtím znásilnil. Při církevním vyšetřování byl z těchto zločinů usvědčen a roku 1 440 popraven, ačkoli se dodnes vedou spory, zda se nejednalo o pouhý komplot, aby se církev mohla zmocnit jeho rozsáhlého majetku. (Morttuus)