• Handle

Bože... Tuhle blbost někdo vybral, když jsme jeli celý den autobusem a bylo mi za ten celý autobus trapně. To si tvůrci opravdu myslí, že už jen takovým debilním námětem dokážou zaujmout lidi a stane se z toho dobrý film? Prostě všechno špatně. Režie, herci, scénář, nic co by stálo za povšimnutí. A k trapným klišé "vtípkům" se snad ani vyjadřovat nemusím. Prostě rádoby teen kravina, která nemá co nabídnout. // Jak tohle může mít nadprůměrné hodnocení, tak to fakt nechápu...(3.4.2011)

• Chrustyn

Musím uznat, že nápad byl docela zajímavý. Mladý muž, který má spokojený život a těsně před svatbou dostane záhadný seznam žen, se kterými spal a které jsou teprve na řadě. Ze začátku to byla docela sranda i když nebylo moc věrohodné, že se na ženu jen podíval a už s ní měl sex ale v pozdějších fázích se film začne tvářit nebezpečně vážně, nastoupí nuda a závěr byl hodně podivný. Nakonec to byla jen ztráta času.(23.1.2009)

60 % - Za svižně hrajícího Simona Bakera bych dal ****, ale vzhledem k tomu, že jsem celou dobu tušil, jak to asi bude s tím posledním jménem na jeho seznamu a že se to vyplnilo, tak musím zůstat u té trojky. Navíc po celkem interesantní první půli byla ta druhá už jen čekáním na to, až to skončí, tak jak to skončilo :o/(12.1.2009)

Myšlenka se seznamem jmen je sama o sobě dosti zajímavá, ale když se točí kolem sexu a smrti, je snad ještě zajímavější. Simon Baker v hlavní roli je příjemný a s potěšením jsem sledoval, jak mu seznam zamotal hlavu ba celý život. Bohužel konec je celkem předvídatelný a tak trochu degraduje jinak velice slušný film, přesto si ty 4* zaslouží.(20.1.2010)

Komedie s poměrně originálním námětem a zápletkou. Celý příběh se vesměs točí kolem sexu, což bývá povětšinou vždy velmi atraktivní. Mimochodem se tu najde i několik komických situací a neméně povedených hlášek, které obstarají solidní zábavu. Zejména poslední chvilé života staré babičky nebo odpanění skupinky školaček jsou k popukání. Rozuzlení filmu se mi taky líbilo a v tomhle případě se musím přiznat, že jsem takový konec nečekal.(19.5.2015)

• - Skutečné jméno Smrtící Nell (Winona Ryder) ve filmu zní Gillian de Raisxová. Jméno je parafrází na středověkého francouzského šlechtice jménem Gilles de Rais, který bojoval ve vojsku Johanky z Arku, avšak poté se vrátil na své sídlo, kde měl údajně provozovat nezřízené sexuální orgie končící vraždami žen a dívek, které předtím znásilnil. Při církevním vyšetřování byl z těchto zločinů usvědčen a roku 1 440 popraven, ačkoli se dodnes vedou spory, zda se nejednalo o pouhý komplot, aby se církev mohla zmocnit jeho rozsáhlého majetku. (Morttuus)