Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ivishka
  *****

  Více než na okouzlujícího Simona Bakera jsem se těšila na Winonu Ryder, kterou prohlašuji za někoho kdo si může říkat herečka s velkým H! Mám moc ráda její způsob hraní a vlastně takovou tu přirozenost s kterou působí na plátně..ostatně dělá dobře, že si chrání soukromí před ostatními lidmi, jelikož už toho ztratila v životě hodně. Hraní je v podstatě prokletí - a jde ruku v ruce se slávou. Abych uvedla na pravou míru své hodnocení tak musím říct, že námět byl perfektně poutavý. Dokázala jsem film sledovat klidně i napotřetí a pokaždé mě něčím překvapil. Takové hodnocení si ode mě zaslouží nejen díky tomu, že obdivuji Winonu, ale díky dobrému pojetí příběhu, poutavosti a celkovému působení. Winona přesně řekla: "Stala jsem se svým vlastním princem Krasoněm." a to tento film hezky vystihuje..možná i trochu ji samotnou.(26.10.2012)

 • misterz
  ***

  Úvod ma celkom navnadil svojim divácky hravým prístupom čo sa týka odvíjania príbehu. No čoskoro to skĺzlo do stereotypnej rutiny, ktorá smerom ku koncu nudila čoraz viac. Samotné rozuzlenie a uzavretie tiež príliš nenadchlo, i keď sa sem ten pozitívny koniec s morálnym odkazom celkom hodil. Vidím to na slabší priemer, na upršané nedeľné dopoludnie ako stvorené. 55/100(15.10.2017)

 • claudel
  ****

  Komedie, která není zase až tak komedií, bylo mi u ní nejednou smutno. Vlastně mi jako situační, mírně ztřeštěná komedie připadal Sex and Death v první půlce, která je protkána řadou humorných situací (trafikant s nápisem na tričku "Kunda, to je bomba" svedený vražedkyní), množstvím hlášek ("Předehra je pro poražené") a gagů. Druhá půlka je mnohem vážnější s romantickými i psychologickými prvky. Námět o nenapravitelném svůdníkovi, který obdrží e-mail se seznamem žen, se kterými spal a se kterými se má teprve vyspat, má velký potenciál a domnívám se, že se tvůrcům podařilo s ním naložit velmi dobře. Měl jsem pocit, že děj opravdu přechází jednotlivými žánry - od rozpustilé komedie, přes šílenou romantiku, vzápětí drama a nakonec v humorný a opět komediální závěr. A přitom všechny části dohromady vytvářejí působivý celek. Mě osobně nejvíce chytla za srdce ta romantická část, kdy Roderick potkává doktorku Mirandu, poté co zakopal hluboko seznam "trofejí" a snaží se žít život jinak než podle něj. Simona Bakera, který ztvárnil Rodericka, jsem dosud nikdy neviděl a ani jej neznal, jeho výkon mě však nadchnul. Winona Ryder jako masová vražedkyně odvedla svůj standard, jen nechápu, proč herečka s takovým talentem dostává v současnosti tak podivné role viz. Darwinovy ceny. Asi jí uškodily její kleptomanské skandály. A Lechero z Prison Breaku alias Robert Wisdom jako pan Alfa byl jen třešničkou na dortu. Musím zmínit i zápory - taktéž nechápu, proč v mnoha amerických komediích musí mít hlavní hrdina nebo hrdinka nejlepšího kamaráda/kamarádku opačného pohlaví, který je homosexuál. A některé scény byly docela předvídatelné. Celkový dojem je však vííííííc než dobrý.(11.8.2008)

 • dr.fish
  **

  Samotný nápad prostě nestačí. Simon Baker je typ, řekl bych "muž přechodný" nejistého pohlaví, takže o jeho mužství a chlapáckosti dost pochybuju, těžko mu věřit, že bude klátit jednu ženskou za druhou. Navíc kromě svého "dokonalého" úsměvu neumí vůbec žádné jiné grimasy, takže je evidentně neherec a nestačí ani na tak snadnou roli, jakou má ve scénáři. Ze zajímavého nápadu zůstalo několik gagů, zasmál jsem se jednou, jinak vtipy vyznívají do prázdna, protože s hrdinou se žádný normální chlap prostě nemůže ztotožnit. Konec je úplná tragédie. Howgh. 50%(1.3.2015)

 • Šakal
  ***

  Kdyby si snímek udržel tempo první poloviny, tak bych šel i o * výš. Takhle ( i vzhledem k závěru ) * strhávám. Lehce nevyvážené dílko, kde se střídají opravdu vtipné pasáže s poněkud mdlými. Zajímavý námět a Simon Baker jako Roderick Blank překvapivě ( pro mě ) předvádí notně sympatický výkon. 65% p.s.1 dobrý večer, máte se mnou píchat, tak přijďte a zapícháme si. Bez večeře! Máte pero, řeknu vám kudy... :o) p.s. 2 už jsi jí opíchal......? p.s. 3 matka, když umírala měla takový zvláštní výraz ve tváři.... :o) p.s. 4 kde byl řidič.... :o) kdo viděl, ví o čem mluvím........(24.8.2009)

 • - Skutečné jméno Smrtící Nell (Winona Ryder) ve filmu zní Gillian de Raisxová. Jméno je parafrází na středověkého francouzského šlechtice jménem Gilles de Rais, který bojoval ve vojsku Johanky z Arku, avšak poté se vrátil na své sídlo, kde měl údajně provozovat nezřízené sexuální orgie končící vraždami žen a dívek, které předtím znásilnil. Při církevním vyšetřování byl z těchto zločinů usvědčen a roku 1 440 popraven, ačkoli se dodnes vedou spory, zda se nejednalo o pouhý komplot, aby se církev mohla zmocnit jeho rozsáhlého majetku. (Morttuus)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace