Zaujal mě hlavně název, ale že by to byla nějaká pecka, to ne. Simon Baker okouzlujíci a ten jeho seznam, no chlapi:-).Hlavně se mi líbila ta scénka z jeho snu se sekáčkem v ruce................!Čekala jsem víc vtipu, takže zklamání. Ale světe div se ovlivnilo to můj vztah k seriálu Mentalista, teď si ho spojuji v 2 osobnosti a už to pro mě není ono, tak snad jen dočasně.(24.1.2010)

Celkom príjemná, miestami veľmi vtipná (autobus s katolíckymi študentkami) oddychovka s naozaj nezvyčajným námetom, čo sa nevidí každý deň. Na jedno pozretie a na oddychovku odporúčam. Má síce odhadnuteľný, ale veľmi príjemný koniec alá Hollywood, ale tu mi to vôbec nevadilo, ba naopak, veľmi sa mi páčil.(9.6.2010)

60 % - Za svižně hrajícího Simona Bakera bych dal ****, ale vzhledem k tomu, že jsem celou dobu tušil, jak to asi bude s tím posledním jménem na jeho seznamu a že se to vyplnilo, tak musím zůstat u té trojky. Navíc po celkem interesantní první půli byla ta druhá už jen čekáním na to, až to skončí, tak jak to skončilo :o/(12.1.2009)

Černohumorná komedie se zajímavým námětem jež sice dospěla do cíle poněkud dýchavičně, ale dokázala to kompenzovat spoustou perfektních momentů které ji udržely zajímavou a zábavnou po celou dobu. A ani nevadilo že konec byl dopředu lehce odhadnutelný. Simon Baker se do role přesně hodil, Winona Ryder bohužel moc ne, ale naštěstí jí scénář šetří. Sympatická jednohubka která se tváří delší než doopravdy je.(9.4.2012)

Komedie s poměrně originálním námětem a zápletkou. Celý příběh se vesměs točí kolem sexu, což bývá povětšinou vždy velmi atraktivní. Mimochodem se tu najde i několik komických situací a neméně povedených hlášek, které obstarají solidní zábavu. Zejména poslední chvilé života staré babičky nebo odpanění skupinky školaček jsou k popukání. Rozuzlení filmu se mi taky líbilo a v tomhle případě se musím přiznat, že jsem takový konec nečekal.(19.5.2015)

• - Skutečné jméno Smrtící Nell (Winona Ryder) ve filmu zní Gillian de Raisxová. Jméno je parafrází na středověkého francouzského šlechtice jménem Gilles de Rais, který bojoval ve vojsku Johanky z Arku, avšak poté se vrátil na své sídlo, kde měl údajně provozovat nezřízené sexuální orgie končící vraždami žen a dívek, které předtím znásilnil. Při církevním vyšetřování byl z těchto zločinů usvědčen a roku 1 440 popraven, ačkoli se dodnes vedou spory, zda se nejednalo o pouhý komplot, aby se církev mohla zmocnit jeho rozsáhlého majetku. (Morttuus)