Kdyby si snímek udržel tempo první poloviny, tak bych šel i o * výš. Takhle ( i vzhledem k závěru ) * strhávám. Lehce nevyvážené dílko, kde se střídají opravdu vtipné pasáže s poněkud mdlými. Zajímavý námět a Simon Baker jako Roderick Blank překvapivě ( pro mě ) předvádí notně sympatický výkon. 65% p.s.1 dobrý večer, máte se mnou píchat, tak přijďte a zapícháme si. Bez večeře! Máte pero, řeknu vám kudy... :o) p.s. 2 už jsi jí opíchal......? p.s. 3 matka, když umírala měla takový zvláštní výraz ve tváři.... :o) p.s. 4 kde byl řidič.... :o) kdo viděl, ví o čem mluvím........(24.8.2009)

Wow, tak tenhle kousek mě trošku nechával na pochybách díky názvu, ale dějově mě totálně vzal. Ke konci slabší, ale i tak je za film několik pěkných point..., které když člověk objeví, tak mu určitě do druhého dne v hlavě vydrží. Lehká komedie, trochu drama, trošku romance, takový svěží letní mix na pohodový večer.(12.5.2008)

Simon Baker se snaží táhnout mírně podprůměrný film, kdy se vtipné momenty střídají s nudou, přestože netypický scénář o "seznamu" mohl vytěžit víc. Mnohý muž by rád dostal podobný "seznam", bohužel jmen je hodně, a tak ženy Simonovi doslova skáčou do postele bez větší námahy. Plynou z toho sice nečekané zvraty i vtip (nejlepší je asi autobus nadržených jeptišek), celé to trochu sráží některé příliš rychle odbyté ženy a celý ten "ulítlý" motiv s vražedkyní, která je pochopitelně na onom seznamu také.(3.2.2014)

Tohle mi bylo doporučeno jako taková filmová obměna Californication, se kterým to má společné to "fuck", ženský a ani toho tu neni moc. Dál mě lákala Winona Ryder, která tu, i když sexy, byla málo. Simon Baker ale na druhou stranu je Duchovnymu svým hezounským charizmatem docela podobný a taky je takový sympaťák. Nevim jestli bych chtěl mít takovejhle seznam bab, ale každopádně poslední dvacítka ve filmu byla parádní (ona většina seznamu). Celkově je tady docela dost dobrých vtipných situací, je to mixnuté romantikou a scifi (jestli se to dá aplikovat na předpovídající superpočítač), s koncem, který alespoň mě potěšil. Jedna z takových těch pohodových záležitostí na odpolední zkouknutí, ale jednou stačí. -"Who are you people?" -"Hello Mr. Blank. I'm Alfa, he's Beta and that's Fred."(30.6.2008)

Komedie s poměrně originálním námětem a zápletkou. Celý příběh se vesměs točí kolem sexu, což bývá povětšinou vždy velmi atraktivní. Mimochodem se tu najde i několik komických situací a neméně povedených hlášek, které obstarají solidní zábavu. Zejména poslední chvilé života staré babičky nebo odpanění skupinky školaček jsou k popukání. Rozuzlení filmu se mi taky líbilo a v tomhle případě se musím přiznat, že jsem takový konec nečekal.(19.5.2015)

• - Skutečné jméno Smrtící Nell (Winona Ryder) ve filmu zní Gillian de Raisxová. Jméno je parafrází na středověkého francouzského šlechtice jménem Gilles de Rais, který bojoval ve vojsku Johanky z Arku, avšak poté se vrátil na své sídlo, kde měl údajně provozovat nezřízené sexuální orgie končící vraždami žen a dívek, které předtím znásilnil. Při církevním vyšetřování byl z těchto zločinů usvědčen a roku 1 440 popraven, ačkoli se dodnes vedou spory, zda se nejednalo o pouhý komplot, aby se církev mohla zmocnit jeho rozsáhlého majetku. (Morttuus)