Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mirec88
  ***

  Celkom príjemná, miestami veľmi vtipná (autobus s katolíckymi študentkami) oddychovka s naozaj nezvyčajným námetom, čo sa nevidí každý deň. Na jedno pozretie a na oddychovku odporúčam. Má síce odhadnuteľný, ale veľmi príjemný koniec alá Hollywood, ale tu mi to vôbec nevadilo, ba naopak, veľmi sa mi páčil.(9.6.2010)

 • Quendi
  **

  Švihlé, logiku postrádající. Simon Baker má příliš oduševnělý projev na to, aby mohl hrát takového povrchního sukničkáře(slušně řečeno). Některé scény byly na hranici úchylnosti a i když jsem byla vděčná za to, že nakonec nebyly dotažené, vadilo mi i to, že je vůbec vytáhli. 2 hvězdičky za Simona a honem pryč.(2.11.2010)

 • daEmoNickY
  *****

  Vtipné. Nechápu proč, sarkasmus přece nikdy vtipný nebyl. ____ ODKAZY ____ http://www.youtube.com/watch?v=qqXi8WmQ_WM , http://www.youtube.com/watch?v=jvjDr8KKtsE ____ Týpek mohl být nesmrtelný, stačilo nemít sex. ____ SPOILER ____ "pak jsem si přečetl v novinách ... včera Death Nell zabila týpka (--- toho se kterým včera mluvil) ... ne, tohle ne, ale tohle ... holka X je ve městě (--- holka, kterou má další na Seznamu těch, se kterými se vyspí)" ____ Týpek1 "dostal jsem mailem datum, den, měsíc, rok, jaj super to bude, zamluvil jsem si hotel abych si to užil" - Hrdina "Počkejte, vy jste dostal mailem datum (což znamená že ten den umřete) ? ... Další drink je na mě.", oba uvidí krásku Death Nell jak vchází. ____ Hrdinova matka s otcem s kyslíkovou maskou (tedy chtějí vidět syna v chomoutu a vnoučata, ASAP) : "Už bylo na čase!". Tím jak se bezdomovec svalí z lavice (mrtvev?) se odrkyje nápis "Už bylo na čase!". ____ ... atd ... ____ DODATEK ____ Konec. Hmm, tak vtipný konec jako je v Romeo A Julie tu není. I když smysl to dávalo, win-win konec, dobrý konec http://en.wikipedia.org/wiki/Win-win . ____ DVD ____ Rozhovory. Daniel Waters. A kurva! Je to týpek co tohle napsal a natočil (což zajímá nejspíš jenom mě) a napsal i http://www.csfd.cz/film/13018-demolition-man/ (což by mělo zajímat tebe jestli jsi to neviděl/a). Nový postup jak najít dobré filmy - jít po scénaristech a spisovatelích (což je zajímavé pro oba).(8.5.2010)

 • misterz
  ***

  Úvod ma celkom navnadil svojim divácky hravým prístupom čo sa týka odvíjania príbehu. No čoskoro to skĺzlo do stereotypnej rutiny, ktorá smerom ku koncu nudila čoraz viac. Samotné rozuzlenie a uzavretie tiež príliš nenadchlo, i keď sa sem ten pozitívny koniec s morálnym odkazom celkom hodil. Vidím to na slabší priemer, na upršané nedeľné dopoludnie ako stvorené. 55/100(15.10.2017)

 • IQ Tiqe
  ***

  "Son, have you fucked her yet?" to mě fakt pobavilo. Proč jsem si vybral tenhle film? 2 důvody - samotný příběh a pak Winona Ryder. Když jsem si četl obsah filmu, byl jsem nedočkavý na zpracování - trochu mě zklamalo. Úvod byl na můj vkus moc zdlouhavý, předpokládal bych spíš stručnější přehled nezajímavých vztahů, abych se dřív dočkal hlavního děje. Ale jo, holky byly pějný :). "Komedie" - no, zas tak moc jsem se nezasmál, naštěstí postupně film trochu zvážněl, a proto dávám 3*. A Winona? Moc prostoru nedostala, ale i tak se mi líbila.(27.7.2008)

 • - Skutečné jméno Smrtící Nell (Winona Ryder) ve filmu zní Gillian de Raisxová. Jméno je parafrází na středověkého francouzského šlechtice jménem Gilles de Rais, který bojoval ve vojsku Johanky z Arku, avšak poté se vrátil na své sídlo, kde měl údajně provozovat nezřízené sexuální orgie končící vraždami žen a dívek, které předtím znásilnil. Při církevním vyšetřování byl z těchto zločinů usvědčen a roku 1 440 popraven, ačkoli se dodnes vedou spory, zda se nejednalo o pouhý komplot, aby se církev mohla zmocnit jeho rozsáhlého majetku. (Morttuus)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace