Dívat se v noci na HBO se někdy může vyplatit. Simon "Mentalista" Baker je sympaťák a tak není divu, že po něm ženy letí a že si on sám chce před svatbou ještě trošku užít. Díky uniklému seznamu žen ,které má před smrtí dostat do postele se z něj stane sexuální mašina, která příjemně hláškuje a dostává se do velice vtipných situací.(15.8.2010)

60 % - Za svižně hrajícího Simona Bakera bych dal ****, ale vzhledem k tomu, že jsem celou dobu tušil, jak to asi bude s tím posledním jménem na jeho seznamu a že se to vyplnilo, tak musím zůstat u té trojky. Navíc po celkem interesantní první půli byla ta druhá už jen čekáním na to, až to skončí, tak jak to skončilo :o/(12.1.2009)

Vtipné. Nechápu proč, sarkasmus přece nikdy vtipný nebyl. ____ ODKAZY ____ http://www.youtube.com/watch?v=qqXi8WmQ_WM , http://www.youtube.com/watch?v=jvjDr8KKtsE ____ Týpek mohl být nesmrtelný, stačilo nemít sex. ____ SPOILER ____ "pak jsem si přečetl v novinách ... včera Death Nell zabila týpka (--- toho se kterým včera mluvil) ... ne, tohle ne, ale tohle ... holka X je ve městě (--- holka, kterou má další na Seznamu těch, se kterými se vyspí)" ____ Týpek1 "dostal jsem mailem datum, den, měsíc, rok, jaj super to bude, zamluvil jsem si hotel abych si to užil" - Hrdina "Počkejte, vy jste dostal mailem datum (což znamená že ten den umřete) ? ... Další drink je na mě.", oba uvidí krásku Death Nell jak vchází. ____ Hrdinova matka s otcem s kyslíkovou maskou (tedy chtějí vidět syna v chomoutu a vnoučata, ASAP) : "Už bylo na čase!". Tím jak se bezdomovec svalí z lavice (mrtvev?) se odrkyje nápis "Už bylo na čase!". ____ ... atd ... ____ DODATEK ____ Konec. Hmm, tak vtipný konec jako je v Romeo A Julie tu není. I když smysl to dávalo, win-win konec, dobrý konec http://en.wikipedia.org/wiki/Win-win . ____ DVD ____ Rozhovory. Daniel Waters. A kurva! Je to týpek co tohle napsal a natočil (což zajímá nejspíš jenom mě) a napsal i http://www.csfd.cz/film/13018-demolition-man/ (což by mělo zajímat tebe jestli jsi to neviděl/a). Nový postup jak najít dobré filmy - jít po scénaristech a spisovatelích (což je zajímavé pro oba).(8.5.2010)

Černohumorná komedie se zajímavým námětem jež sice dospěla do cíle poněkud dýchavičně, ale dokázala to kompenzovat spoustou perfektních momentů které ji udržely zajímavou a zábavnou po celou dobu. A ani nevadilo že konec byl dopředu lehce odhadnutelný. Simon Baker se do role přesně hodil, Winona Ryder bohužel moc ne, ale naštěstí jí scénář šetří. Sympatická jednohubka která se tváří delší než doopravdy je.(9.4.2012)

Celkom príjemná, miestami veľmi vtipná (autobus s katolíckymi študentkami) oddychovka s naozaj nezvyčajným námetom, čo sa nevidí každý deň. Na jedno pozretie a na oddychovku odporúčam. Má síce odhadnuteľný, ale veľmi príjemný koniec alá Hollywood, ale tu mi to vôbec nevadilo, ba naopak, veľmi sa mi páčil.(9.6.2010)

• - Skutečné jméno Smrtící Nell (Winona Ryder) ve filmu zní Gillian de Raisxová. Jméno je parafrází na středověkého francouzského šlechtice jménem Gilles de Rais, který bojoval ve vojsku Johanky z Arku, avšak poté se vrátil na své sídlo, kde měl údajně provozovat nezřízené sexuální orgie končící vraždami žen a dívek, které předtím znásilnil. Při církevním vyšetřování byl z těchto zločinů usvědčen a roku 1 440 popraven, ačkoli se dodnes vedou spory, zda se nejednalo o pouhý komplot, aby se církev mohla zmocnit jeho rozsáhlého majetku. (Morttuus)