Když se po pár minutách odhalila hlavní zápletka filmu, tak jsem si řekl, že by to mohlo být fakt zajimavé a těšil jsem se na to, jak s tím hlavní hrdina naloží. Kterej chlap by takový seznam nechtěl? Teda pokud by na něm nebylo jen jedno jméno :-) Prvních cca 40 minut jsem se i bavil a mělo to spád. K tomu plejáda opravdu hezkých hereček nebo spíše modelek. Druhá polovina filmu však byla rozplizlá do nezáživných situací a keců. V závěru filmu se pak objeví Winona Ryder, která je stále velice půvabná. Když překousnete ne moc povedený konec, pak myslím, že nebudete litovat. Osobně bych však doporučil spíše jiný film podobného ražená a to Klikař Charlie. U toho sem se bavil víc.(28.5.2010)

• *Colorado

Zápletka zněla slibně, ale bohužel nebyla využita příliš dobře. Občas mi to přišlo nedomyslené a velkým záporem je stopáž. Komedie se dvěma hodinama by určitě šla a našel by se nejeden příklad, ale tady je to občas nuda. Hlavní hrdina mi nepřišel příliš sympatický, bylo mi vlastně jedno, jak dopadne. A konec je neméně překvapivý. Škoda, mohlo z toho být víc.(24.1.2009)

Wow, tak tenhle kousek mě trošku nechával na pochybách díky názvu, ale dějově mě totálně vzal. Ke konci slabší, ale i tak je za film několik pěkných point..., které když člověk objeví, tak mu určitě do druhého dne v hlavě vydrží. Lehká komedie, trochu drama, trošku romance, takový svěží letní mix na pohodový večer.(12.5.2008)

Tohle mi bylo doporučeno jako taková filmová obměna Californication, se kterým to má společné to "fuck", ženský a ani toho tu neni moc. Dál mě lákala Winona Ryder, která tu, i když sexy, byla málo. Simon Baker ale na druhou stranu je Duchovnymu svým hezounským charizmatem docela podobný a taky je takový sympaťák. Nevim jestli bych chtěl mít takovejhle seznam bab, ale každopádně poslední dvacítka ve filmu byla parádní (ona většina seznamu). Celkově je tady docela dost dobrých vtipných situací, je to mixnuté romantikou a scifi (jestli se to dá aplikovat na předpovídající superpočítač), s koncem, který alespoň mě potěšil. Jedna z takových těch pohodových záležitostí na odpolední zkouknutí, ale jednou stačí. -"Who are you people?" -"Hello Mr. Blank. I'm Alfa, he's Beta and that's Fred."(30.6.2008)

Komedie, která není zase až tak komedií, bylo mi u ní nejednou smutno. Vlastně mi jako situační, mírně ztřeštěná komedie připadal Sex and Death v první půlce, která je protkána řadou humorných situací (trafikant s nápisem na tričku "Kunda, to je bomba" svedený vražedkyní), množstvím hlášek ("Předehra je pro poražené") a gagů. Druhá půlka je mnohem vážnější s romantickými i psychologickými prvky. Námět o nenapravitelném svůdníkovi, který obdrží e-mail se seznamem žen, se kterými spal a se kterými se má teprve vyspat, má velký potenciál a domnívám se, že se tvůrcům podařilo s ním naložit velmi dobře. Měl jsem pocit, že děj opravdu přechází jednotlivými žánry - od rozpustilé komedie, přes šílenou romantiku, vzápětí drama a nakonec v humorný a opět komediální závěr. A přitom všechny části dohromady vytvářejí působivý celek. Mě osobně nejvíce chytla za srdce ta romantická část, kdy Roderick potkává doktorku Mirandu, poté co zakopal hluboko seznam "trofejí" a snaží se žít život jinak než podle něj. Simona Bakera, který ztvárnil Rodericka, jsem dosud nikdy neviděl a ani jej neznal, jeho výkon mě však nadchnul. Winona Ryder jako masová vražedkyně odvedla svůj standard, jen nechápu, proč herečka s takovým talentem dostává v současnosti tak podivné role viz. Darwinovy ceny. Asi jí uškodily její kleptomanské skandály. A Lechero z Prison Breaku alias Robert Wisdom jako pan Alfa byl jen třešničkou na dortu. Musím zmínit i zápory - taktéž nechápu, proč v mnoha amerických komediích musí mít hlavní hrdina nebo hrdinka nejlepšího kamaráda/kamarádku opačného pohlaví, který je homosexuál. A některé scény byly docela předvídatelné. Celkový dojem je však vííííííc než dobrý.(11.8.2008)

• - Skutečné jméno Smrtící Nell (Winona Ryder) ve filmu zní Gillian de Raisxová. Jméno je parafrází na středověkého francouzského šlechtice jménem Gilles de Rais, který bojoval ve vojsku Johanky z Arku, avšak poté se vrátil na své sídlo, kde měl údajně provozovat nezřízené sexuální orgie končící vraždami žen a dívek, které předtím znásilnil. Při církevním vyšetřování byl z těchto zločinů usvědčen a roku 1 440 popraven, ačkoli se dodnes vedou spory, zda se nejednalo o pouhý komplot, aby se církev mohla zmocnit jeho rozsáhlého majetku. (Morttuus)