Docela příjemná podívaná s charismatickým Bakerem a kouzelnou Winonou Rider, ale i spoustou dalších překrásných koček. Námět sice není nic přelomového, ale mě tenhle film docela bavil, takže pěkné 3 hvězdičky.(23.12.2010)

• Hees

(Hodnotenie 2,5)(29.11.2010)

Zaujal mě hlavně název, ale že by to byla nějaká pecka, to ne. Simon Baker okouzlujíci a ten jeho seznam, no chlapi:-).Hlavně se mi líbila ta scénka z jeho snu se sekáčkem v ruce................!Čekala jsem víc vtipu, takže zklamání. Ale světe div se ovlivnilo to můj vztah k seriálu Mentalista, teď si ho spojuji v 2 osobnosti a už to pro mě není ono, tak snad jen dočasně.(24.1.2010)

• Yardie

Nápad to byl vcelku dobrý a mohla se z toho vyklubat zajímavá a dobrá komedie. Nicméně zpracování bylo dosti špatné. Sice zde bylo pár dobrých hlášek a scének, ale jinak obrovská nuda a jen jsem čekal, až to skončí. Nakonec jsem se dočkal! Mohla to být fakt slušná komedie, ale nedopadlo to. Jako celek nuda! Howgh!(14.5.2009)

• Timak

Dokoukal jsem na to jenom z úcty k Simonovi. Jinak opravdu hodně slabý. Podobný formát je Good Luck Chuck, a to se mi zdálo o ligu výš.(21.5.2013)

• - Skutečné jméno Smrtící Nell (Winona Ryder) ve filmu zní Gillian de Raisxová. Jméno je parafrází na středověkého francouzského šlechtice jménem Gilles de Rais, který bojoval ve vojsku Johanky z Arku, avšak poté se vrátil na své sídlo, kde měl údajně provozovat nezřízené sexuální orgie končící vraždami žen a dívek, které předtím znásilnil. Při církevním vyšetřování byl z těchto zločinů usvědčen a roku 1 440 popraven, ačkoli se dodnes vedou spory, zda se nejednalo o pouhý komplot, aby se církev mohla zmocnit jeho rozsáhlého majetku. (Morttuus)