meyem

Málo který film a příběh dokáže tak dojmout. Uznávám že pro Freemana mám slabost, ale tohle se vážně povedlo. Pro mě to je krásných 90% ()

jujask

Film ktorý sa vydaril. Núti nás pozerať na život srdcom a nie očami. Príbeh o krátkom ale o to viac intenzívnom kamarátstve a beznádeji. Hlášky sa fakt dajú zapísať do dejín kinematografie. Som rád, že som si tento film pozrel. Ďakujem pán Rob Reiner. ()

andy60

Dvě protikladné postavy, které spojuje jediné - blízkost smrti. Jelikož mám takto laděné filmy rád (Griffin a Phoenixová), moje očekávání byla asi příliš vysoká. Nicméně, alespoň mně to donutilo zapřemýšlet, co bych chtěl ještě udělat a jaká místa navštívit... ()

Kritik

Všichni máme svůj "bucket list" ať už sepsaný, či ne. A já osobně tam mám pár stejných aktivit jako tito staříci :) Výborná hořká komedie. ()

sedlis

Zajimavy scenar a sympaticke vykony hlavnich predstavitelu - u mne zejmena Nicholsona. Pravda, dej pro mne trochu kolisal z hodne silnych a bravurne zahranych momentu po ty mene zdarile, pomale a bez naboje. V celkovem souctu ale povedene dilko na hodne aktualni tema, bavilo mne to. ()

marcel.demo

Doufám, že Zackham s Reinerem procházeli v procesu tvorby tohoto horskodrážního můví ambivalentními fázemi maniodepresivní psychózy, neb si jinak nedovedu představit, jak by někdo mohl tak NECITLIVĚ skládat naprosto laciondně kýčoidní scény (vratné lahve s balónem hadr) s více méně dramaticko-filosofickými (sic mělkými) obrazy. Jack s léty nezraje, naštěstí Morgen je Morgen i bez coly. Cáry sentimentu u mne nevyloudily ani mililitr slzy. Oblečená neoblečená - nevím, 65 a to jsem viděl v LETNÍM KINĚ!!! ()

andydufrsn

Moc příjemná podívaná na hodně nepříjemné téma! Skvělí herci v příběhu, který by se ve skutečnosti asi nikdy odehrát nemohl! Jack Nicholson jako tradičně hajzlík čí přímo hajz a Morgan Freeman jako tradičně moudrej přemýšlivec a jejich společnej neporazitelnej nepřítel - rakovina. Laskavost tohohle smutnýho filmu je veliká a krásná! ()

macherano

Dopredu jasný filmik ale prečo nie výborná dvojica to zvládla bravúrne dialógy nemali chybu dej je už dávno preevodatelny síce ale na jedno pozretie to je určite fajn záležitosť ()

honza.g

Když se 2 umírající spřátelí, jejich nemoci je nesráží na kolena ve stejné chvíli a ještě mají k dispozici moře peněz, vznikne příběh, který stojí za zaznamenání. Škoda, že v opravdovém životě se to nestává. Už samotný začátek, kdy ředitel nemocnice je z PR důvodů umístěn na "dvoják" se "sockou", je prostě nepravděpodobný. Ale je to hra a je zahraná hodně dobře. ()

vonverny

Viděno xkrát, ale stále je to stejně silné. Nebroušený diamant sám o sobě, který je vybroušen k dokonalosti hereckými legendami. Za mě 95%. ()

Oxytocin

Myšlenka filmu je dobrá. První část filmu působí depresivně z nemocnice, kde je mi samotnému vždy o 30% hůře, než když tam přijdu... Druhá půlka je nijak zábavná a atraktivní na koukání. Slabý podprůměr. ()

deemcz

Tento film jsem si moc užil, už jen herecké obsazení mne velmi lákalo a nezklamalo. Příběh i dialogy nikde neváznou, a celkový dojem z filmu je velmi silný. ()

JurajKa

Je to celkom podareny remake nemeckeho filmu Knockin' on Heaven's Door, ktory je sam o sebe velmi pekny, skvely film. Avsak tento remake urceny pre ludi v dochodkovom veku sa podaril iba vdaka dvom vybornym (tiez dochodcom) hercom. Jacka Nicholsona mam velmi rad a myslim si, ze vzdy vedel vycitit, ktory scenar je prenho dobry. V tomto snimku si dokazal kuzelne poradit aj v situaciach, ktore hrozili nudou. Je to fajn oddychovka. ()

M_slon

Až budu mít jednou pár tejdnů před kremací, tak asi takhle nějak... Nicholson s Freemanem si to rozdávají ve stylu starých dobrých dialogů dvojice Lemmon - Matthau a jde jim to moc dobře. Za mě devět z deseti. ()