Boy Eats Girl

Ed Guiney, Andrew Lowe

Dermot Diskin

Scénografie:

Anna Rackard

Vcelku průměrná hororová blbůstka, která sice dokáže pobavit, ale místy i slušně nudí. Boy eats girl má dva zásadní problémy. Ten první je, že někteří herci typově absolutně nesedí na své role. Dva příklady za všechny: Největší školní ranař vypadá, že mu táhne na 40 a není ani tak drsňák jako spíš trapák. A místní školní krasavice svým zjevem nejvíc připomíná přestárlou ruskou nevěstu přes internet. To by se ale dalo nějak překousnout, co je podstatně horší je fakt, že se v první polovině filmu vlastně nic neděje a je to v podstatě nuda. Díky Bohu za to, že druhá půlka je podstatně zábavnější a nutno dodat, že i krvavější. Rázem tu tak máme pořádný masakr, kde ruce i nohy lítají vzduchem, červenou se nešetří, najde se tu místo i pro řádně černý humor a ve finále dojde i souboj zombies vs. řezečka na dřevo (nebo co to je). To dokáže spravit dojem, ale i tak se žádný zázrak nekoná. 3* s odřenýma ušima.(2.11.2010)

Neni to až zas tak zábavný jak sem čekal, hlavně teda ze začátku, kdy se nic moc neděje, nepadne skoro žádná hláška a vtipný situace by se daly spočítat na prstech jedný ruky bez prstů. Nicméně druhá půlka už je daleko hodnotnější, kdy zombáků, mrtvol a vnitřonstí přibývá geometrickou řadou, tu a tam se objeví nějaká solidní hláška nebo vtipná scénka, až to nakonec vyvrcholí naprosto úžasnou sekací sekvencí, která mi připomněla starej dobrej Braindead a jeho sekačkovou párty v závěru, to bylo parádní. 3,5*(21.6.2008)

Je dopředu jasné, že se jedná o Poloamatérský Film.. Ze začátku jsem myslel, že se jedná o nějakou Upířinu nakonec to byl Zombie Horor.. Plno krve.. Ale tenhle film je příklad toho.. Kdy krev vyvolává Záchvaty smíchu.. Nikoliv Znechucuje či nadchne.. Amatérská Práce... Film naštěstí Ubíhá Rychle.. Jsou tam dvě krásné Holky:) Koukat se na to dá.. Ale spíš bych to nedoporučil!(28.7.2012)

• sedm.1

Tak jsem se zas nechal jednou nachytat místní propagandou, hlásající úžasnou zábavnost a krvavost celé této prdíkoviny. No a ve výsledku to byla nuda, jako ta pověstná kráva! Takto si totiž já rozhodně zábavný a krvavý horor nepředstavuji. Na to, že to má něco málo přes hodinu, mi to přišlo neskutečně dlouhé a utahané. Do poloviny filmu se prakticky neděje vůbec nic, banda puberťáků kecá o holkách, čímž se tak jedná jen o čistě nevtipnou teen komedii, v druhé polovině, respektive druhé půlhodince se pak sice ke slovu přihlásí už i nějaké to hororovější kořeníčko, ovšem se kterým se stejně poměrně dost šetří, a když už na něj přeci jen dojde, krom toho, že není ani trochu zábavné, postrádá navíc i styl a grády. Nehledě nato, že spíš než o brutálnosti a násilnosti je to celé o hodně velké nadsázce, kdy jsem častokrát vycítil až známky zesměšňování. Prostě tvůrci to celé na mě pojali až s moc velkým nadhledem, takže můj dojem z Boy Eats Girl je, že místo seriózní zombi řežby jsem dostal nezábavnou zombi parodii. Co se týče efektů, ty byli poměrně zručně vytvořené, herci pak byli také vesměs sympatičtí, tedy až na hlavní hrdinku, Samanthu Mumbu, jako celek to na mě ale nezapůsobilo vůbec dobře, nudný děj, málo krve, trapné postavy způsobující hodně nefunkční humor, pro mě se zkrátka jedná jen o velmi slabou hororovou komedii.(13.10.2012)

• mosnak

Tak jsem se konečně k tomuto snímku dostal .... a ? Nic moc :-( A to i přes to,že můj nejoblíbenější film je Shaun of the dead, tak jsem chtěl dát této zombie-komedii šanci! Myslím,že by se z toho dalo vytřískat víc. Někdo tady psal,že ve filmu jsou k vidění super masky, strašně moc krve atd. Žádné super masky jsem neviděl a krev vypadala jako hoooodně poředěný kečup. Sorry maximálně 40%!(8.3.2011)