Boy Eats Girl

Scénografie:

Anna Rackard

Kostýmy:

Susan Scott

Ze začátku to je jako pěkná teen komedie, která se asi v půlce zvrtne v totální zombie masakr, kde se nešetří litry prasečí krve a vnitřnostmi. Nechybí zde pár trefných hlášek, film uběhne jako voda a finální masakr potěší. Je to sice volovinka, která nenabízí nic nového, ale na jedno kouknutí v neděli večér to úplně stačí.(3.4.2014)

Vcelku průměrná hororová blbůstka, která sice dokáže pobavit, ale místy i slušně nudí. Boy eats girl má dva zásadní problémy. Ten první je, že někteří herci typově absolutně nesedí na své role. Dva příklady za všechny: Největší školní ranař vypadá, že mu táhne na 40 a není ani tak drsňák jako spíš trapák. A místní školní krasavice svým zjevem nejvíc připomíná přestárlou ruskou nevěstu přes internet. To by se ale dalo nějak překousnout, co je podstatně horší je fakt, že se v první polovině filmu vlastně nic neděje a je to v podstatě nuda. Díky Bohu za to, že druhá půlka je podstatně zábavnější a nutno dodat, že i krvavější. Rázem tu tak máme pořádný masakr, kde ruce i nohy lítají vzduchem, červenou se nešetří, najde se tu místo i pro řádně černý humor a ve finále dojde i souboj zombies vs. řezečka na dřevo (nebo co to je). To dokáže spravit dojem, ale i tak se žádný zázrak nekoná. 3* s odřenýma ušima.(2.11.2010)

Dobrá, ZOMBIE HORROR-COMEDY. Masky jsou perfektní, spoustu krve, rychlý spád, ani chviličku jsem se nenudil. ....Titulky k filmu jsem vytvořil a hodil je na http://www.titulky.com/Boy-Eats-Girl-106400.htm :-) a přední obal DVD zde : http://img86.imageshack.us/img86/7371/boyeatsgirltt8.jpg(13.6.2008)

Je dopředu jasné, že se jedná o Poloamatérský Film.. Ze začátku jsem myslel, že se jedná o nějakou Upířinu nakonec to byl Zombie Horor.. Plno krve.. Ale tenhle film je příklad toho.. Kdy krev vyvolává Záchvaty smíchu.. Nikoliv Znechucuje či nadchne.. Amatérská Práce... Film naštěstí Ubíhá Rychle.. Jsou tam dvě krásné Holky:) Koukat se na to dá.. Ale spíš bych to nedoporučil!(28.7.2012)

• mosnak

Tak jsem se konečně k tomuto snímku dostal .... a ? Nic moc :-( A to i přes to,že můj nejoblíbenější film je Shaun of the dead, tak jsem chtěl dát této zombie-komedii šanci! Myslím,že by se z toho dalo vytřískat víc. Někdo tady psal,že ve filmu jsou k vidění super masky, strašně moc krve atd. Žádné super masky jsem neviděl a krev vypadala jako hoooodně poředěný kečup. Sorry maximálně 40%!(8.3.2011)