poster

Suzuka (TV seriál)

 • Japonsko

  涼風

 • USA

  Suzuka

Animovaný / Drama / Romantický / Sportovní

Japonsko, 2005, 26x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

 • Subjektiv
  **

  Možná jsem zrovna měl nějaké megacynické období, ale tenhle seriál mě nudil. Jak by ne, když mě humor nedokázal rozesmát a jak to skončí mi bylo víceméně po pár dílech jasné. Seriál v podstatě má jen tři opravdu důležité postavy a to je na 26 dílný seriál většinou málo. Tady rozhodně. Za předpokladu, že by na seriálu zapracoval střih a půlka se vyhodila, šel bych s hodnocením o něco výše, takhle je to jen za dvě. Ze seriálů, kde se řeší nějaká ta láska, přesněji vztahy mezi muži a ženami, může anime nabídnout třeba Hachimitsu to Clover, Koi Kaze, Mahoraba, Kimi ga nozomu eien, Eikoku Koi Monogatari Emma či netradiční Kanon. Ty všechny považuji za lepší.(28.2.2007)

 • Vesman
  ***

  Normálně, když se nemůžu rozhodnout jaké hodnocení mám udělit, se u anime zpravidla rozhodnu pro to vyšší, u Suzuky udělám vyjímku, protože na 4* to skutečně nebylo. Vinu na tom nese především první půlka seriálu, která je nezajímavá a k uzoufání nudná. Zbytek seriálu je už lepší, ovšem víc jak na 3* hodnocení vytáhnout nedokáže. Další věcí, která zrovna nepřispývá ke kvalitě seriálu jsou hlavní postavy. Akitsuki je nerozhodný ňouma, který neví co dělat. A Suzuka, která na první pohled vypadá jak jemná lilie se ke svému Romeovi chová jak stará harpyje, nechápu jak se do ní Yamato mohl tak zbláznit. Jo a na závěr bych podotknul, že Honoka je navíc mnohem víc kawaii než Suzuka co já bych za takovou holku dal...(1.6.2007)

 • Pirkaf
  *****

  Napínavé romantické high school anime lehce švihnuté sportem. V tomhle případě lepší mangy, protože končí přesně v momentě, kdy bylo nejlepší skončit. Až na občas lehce odbytou grafickou stránku nemám co vytknout.(8.9.2007)

 • Angelos
  *****

  Tenhle žánr anime já prostě můžu, škoda, že jsem výběrem těchto anime většinou dost omezen a to nejenom počtem těch kvalitnějších... Nicméně poďme k Suzuce, sám nevím, proč dávám *****, i když má tento seriál dost vad, například jeho délka by mohla být o pár dílů kratší, tak jsem se bavil a těšil jsem se na každý další díl, což je pro mě v hodnocení rozhodující. Sportovní "vložky" mě bavily a navíc udržovaly příjemné tempo seriálu. Pro mě slabších ***** a to i přesto, že jsem nebyl tak úplně nadšený závěrem.(2.11.2008)