Led Zeppelin: The Song Remains the Same

Led Zeppelin: The Song Remains the Same

(Velká Británie)

Dokumentární / Hudební

Velká Británie / USA, 1976, 137 min

úžasný koncert jedenej s najlepších kapiel v dejinách. Láme sa tu koncert s hraným filmom čo sa tak často nevidí. vybrané skladby sa mi do jedného páčia + remastrovaná verzia dvoj DVD je neuveriteľná , nezabudnuteľná.(21.1.2013)

Jsem nucen dát tři hvězdy. Led Zeppelin a jejich hudba mi nic neříká, čekal jsem tak alespoň dobře natočený dokument. Jelikož mi ale po proklikání písní, které tvoří 90% materiálu zbyly jen kusé nahrávky chvil mezi koncerty a nic neříkajících úvodních deset minut, nezbývá mi než hodnotit takhle. Alespoň mi to rychle uběhlo a ze dvou hodin bylo deset minut :).(23.10.2014)

• corpsy

Audiovizuálne potešenie pre fanúšikov Led Zeppelin. My ostatný tu budeme pravdepodobne mimo misu.(30.8.2014)

• Frajer42

Po všech stránkách příšerný dokument. Úplně nejhorší je jeho zpracování. Někdo se snažil být strašně umělecký, avšak postrádal veškerý talent. Není mi příliš blízká ani hudba, kterou se Led Zeppelin prezentují a zazní pouze jedna poslouchatelná píseň. Zdejší hodnocení je tak vysoké, protože tuhle sračku vyhledávají výhradně fanoušci této kapely. Ostatní se na dokument vyserou. Taky bych se na něj vysral, kdyby ho skupinka nadšenců nekatapultovala mezi 300 nejlepších filmů. Za sebe musím dát odpad.(2.1.2013)

There's a lady who's sure all that glitters is gold. And she's buying a stairway to heaven. Zakladatelé heavy metalu ve své nejlepší podobě. Ať už hrají jemnější folk-rockové balady nebo tvrdé rockové a metalové písně, vždycky to stojí zato.(5.2.2014)

• - Led Zeppelin věnovali všechny peníze z prodeje vstupenek a následných párty večírků nadaci "Save the Children". Jen premiéra dokumentu v New Yorku 19. října 1976 tak nadaci přinesla 25 000 amerických dolarů. (HellFire)

• - Peníze odcizené ze sejfu v hotelu Drake se nikdy nenašly a nikdo nebyl z krádeže obviněn. Podezřelé každopádně bylo, že jeden ze zaměstnanců hotelu Drake brzy po tomto incidentu utekl na Jamajku. (HellFire)

• - Scény, ve kterých hraje Jimmy Page, byly natočeny na skotských nížinách u jezera Loch Ness. (HellFire)