Karlos80

Čtyři vyvrhelové pobijí hosty v luxusní restauraci, zmocní se celého podniku a podávají zákazníkům lidské maso! Eat the Ritch je vlastně taková hrubá Britská groteska-parodie, v níž mě jako divákovi, je do hlavy vtloukána nejen překvapivá pointa ale i hudba, kterou jestli se nemýlím tak snad nahrála známá heavy-metalová skupina Motörhead. Málo známý snímek od ještě méně známého režiséra, scénaristy i příležitostného herce, ale přesto zajímavý. ()

Dellamorte

Alebo takto... Lloyd ft. Waters vs. Ritchie. Kto netrpí šedým zákalom, tak si len zo zvedavosti užije tento britský hybrid koncentrovaný do pipety v ktorej pláva Lemmy so svojím sklopeným mikrofónom a sir McCartney ako hosť zábavnej hostiny. Ostala som pobavená viac, ako len na tú 90minútovku. ()

Martin741

Asi najlepsi film Lemmyho Kilmistra, frontmana Motorhead. Zjavili sa tu aj Pol Mekkartny a Roby Koltrejn /Blazniva dovolena v Evrope 1985, Zlate Oko/. 92 % ()

rivah

Drastická, hrubá, divoká a groteskní komedie, kde se střílí lidé šípy z luku, zastřelí prime ministra, upraví a podávají hostům. (50%) ()