Blade (TV seriál)

Tvůrci:

David S. Goyer

Robert C. New

Ramin Djawadi

Sticky Fingaz, Jill Wagner, Nelson Lee, Neil Jackson, Larry Poindexter, Emily Hirst, John DeSantis, Sonja Bennett, William MacDonald, Jody Thompson, Fulvio Cecere, Tom Butler, Bokeem Woodbine, Ryan Kennedy, David Palffy, Steve Bacic, Ryan Robbins, Colin Lawrence, Todd Thompson, Tiffany Lyndall-Knight, Adrian Hough, Robert Wisden, Sarah Lind, Panou, Brendan Penny, Karin Konoval, Kavan Smith, Dominic Zamprogna, Brandon Jay McLaren, Lauren Lee Smith, Matthew Walker, Jim Codrington, Mike Dopud, Claude Duhamel, G. Michael Gray, Katharine Horsman, Holly Eglington, Heather Doerksen, Quinn Lord, Hiro Kanagawa, Melanie Papalia, Elfina Luk, William "Big Sleeps" Stewart, Elisa King, Woody Jeffreys, Brad Kelly, Michael Hanus, Nels Lennarson, Alexandr Kalugin, John Tench, Don Thompson, Chuck Liddell, Brent Stait, Elias Toufexis, Omari Newton, Jenn Bird, Todd Thomson, Johanna Marlowe, Beverley Elliott, Scott Heindl, Ingrid Torrance, Ki Yurij, Brenda Crichlow, Christian Sloan, Adrian McMorran, Nayo Wallace, Bill Mondy, Blake Mawson, Malcolm Stewart, Val Cole, Darcy Laurie, David Kopp, Rhonda Dent, James Purcell, Alana Husband, BJ Harrison

Filmovou sérii miluju, ale bohužel tenhle paskvil ji nešahá ani na špičku nehtu u palce nohy zahnutého k zemi. Ze všeho nejhorší je Blade hrající si na nejdrsnějšího denního tvora ale Fingaz nemá ani zrnko toho co má Snipes. Je to škoda po tomhle myslím Marvel už nedovolí žádný seriál. Jediný důvod proč dávám 3 hvězdy a proč jsem seriál dodíval, byl Marcus Van Sciver je docela smutné když hlavní "záporné" postavě fandíte víc než té "kladné" ale Sciver prostě válel. Závěr: Blade stále nakopává prdele upírům, ale už není tak cool. PS: Nejlepší díl - 9. Angels & Demons.(28.12.2010)

• Spock

Po několika vzhlédnutých dílech si dovolím první hodnocení. Očekával jsme ve skutečnosti, mnohem slabší provedení a ono mě to nakonec, tedy zatím, mile překvapuje. Není to sice něco, co bych doporučil svým přátelům, ale přesto se na to dívám. Možná je to jen tím, že nemůžu spát. :-) Faktem, ale zůstává, že jsou v seriálu občas i světlé momenty. A co se týče obrozeného „Blejda“, tak to mohlo být mnohem horší, z tohoto sice nesrší nic moc hrůza ani charisma, ale alespoň se tváří, že mu nic z toho nechybí.(14.11.2007)

No každopádně je to lepší než jsem čekal,sice žádný zázrak ale jde to. Hlavní představitel se snaží seč může,tváří se přímo ultradrsně ale na Wesleyho Snipese prostě nemá a nikdy mít nebude.Dá se říct že filmový Blade by svoji televizní napodobeninu skopal dokulata, nicméně celý seriál mohl určitě dopadnout mnohem hůř než nakonec dopadl.Dá se na to koukat a je to rozhodně,ale rozhodně lepší než BLADE TRINITY.(21.11.2007)

• gudaulin

Z filmařského hlediska obstojí pouze první díl filmové série, dvojka měla hloupoučký scénář, ale stále ještě charismatického hrdinu a slušné akční scény. Trojce jsem se moudře vyhnul a na zkoušku absolvoval tři díly seriálu. Je to jen kaše, která má těžit z úspěchu filmové série s hrdinou, který je doslova protipólem toho, jak by si fanoušek svého Bladea představoval, se sterilním dějem a nulovou atmosférou. Ztráta času. Celkový dojem: 20 %.(16.3.2010)

Překvapení. Čekal jsem nudnou slátaninu, kde budu muset hodně přetrpět dlouhých dvanáct dílů. Naopak všechno pěkně odsýpalo, příběh se mi líbil, hned v pilotu jsem si zvyknul na představitele "věčně usměvavého" Bladea i na zbytek jeho tlupy a tak se ze seriálu stalo příjemné překvápko. Máme tu přeměněného upíra, který touží po likvidaci čistokrevných upírů (ta holka, co hrála čistokrevnou Charlotte, to hrála vážně skvěle) a do toho všeho Blade se svým pomocníkem a se svou vnadnou pomocnicí v utajení. Naštěstí jsem to viděl v originále, docela bych se bál otřesného dabingu, v jekém to bylo v televizi.(1.12.2009)