Blade (TV seriál)

Tvůrci:

David S. Goyer

Robert C. New

Ramin Djawadi

Sticky Fingaz, Jill Wagner, Nelson Lee, Neil Jackson, Larry Poindexter, Emily Hirst, John DeSantis, Sonja Bennett, William MacDonald, Jody Thompson, Fulvio Cecere, Tom Butler, Bokeem Woodbine, Ryan Kennedy, David Palffy, Steve Bacic, Ryan Robbins, Colin Lawrence, Todd Thompson, Tiffany Lyndall-Knight, Adrian Hough, Robert Wisden, Sarah Lind, Panou, Brendan Penny, Karin Konoval, Kavan Smith, Dominic Zamprogna, Brandon Jay McLaren, Lauren Lee Smith, Matthew Walker, Jim Codrington, Mike Dopud, Claude Duhamel, G. Michael Gray, Katharine Horsman, Holly Eglington, Heather Doerksen, Quinn Lord, Hiro Kanagawa, Melanie Papalia, Elfina Luk, William "Big Sleeps" Stewart, Elisa King, Woody Jeffreys, Brad Kelly, Michael Hanus, Nels Lennarson, Alexandr Kalugin, John Tench, Don Thompson, Chuck Liddell, Brent Stait, Elias Toufexis, Omari Newton, Jenn Bird, Todd Thomson, Johanna Marlowe, Beverley Elliott, Scott Heindl, Ingrid Torrance, Ki Yurij, Brenda Crichlow, Christian Sloan, Adrian McMorran, Nayo Wallace, Bill Mondy, Blake Mawson, Malcolm Stewart, Val Cole, Darcy Laurie, David Kopp, Rhonda Dent, James Purcell, Alana Husband, BJ Harrison, Benita Ha, Robinne Fanfair, Jovanna Burke

Filmovou sérii miluju, ale bohužel tenhle paskvil ji nešahá ani na špičku nehtu u palce nohy zahnutého k zemi. Ze všeho nejhorší je Blade hrající si na nejdrsnějšího denního tvora ale Fingaz nemá ani zrnko toho co má Snipes. Je to škoda po tomhle myslím Marvel už nedovolí žádný seriál. Jediný důvod proč dávám 3 hvězdy a proč jsem seriál dodíval, byl Marcus Van Sciver je docela smutné když hlavní "záporné" postavě fandíte víc než té "kladné" ale Sciver prostě válel. Závěr: Blade stále nakopává prdele upírům, ale už není tak cool. PS: Nejlepší díl - 9. Angels & Demons.(28.12.2010)

Série měla navázat na filmového Bladea a ono to bohužel nevyšlo. Fanoušci byli namlsaní prvními dvěma díly, takže seriál vyšel na prázdno. Ale že by byl zase tak hrozný se říci nedá. Akční scény mají drive, bohužel ale oproti filmům nejsou tak efektové. Příběhy se snaží být temné, ale na televizi ztrácí mnohé očekávání. Ono nebýt těch filmů, dopadlo by to mnohem lépe, ale jak jsem se již zmínil na začátku, fanoušci jsou namlsaní a tudíž zklamaní..(15.6.2016)

• Malarkey

Neskutečná kravina doufající v zázrak a v úspěch originálního Bladea, kterého podotýkám hrál dokonalý Wesley Snipes, jenže kterého zazdil dost dobře nemožný třetí díl dokazující fakt, že bez pořádného příběhu nevycucne ani jednu ránu. Stejně je na tom tento seriál. Nemožný, ničemný, bez originálního děje, bez zajímavých scén, bez Wesleye Snipese snažící se o nemožné, o to, udržet se na poli seriálů, které z Ameriky v současné době drtí Evropu právě nápaditými a originálními příběhy. Ne jako tento. Ještě ze se zasekl na první sérii. Rozpitvávat dál příběh poloupíra jiným poloupírem opravdu dle mého nemá smysl. (2/10)(21.11.2007)

• Grizzly

Tak nevim. Je mozne, ze v sirsim smyslu ma serial neco do sebe a rozpracuje svet Bladea podobne jako to udelal serial Highlander, pro ktereho mam slabost. Videl jsem jen jeden dil a u nej sem se dobre bavil, ale bohuzel ne tak jak tvurci zamysleli. A herectvi hlavniho predstavitele tomu bohuzel nasadilo korunu. 1* za Kristu...ta mela alespon styl.(10.12.2007)

• Spock

Po několika vzhlédnutých dílech si dovolím první hodnocení. Očekával jsme ve skutečnosti, mnohem slabší provedení a ono mě to nakonec, tedy zatím, mile překvapuje. Není to sice něco, co bych doporučil svým přátelům, ale přesto se na to dívám. Možná je to jen tím, že nemůžu spát. :-) Faktem, ale zůstává, že jsou v seriálu občas i světlé momenty. A co se týče obrozeného „Blejda“, tak to mohlo být mnohem horší, z tohoto sice nesrší nic moc hrůza ani charisma, ale alespoň se tváří, že mu nic z toho nechybí.(14.11.2007)