Rocco znásilňuje Prahu

Rocco Ravishes Prague

Erotický

Itálie, 2001, 137 min

Rocco Siffredi

Můj dětský hrdina...Vždy jsem snil o tom, že až vyrostu, budu jako on....leč příroda byla proti :)(19.9.2008)

Kdo si potrpí na netradiční styl filmů Rocca Siffrediho, nebude zklamán. Navíc v plné síle a hlavně živočišné formě si může užít Paulu Wild, po Dolly Buster naší druhou pornoprůkopnici.(7.12.2012)

Každý chlap chce být jako on, mnoha žen a dívek šampion. Tak by se asi dalo shrnout to, čím se Rocco proslavil....za kamerou jako šikovný režisér, kterému neunikne žádný záběr a před kamerou jako "ranař," který trestá neposlušné dívky svým 24centimetrovým "obuškem!" :-)))(26.8.2008)

• Tosim

Italská legenda, na které nepoznáte emoci, ani kdybyste ho mlátili půlmetrovým (jakýmkoli) nástrojem po hlavě a zástupy středoevropských a konkrétně (bohužel) českých héreček, jež se tváří, jako kdyby místo sexu chtěly radši jít pracovat na pole. Zachraň se kdo můžeš.(14.4.2010)

• WANDRWALL

Rocco ve svém seriálu o ženách v různých metropolích nevynechal ani Prahu.(18.7.2011)