poster

Láska na druhý pokus (TV film)

 • USA

  Twice Upon a Time

 • Slovensko

  Láska na druhý pokus

Fantasy / Romantický

USA, 1998, 88 min

Režie:

Thom Eberhardt

Hudba:

Brian Adler

Střih:

Paul Dixon

Scénografie:

David Ensley
(další profese)
 • blekekeke
  odpad!

  Tohle bylo tak trapný, až to opravdu bolelo. Jak jsem se k tomuhle snímku dostal? Znáte to, na návštěvě, drby, káva, zákusky a na mě zbyla TV, s neměnitelným kanálem :o((28.3.2010)

 • Prubner
  *

  Před zhlédnutím filmu jsem si říkal: to bude fajn, co se dá na tak vděčném tématu (alternativní realita) zkazit ? No, bohužel zkazit se dá všechno. Představoval jsem si, že hrdinka bude mít v alternativním životě jiného manžela a lepší postavení v práci, což taky měla, jenže tvůrci neznají míru a hrozně přehánějí, takže ten jiný svět není alternativní jen pro hrdinku, ale pro celé lidstvo: rakovina se léčí injekcemi, místo letadel létají vzducholodě, písmena se píšou obráceně a vedlejší postavy mají jiný charakter i sexuální orientaci atd (tyhle blbosti mě neskutečně sraly). Přitom to nebylo nutné, stačilo se omezit pouze na hrdinčin život a úplně by to stačilo, dalo se z toho vytěžit hodně. Takhle to tvůrci úplně promrhali. K tomu připočtěte, že herci hrozně přehrávají a nejsou nijak zvlášť sympatičtí.(26.8.2009)

 • arcticsky
  odpad!

  Velmi - VELMI zmatené.(28.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace