Nadprirodzený príbeh o bezohľadnom sériovom vrahovi, ktorý prežil trest smrti na elektrickom kresle. Väzeňským strážam sa nepodarí vyhnať z vraha zlo, a nechtiac uvolnia vražedné monštrum. Výsledné kraľovanie násilia s extrémnym mučením nastavuje nový štandard pre hororový žáner. (JohnRambo)

Flipnic

Uuuuuufffffff !!!! Tak tohle bylo teda extrémně moc, to se Uwe jak jinak než tradičně vytáhl ... Ale jako, jeden z nejodpornějších filmů co jsem za poslední dobu viděl v takové intenzivní míře. První, co mne naprosto zhnusilo a traumatizovalo, tak bylo asi prvních 6 minut dokumentů mučení, stahování lišek z kůže za živa. Přímo dokumentární záběry na párání, vytahování střev zadkem, ponechávání stažených zvířecích torz ještě živých ... Furt je mi z toho zle, tohle se mi nelíbilo, ale dobrý to vidět, jaký jsou lidi hovada sadistický ... Pak už sem utýranej těmato dokumentama, který běžely při titulcích, sledoval relativně dobrej slasher s typických Uweho "TV vizualem", ale dobrou kamerou. Scéna umlácení staré paní na židli kladivej zdánlivě bez střihu byla další pecka mezi oči ... na oko to výborně vypadalo jako by bez střihu ... Policajti dostali co zasloužili a konec než aby byl ránou do palice magnumkou z milosti, tak to bylo zaříznutí motorovky mezi půlky ... a hodně hluboko. Těžko se to hodnotí, má to ale fakt dobrý a max krutý momenty ... ()

*CARNIFEX*

Sériový masový vrah sa po udelení trestu smrti na elektrickom kresle vracia zo záhrobia aby sa pomstil všetkým čo ho naň posadili. Nemá zľutovanie s nikým, kto mu skríži cestu. Pomsta bude "sladšia" ako sa na prvý pohľad môže zdať. Ako jeden z mála som nadovšetko spokojný. Vyčíňanie vraha bez milosti, ktorý sa vyžíva v brutalite síce v tomto filme nemá najväčšiu logiku, no nadprirodzený slasher si tento luxus skrátka môže dovoliť. Už úvod na ktorí sa väčšina sťažovala naznačil, že pôjde o iné "kafe". Tí čo sa "posrali", nech im je zem ľahká. Toto je masaker, v ktorom sa muž s maskou vyžíva v tom najkrajšom svetle. Scéna kedy trýzni starú pani na stoličke v kuchyni je neskutočná. Tomu sa povie hranie sa na mačku a myš. Záver ma potešil najviac. No neskončilo to nádherne? - 80%. ()

oli.G

Plne súhlasím so Soweekom. K normálnemu temnému krimi thrilleru na aké sme zvyknutí z kín to má poriadne ďaleko, a preto sa vôbec nedivím tomu mizernému priemernému hodnoteniu. SEED totiž skôr pripomína brakový krvák z 80. rokov, kde je inteligentný scenár a napätie ako z Mlčania jahniat to posledné, na čom záleží. Veľa tmy, veľa násilia a poriadne nekompromisný záver, ktorý tak trochu volá po pokračovaní. A ja by som ho aj celkom uvítal. Určite radšej než ďalšie pokračovanie prequelu k remaku Texaského masakru. Dva a pol hviezdičky za to, že je to iné než všetko, čo sa dnes toči a že je to najlepší Bollov film. ()

J*A*S*M

Na Seeda jsem se hodně těšil, a to především ze studijních důvodů. Ano, je to první Uweho film, se kterým jsem stanul tváří v tvář. Byl jsem připraven skoro na všechno, takže z výsledku nakonec nijak šokován nejsem, protože to nijak extrémně hrozné dílo není, existují i mnohem horší zvěrstva. Boll je opravdu značně mizerný vypravěč, mám takový dojem, že i kdyby měl k dispozci ten nejlepší a nejoriginálnější příběh, který kdy spatřil světlo světa, dokázal by ho podat takovým způsobem, že by z něj diváctvo vůbec nic nemělo. S tím se u Seeda trápit nemusíme, neboť jeho děj je značně triviální a bez zbytečných odboček spěje kolísavým tempem až k finále. No k finále... spíš k ukončení, protože nic, co by se dalo nazvat jako "finále", zde nenajdeme. Zarazila mě i Uweho neschopnost natočit byť jen jednu trochu napínavou scénu, všechny příležitosti, jež se mu zde naskytly (a že je jich docela dost), jsou naprosto zabity buď celkově špatnou kompozicí, střihem, herci, anebo naprosto zcestně vybraným hudebním motivem. Seed je tedy ve všech ohledech podprůměrným filmem, ale ne až tak, jak jsem očekával, za což si vysloužil jednu hvězdičku. ()

Le_Chuck odpad!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Pellentesque arcu. Fusce tellus odio, dapibus id fermentum quis, fuckovina suscipit id erat. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Nunc auctor. Maecenas ipsum velit, consectetuer eu lobortis ut, dictum at dui. Cras pede libero, dapibus nec, pretium sit kravina amet, tempor quis. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Aliquam erat volutpat. Fusce tellus odio, dapibus Seed id fermentum quis, suscipit id erat. Nullam faucibus mi quis velit. Praesent dapibus. Etiam egestas wisi a erat. Aenean fermentum risus id tortor. Mauris metus. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Nunc dapibus hovadina tortor vel mi dapibus sollicitudin. Etiam commodo dui eget wisi. Etiam bibendum elit eget erat. Fusce nibh. Duis condimentum augue id magna semper rutrum. Nullam eget nisl. In enim a arcu imperdiet malesuada. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat. Vestibulum fermentum tortor id mi. Nulla non arcu lacinia neque faucibus fringilla. Integer tempor. Aliquam erat volutpat. Nam sed tellus id magna elementum tincidunt. Vivamus ac leo pretium faucibus. Nulla est. Vivamus blivajz porttitor turpis ac leo. Vivamus luctus egestas leo. Aliquam in lorem sit amet leo accumsan lacinia. Aenean fermentum risus id tortor. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Integer malesuada. Integer pellentesque quam vel velit. Etiam egestas wisi a erat. Curabitur sagittis hendrerit ante. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Quisque tincidunt scelerisque libero. Fusce tellus odio, dapibus id fermentum quis, suscipit id erat. Aliquam id dolor. Nulla quis diam. Vivamus porttitor turpis ac leo. Aliquam erat volutpat. Nullam justo enim, consectetuer nec, ullamcorper ac, vestibulum in, elit. Nulla pulvinar eleifend sem. Temporibus autem quibusdam et aut officiis je debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Curabitur sagittis hendrerit ante. Proin in tellus sit amet nibh dignissim sagittis. Fusce dui leo, imperdiet in, aliquam sit amet, feugiat eu, orci. Proin pede metus, vulputate nec, fermentum fringilla, vehicula vitae, justo. Integer sračka tempor. Phasellus rhoncus. Maecenas libero. Nulla pulvinar eleifend blbosť sem. Aliquam in lorem sit amet leo accumsan lacinia. Donec ipsum pyčovina massa, ullamcorper in, auctor et, scelerisque sed, est. Curabitur vitae diam non bahno enim vestibulum interdum. Aenean id metus id velit ullamcorper pulvinar. Integer pellentesque quam vel velit. Aliquam in lorem sit amet leo accumsan lacinia. Mauris tincidunt sem sed arcu. Etiam bibendum elit eget erat. Sed ac dolor sit amet purus spodina malesuada congue. Aenean id metus id velit ullamcorper pulvinar. Nulla quis diam. Etiam ligula pede, sagittis quis, interdum ultricies, scelerisque eu. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore cococina eu fugiat nulla pariatur. Cum sociis natoque penatibus zlatanina et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Etiam ligula pede, sagittis quis, interdum ultricies, scelerisque eu. Quisque porta. Pellentesque sapien. Nunc tincidunt ante vitae massa.Suspendisse nisl. Vivamus luctus egestas leo. Etiam debilina posuere lacus quis dolor. Fusce tellus. Nullam lectus justo, vulputate eget mollis sed, tempor sed magna. Etiam egestas wisi a erat. Etiam commodo dui eget wisi. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Aliquam ornare tuposť wisi eu metus. Vestibulum fermentum tortor id mi. Nunc tincidunt ante vitae massa. Aliquam erat volutpat. Nullam eget nisl. Maecenas aliquet accumsan leo. Praesent in mauris eu tortor porttitor accumsan. Fusce aliquam vestibulum ipsum. ______ Tak a tento koment je rovnaká sračka ako Seed. 1% ()

• Své cameo si ve filmu zahrál i Uwe Boll. Objevil se v roli jednoho z dozorců. (Terva)
  • Ačkoliv jsou filmy Uwe Bolla obecně málo přijímané, získal tento snímek na hororovém filmovém festivalu v New Yorku cenu za nejlepší speciální efekty za rok 2007. (Terva)
  • Film měl nesoutěžní premiéru na německém filmovém festivalu Veek Fear 27. dubna 2007. (Terva)