Nadprirodzený príbeh o bezohľadnom sériovom vrahovi, ktorý prežil trest smrti na elektrickom kresle. Väzeňským strážam sa nepodarí vyhnať z vraha zlo, a nechtiac uvolnia vražedné monštrum. Výsledné kraľovanie násilia s extrémnym mučením nastavuje nový štandard pre hororový žáner. (JohnRambo)

*CARNIFEX*

Sériový masový vrah sa po udelení trestu smrti na elektrickom kresle vracia zo záhrobia aby sa pomstil všetkým čo ho naň posadili. Nemá zľutovanie s nikým, kto mu skríži cestu. Pomsta bude "sladšia" ako sa na prvý pohľad môže zdať. Ako jeden z mála som nadovšetko spokojný. Vyčíňanie vraha bez milosti, ktorý sa vyžíva v brutalite síce v tomto filme nemá najväčšiu logiku, no nadprirodzený slasher si tento luxus skrátka môže dovoliť. Už úvod na ktorí sa väčšina sťažovala naznačil, že pôjde o iné "kafe". Tí čo sa "posrali", nech im je zem ľahká. Toto je masaker, v ktorom sa muž s maskou vyžíva v tom najkrajšom svetle. Scéna kedy trýzni starú pani na stoličke v kuchyni je neskutočná. Tomu sa povie hranie sa na mačku a myš. Záver ma potešil najviac. No neskončilo to nádherne? - 80%. ()

J*A*S*M

Na Seeda jsem se hodně těšil, a to především ze studijních důvodů. Ano, je to první Uweho film, se kterým jsem stanul tváří v tvář. Byl jsem připraven skoro na všechno, takže z výsledku nakonec nijak šokován nejsem, protože to nijak extrémně hrozné dílo není, existují i mnohem horší zvěrstva. Boll je opravdu značně mizerný vypravěč, mám takový dojem, že i kdyby měl k dispozci ten nejlepší a nejoriginálnější příběh, který kdy spatřil světlo světa, dokázal by ho podat takovým způsobem, že by z něj diváctvo vůbec nic nemělo. S tím se u Seeda trápit nemusíme, neboť jeho děj je značně triviální a bez zbytečných odboček spěje kolísavým tempem až k finále. No k finále... spíš k ukončení, protože nic, co by se dalo nazvat jako "finále", zde nenajdeme. Zarazila mě i Uweho neschopnost natočit byť jen jednu trochu napínavou scénu, všechny příležitosti, jež se mu zde naskytly (a že je jich docela dost), jsou naprosto zabity buď celkově špatnou kompozicí, střihem, herci, anebo naprosto zcestně vybraným hudebním motivem. Seed je tedy ve všech ohledech podprůměrným filmem, ale ne až tak, jak jsem očekával, za což si vysloužil jednu hvězdičku. ()

LIVINGDEAD

Rozhodně je SEED lepší než SEED II i tak je to ale amatérská sračka! Dávám 20% za dlouhý záběr na rozsekávání hlavy. ()

Flipnic

Uuuuuufffffff !!!! Tak tohle bylo teda extrémně moc, to se Uwe jak jinak než tradičně vytáhl ... Ale jako, jeden z nejodpornějších filmů co jsem za poslední dobu viděl v takové intenzivní míře. První, co mne naprosto zhnusilo a traumatizovalo, tak bylo asi prvních 6 minut dokumentů mučení, stahování lišek z kůže za živa. Přímo dokumentární záběry na párání, vytahování střev zadkem, ponechávání stažených zvířecích torz ještě živých ... Furt je mi z toho zle, tohle se mi nelíbilo, ale dobrý to vidět, jaký jsou lidi hovada sadistický ... Pak už sem utýranej těmato dokumentama, který běžely při titulcích, sledoval relativně dobrej slasher s typických Uweho "TV vizualem", ale dobrou kamerou. Scéna umlácení staré paní na židli kladivej zdánlivě bez střihu byla další pecka mezi oči ... na oko to výborně vypadalo jako by bez střihu ... Policajti dostali co zasloužili a konec než aby byl ránou do palice magnumkou z milosti, tak to bylo zaříznutí motorovky mezi půlky ... a hodně hluboko. Těžko se to hodnotí, má to ale fakt dobrý a max krutý momenty ... ()

Tuxedo

Boll v jeho nejryzejší podobě. Zpackaný scénář, nulová režie, tragické herecké výkony a opravdu debilní kamera. Boll má možná v určitých ohledech odvahu (viz. závěr), ale absolutně mu shází schopnost své nápady převést do stravitelné formy. ()

Le_Chuck odpad!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Pellentesque arcu. Fusce tellus odio, dapibus id fermentum quis, fuckovina suscipit id erat. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Nunc auctor. Maecenas ipsum velit, consectetuer eu lobortis ut, dictum at dui. Cras pede libero, dapibus nec, pretium sit kravina amet, tempor quis. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Aliquam erat volutpat. Fusce tellus odio, dapibus Seed id fermentum quis, suscipit id erat. Nullam faucibus mi quis velit. Praesent dapibus. Etiam egestas wisi a erat. Aenean fermentum risus id tortor. Mauris metus. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Nunc dapibus hovadina tortor vel mi dapibus sollicitudin. Etiam commodo dui eget wisi. Etiam bibendum elit eget erat. Fusce nibh. Duis condimentum augue id magna semper rutrum. Nullam eget nisl. In enim a arcu imperdiet malesuada. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat. Vestibulum fermentum tortor id mi. Nulla non arcu lacinia neque faucibus fringilla. Integer tempor. Aliquam erat volutpat. Nam sed tellus id magna elementum tincidunt. Vivamus ac leo pretium faucibus. Nulla est. Vivamus blivajz porttitor turpis ac leo. Vivamus luctus egestas leo. Aliquam in lorem sit amet leo accumsan lacinia. Aenean fermentum risus id tortor. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Integer malesuada. Integer pellentesque quam vel velit. Etiam egestas wisi a erat. Curabitur sagittis hendrerit ante. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Quisque tincidunt scelerisque libero. Fusce tellus odio, dapibus id fermentum quis, suscipit id erat. Aliquam id dolor. Nulla quis diam. Vivamus porttitor turpis ac leo. Aliquam erat volutpat. Nullam justo enim, consectetuer nec, ullamcorper ac, vestibulum in, elit. Nulla pulvinar eleifend sem. Temporibus autem quibusdam et aut officiis je debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Curabitur sagittis hendrerit ante. Proin in tellus sit amet nibh dignissim sagittis. Fusce dui leo, imperdiet in, aliquam sit amet, feugiat eu, orci. Proin pede metus, vulputate nec, fermentum fringilla, vehicula vitae, justo. Integer sračka tempor. Phasellus rhoncus. Maecenas libero. Nulla pulvinar eleifend blbosť sem. Aliquam in lorem sit amet leo accumsan lacinia. Donec ipsum pyčovina massa, ullamcorper in, auctor et, scelerisque sed, est. Curabitur vitae diam non bahno enim vestibulum interdum. Aenean id metus id velit ullamcorper pulvinar. Integer pellentesque quam vel velit. Aliquam in lorem sit amet leo accumsan lacinia. Mauris tincidunt sem sed arcu. Etiam bibendum elit eget erat. Sed ac dolor sit amet purus spodina malesuada congue. Aenean id metus id velit ullamcorper pulvinar. Nulla quis diam. Etiam ligula pede, sagittis quis, interdum ultricies, scelerisque eu. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore cococina eu fugiat nulla pariatur. Cum sociis natoque penatibus zlatanina et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Etiam ligula pede, sagittis quis, interdum ultricies, scelerisque eu. Quisque porta. Pellentesque sapien. Nunc tincidunt ante vitae massa.Suspendisse nisl. Vivamus luctus egestas leo. Etiam debilina posuere lacus quis dolor. Fusce tellus. Nullam lectus justo, vulputate eget mollis sed, tempor sed magna. Etiam egestas wisi a erat. Etiam commodo dui eget wisi. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Aliquam ornare tuposť wisi eu metus. Vestibulum fermentum tortor id mi. Nunc tincidunt ante vitae massa. Aliquam erat volutpat. Nullam eget nisl. Maecenas aliquet accumsan leo. Praesent in mauris eu tortor porttitor accumsan. Fusce aliquam vestibulum ipsum. ______ Tak a tento koment je rovnaká sračka ako Seed. 1% () (méně) (více)

psy.cho

Byť tento film natočený v 80 rokoch, tak to má 64% a sú tu komentáre typu: "Super béčkový horor." Nasrat! Ja som sa bavil a hviezda hore za ten koniec. Takto sa končia horory. ()

oli.G

Plne súhlasím so Soweekom. K normálnemu temnému krimi thrilleru na aké sme zvyknutí z kín to má poriadne ďaleko, a preto sa vôbec nedivím tomu mizernému priemernému hodnoteniu. SEED totiž skôr pripomína brakový krvák z 80. rokov, kde je inteligentný scenár a napätie ako z Mlčania jahniat to posledné, na čom záleží. Veľa tmy, veľa násilia a poriadne nekompromisný záver, ktorý tak trochu volá po pokračovaní. A ja by som ho aj celkom uvítal. Určite radšej než ďalšie pokračovanie prequelu k remaku Texaského masakru. Dva a pol hviezdičky za to, že je to iné než všetko, čo sa dnes toči a že je to najlepší Bollov film. ()

darkrobyk

Když se člověk odhodlá zhlédnout film v černých číslech, neočekává bůhví co, neočekává vlastně nic. A to je dobře. Případ masového vraha, který vstane z hrobu, není nic nového pod sluncem. V záplavě úděsných krimi, thrillerů a horrorů současnosti se mi tenhle jeví nakonec jako dobrý průměr. Potěšilo mě: hudba, odkaz s mumií na Psycho, pár pěkných efektů s křeslem a rozmydlenou hlavou jako třešničkou a fajnový konec, jelikož jinak to dopadnout nemohlo. Nepotěšila mě kamera - stroboskopické záběry na zabití, občas rozhoupaná až hrůza. A vypustil bych nechutné záběry od PETY, bez nichž by se film klidně obešel (něco jiného jsou triky a něco jiného reálné mučení a brutální zabíjení). Zrychlené záběry rozkládajících se těl připomněly německé amatérské pornohorrory. ()

pornogrind

Když opět neřeším logiku samotného filmu tak nemůžu dát jinak než 5 hvězd.Tmavý,hnusný pod kůži se vrývající film,který jen potvrzuje jaký je Uwe Boll samorost.Jeho styl nesedne jen tak každému.Jenže právě jeho styl dělá tohle dílo pro někoho nekoukatelným,ale pro mě sakra zajímavým a úplně odlišným než co můžeme vidět normálně.Navíc scéna hrajícího si Seeda s kladívkem :D byla luxusní.A závěr?Hororovej Happy End jak má být.Doporučuju,ale varuju.Jen na vlastní nebezpečí. ()

dr.horrible

Uwe podľa mňa nie je iba zlý režisér, on musí byť hlavne hrozne hlúpy. Hneď v úvode Vás znechutí archívnymi zábermi mučenia zvierat, aby následne zvoľnil, a prešiel k fingovanému konzumovaniu hovien. To sú, paradoxne, zmála záberov, ktoré pri prvom pohľade fungujú. A potom ich komentujú úbohí herci, čo už je horšie. Do záveru vlastne už nefunguje nič; Uwe nezvláda ani to najzákladnejšie (hodne smiešne sú napríklad baterky v tme - niečo, čo vedia natočiť aj najamatérskejší tvorcovia found footage; Snová sekvencia je jasná po troch sekundách, prečo ju nesnímať 5 minút, že?), nemá žiadnu mieru, nevie viesť hercov, jeho dialógy by neprešli v Komisárovi Rexovi, absolútne nie je schopný nasnímať akékoľvek napätie. A keď to už chvíľu funkčne vyzerá, silí to ešte nejaký čas, viz. nechutne digitálna 10minútová scéna rozbíjania hlavy kladivom; za zvukov akože skučania (pripomenie Kung Práska s dabingom Viú viú) a stupňujúcej sa hudby na štýl Skaly, či podobného akčného veľkofilmu. Jedna hviezda zato, že taká Blueberella bola asi o 200% horšia (pre mňa osobne, v Top 5 najhorších filmov vôbec). Hlavne ale Uwe, najmi si už vole dramaturga ()

Sobis87 odpad!

Uwe Boll se v tomto filmu snaží ke skrznaskrz béčkovému tématu (a blbému scénáři) přistupovat poněkud umělečtěji (čti „hraje si na víc, než na co má“), ale bohužel pro diváky je režisérova vize „umění“ značně pokřivená. Veškerá snaha je mařena Uweho neschopností vybudovat fungující a působivou scénu, přičemž jediná scéna, která zpočátku celkem dobře funguje, je přílišným tlačením na pilu a brutalitou dohnanou ad absurdum pokažena a to, co zpočátku působilo celkem znepokojivě, je na konci pouze směšné – mám na mysli jednozáběrovou sekvenci s rozsekáním babiččiny hlavy na maděru. Jediný Bollův film, který v několika momentech celkem fungoval, byl Postal, neboť ten se nebral vůbec vážně, ale i tak to nebyla žádná sláva. A pokud se tenhle germánský rejža pustí do něčeho takhle vážného, jedná se o naprostý shit. Natočit to parta nadšených amatérů, bral bych to jako jistý příslib k tomu, že by s lepším zázemím a prostředky třeba zvládli něco obstojného, s přihlédnutím k tomu, že Boll těmito prostředky disponoval už u předešlých filmů, musím uznat, že tohle je prostě sra*ka. ()

SOLOM.

Nikdy bych nevěřil, že budu muset změnit názor na Uwe Bolla a jeho filmy. Ještě před rokem to pro mě byl největší sračkař, kterého znám. Jenže od té doby co se mi pod ruky dostávájí další a další horory vidím, že na světě existují mnohem horší režiséři. To že podělal několik filmů podle PC her si už neodpáře, ale mezitím natočil i tři docela solidní filmy, za které se rozhodně stydět nemusí. A Seed je jedním z nich. Tenhle film je zaujal hned tím videem na začátku a pak se rozjel slibný děj. Masakr fízlů byl luxusní, stejně jako vyvraždovačka na konci. Jen je škoda, že Uwe nikdy nedokáže udržet pořádnou atmosféru a logiku scén až dokonce. Ta scéna z kuchyně se sekáčkem byla dobrá tak do půlky, pak už jde vidět že to je počítačem upravené. ()

Morholt

Uwe má sice na kontě pár slušných kousků, ale tenhle se řadí k té mizerné většině. Předně kdo očekává strašidlo, tak ať si nechá zajít chuť. Je to o zmršené popravě, kdy se odsouzenec probere k životu a vrátí se k tomu, co umí nejlépe. Ale ono i kdyby tu byl bubák, bylo by to jedno. První polovina filmu se odehrává výhradně ve tmě, takže není prakticky nic vidět, což je v kombinaci s Bollovým vyprávěčským stylem příšerný mix. V druhé polovině sice něco vidět je, ale to zase vynikne debilní chování postav, takže je to prašť jak uhoď. Jediná scéna, která stojí za to, je vrahounův balet během něhož zednickým kladívkem masakruje hlavu jedné z obětí. To bylo parádní, ale také to jediné, co stálo za pozornost. 10% ()

sidzej odpad!

Boll dokázal nemožné. Stačilo mi vidieť 2 minúty a už som mal dosť. Na úvod varovanie- this movie contains disturbing footage of real events a hneď na to minútový videozáznam týrania a vraždenia zvierat. Ďakujem pekne, toto vidieť nechcem! ()

Astaroth12

Už ten začatok bol pre mńa neskutočné peklo a rozmýšlal som či to nevypnem.Lebo keď s ubližuje zvieratám v akejkoľvek forme,tak cíti takú bezbrannosť a potom aj veľkú zlobu. A tu bola ukázaná veľká krutosť a to nie len na zvieratách ale aj deťoch.Je to natočené zmatenou formou a kamera tiež nehoromila a povedal by som,že natočené to bolo dosť slabo a už je dlhšia doba čo mi kamera vo filme tak prekážala ako tu.Čím dlhšie som tento film pozeral,tým viac som mu nerozumel.Spracovanie filmu bolo amatérske a po scenáristickej stránke,totáne zlyhal.Jediné čo vidim pozitívum,je v prevedených vraždách,hlavne v tej cele ma zaujala.A scénka ktorá sa odohrávala v miestnosti z kreslom smrti,bola tiež zaujímavá.Ten vrah bol čistý psychopat a mučenie v jeho poňati bolo čistým primitivizmom a prevedené to bolo kruté až to hraničilo so zvrátenosťou.Zakončím veľmi bezcitný film. ()

ledzepfan

No-žádný zázrak to sice není ale hnát to do černých jen na základě toho, že se kdysi nějáké bandě šulinů povedlo na Bolla nalepit cedulku"nejhorší režisér všech dob"-to je dost krátkozraké. Naopak-Boll zde evidentně sděluje určitou myšlenku(už první záběry dost napoví), která opět není něják černobílá a laciná. Fakt je, že občas už tam je toho blikání ve tmě tak akorát a nějáký ten lehčí prostřih by tomu neuškodil.. Ale jako celek je to slušná, nekompromisní(Uwe fakt nebere zajatce) a dost brutální kriminálka ....kterou málokdo skousne-no.... ()

FromHell odpad!

Tak toto sa naozaj nedá hodnotiť inak ako odpad.Starý Uwe mi už začína pripomínať Asylum..nič ho nezastaví!Tento film je tak strašne primitívna zlátanina,že ani nedýcham!A jasný dôkaz toho že Bolt je totálny pako je,že nám čoskoro naservíruje pokračovanie tejto epickej sračky.. ()

Uwe masakruje zombíky... opět

Uwe masakruje zombíky... opět