poster

Manželská klec

 • USA

  Married Life

 • Velká Británie

  Married Life

Krimi / Drama / Romantický / Komedie

USA, 2007, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fiftis
  ****

  Dal som vyššie hodnotenie kvôli atmosfére a sem tam dobrej hudbe avšak bolo to dosť zamotané a koniec sa snažil vyústiť happy-endom ale bez väčšieho vysvetlenia, že sa to tak dokonale spárilo i keď to nedávalo zmysel. Kamarátova nevera odpustená, manželkin milenec na konci filmu úplne škrtnutý...a tak by som mohol pokračovať. S hercami som bol však veľmi spokojný, Pierce Brosnan ma nezvykne sklamať a nebolo tomu tak ani tu, Sexi Rachel McAdams a Patricia Clarkson boli taktiež skvelé. Ak by sa to neodohrávalo v roku 1949 tak by som dal 3 hviezdičky.(14.10.2014)

 • Kimon
  ***

  Vcelku slušný a pohodový film bez dramatických manželských scén či hádek s klidně plynoucím dějem. Vážně pohoda, nuda v žádném případě. V roli diváka se stáváme jakýmsi "naslouchačem" myšlenkových úvah jednoho ze svědků manželské krize, která vyvrcholí přičiněním právě tohoto svědka docela zajímavých způsobem.(5.6.2009)

 • slovan1
  *

  Bože to byla nuda... Co jako bylo učelem toho filmu? Tak maximálně prd. Nechápu jak k takové konině mohli svolit takoví herci. Nuda a nuda a nuda. Pozorovat nešťastného manžela celý film, který furt řeši jak zabit, jestli zabít apod. mě fakt nebavilo... A ty dlouhé záběry na něho, proboha k čemu? No fuj! Ale jelikož to seklo Rachel McAdams a Brosnan je sympaťák tak aspoň ta jedna hvězda...(2.1.2011)

 • noctambule
  **

  Šťastný konec si představuji jinak než, že chlap je odkopnut milenkou, tak se vrátí k manželce, protože není schopný samostatné existence. Pierce se celou dobu choval jako neskutečná svině, ale co na tom, lásku si přeci zaslouží každý i člověk, který se chová všelijak jen ne jako nejlepší kámoš. Herecky to bylo slušné, byl by to příjemný retro průměr, kdyby to nemělo tak debilní vyznění. Married life si zasloužil jít hned na DVD.(23.1.2012)

 • castor
  ***

  Od neznámé tvůrkyně přichází atraktivně obsazené partnerské drama, ve kterém se prohospodařilo ledasco. Portrétování manželských svazků tu bylo nesčetněkrát, tady scházel hořce cynický nadhled, nějaká pekelně dravá scéna, myšlenka, pointa. Na seriálovou epizodu možná, nicméně celovečerní podobě chyběla ona jiskra, celé to pak vyznívá jako zdrcnutá bábovka, která by ale zřejmě stejně líp nechutnala.(5.1.2009)