Reklama

Reklama

Dívka na telefon

(TV film)
  • Česko Jsi dnes večer sám? (více)

Obsahy(1)

Adrienne Welles je bohatá žena z vyšší společnosti, která jednoho dne zjistí, že její manžel zmizel. Znepokojená se obrátí na policii, ta však její obavy nebere vážně. Adrienne se proto obrátí na soukromého detektiva Matta Hendersona, který se pustí do pátrání. První a vlastně jediná stopa je pro Adrienne šokujícím odhalením neznámé části osobnosti muže, o kterém se domnívala, že ho dobře zná. Zásuvka v manželově pracovně je plná kazet na nichž jsou nahrávky z telefonního záznamníku a zachycují hodiny erotické konverzace jejího manžela s dívkou Laurou, pracující na jedné z četný erotických linek. Je tu i jeho poslední hovor, ukončený výkřiky hrůzy a výstřelem. Adrienne s rozhodne vypátrat co se stalo a tajemnou Lauru najít. Pomalu se noří do prostředí osudných přitažlivostí a temných vášní, na které ji doprovází Matt, zpočátku zdánlivě drsný chlapík, který však není imunní vůči ženské kráse ani lásce. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (5)

Orlau32 

všechny recenze uživatele

Nevím proč kývla na tento scénář Jane SEYMOUROVÁ. Vždyť v seriálu Dr.Quinnová dokázala, že má 100% na víc. Možná, to chtělo jiného režiséra, ale fakt je, že každý musí nějak začínat. No... kdyby se to nenatočilo, o nic bychom nepřišli. ()

P@\/EL 

všechny recenze uživatele

Slušný thriller, který nabídne poměrně zajímavou zápletku. Ta ovšem není podpořena stejně kvalitním dějem, který mi přišel místy docela nudný a připadalo mi, že se pořádně nic moc nedělo. Trochu menší vzrušení přinesl až závěr, jemuž se rozhodně nedá upřít notná dávka napětí. Nicméně taky tady to nebylo dotaženo až do úplného konce. ()

5150 

všechny recenze uživatele

Sympatický tv thriller, který si na nic nehraje a nebojí se použít všemožných žánrových klišé. Místy je i dost napínavý (výborná hudba J. Peter Robinsona). Nakonec i herecké obsazení tentokrát vyšlo na výbornou, jak Jane Seymour, tak i Parker Stevenson coby soukromé očko se sem výborně hodí. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama