poster

Pravidla násilí

 • Velká Británie

  Straightheads

 • slovenský

  Pravidlá násilia

 • anglický

  Closure

Thriller / Drama

Velká Británie, 2007, 80 min

Režie:

Dan Reed

Kamera:

Chris Seager

Hudba:

Ilan Eshkeri

Scénografie:

Simon Bowles
(další profese)
 • Jamal
  ***

  Začátek filmu, ne moc zajímavej.... až teda na pohled na Gillian, ač stará, ještě se na ní dá dívat. No a pak ta drsná scénka, to byl asi jedinej vrchol filmu, pak zase nuda, nuda a na konci najednou kde se vzalo tolik hrdinství v Adamovi, kterej se po násilném přepadnutí nemůže ani sám uspokojit před zrcadlem, natož pak Gillian, nedokáže odtáhnout zabitého psa....? To nevím, ale zase to bylo o něco zajímavější. Ale nakonec to ušlo.(22.10.2007)

 • Soweek
  ***

  Scénář je napsaný velmi divně. Situace je nastolená jednoduše a průběh je až moc komplikovaný. Navíc jsem ještě neviděl tak sobeckou hlavní hrdinku, která mě v průběhu celého filmu svým jednáním a chováním vyloženě srala:-) A hlavní hrdina naprostý opak. Celkově z toho dostáváme jakýsi všemožný mišmaš filmu, od kterého se čeká přímočará dějová linka.(5.11.2007)

 • sochoking
  ****

  Dannyho Dyera som snád ešte v debilnejšej úlohe nevidel. Tým svojim neustálym fňukaním ma privádzal do nepríčetnosti, avšak efektným koncom si to u mňa vyžehlil a ja neváham dať 4 * . A to nemôžem zabudnúť na Skalyovú, ktorej tá úloha bola neuveriteľne šitá na mieru ! A ešte jedna vec, v maske s jedným okom vyzeral ukrutne nebezpečne! Buhaháááá....(16.3.2010)

 • jefff
  *

  Pravidla násilý jsem zkouknul pouze kvuli Gillian (asi jako ostatní řekl bych). A po zkouknutí bych jako plus viděl pouze právě zmíněnou Gillian, jinak jde o naprostou kravinu obřích rozměrů. Nic, ale zhola nic se mi na Pravidlech násilý nelíbilo a nic mě nezaujalo. Nuda, trapný scény a zhovadilost v každém záběru filmu. Bléé(1.4.2009)

 • netahlo
  odpad!

  Tak tohle, ze melo byt thriller/drama??? To bylo tak blby, ze by to nefungovala ani jako parodie! Gillian a jeji vyklepanej nabijec jako jedna z nejblbejsich dvojic, co jsem ja osobne na televizni obrazovce videl. Boze, to byla picovina! Dejte mi funkcni kameru a do rana vam natocim tri podobny nesmysly a jeste k tomu vypiju basu piv.(26.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace