Chuť lásky

Chuť lásky

Romantický / Drama

USA, 2007, 102 min

• crha

Spoiler! Přesně co píše sta časové úseky šly absolutně mimo mě... jednou si dva řeknou, že se vezmou, potom leží ženská v posteli s milencem, kterej jí vynadá do kurev, protože by si neměla brát slušnýho chlapa a kazit mu život, ještě jí na cestu nabije a hrc - stojí před oltářem. Pak je ženich v šoku, když mu večer po svatbě ona řekne, že vlastně děti mít nechce (to je jasný, tyhle věci se řeší až po svatbě). Když zjistí, že má parohy a jeho žena se kurví, tak si imbecil uřízne prst a uříznul si ho prosím pěkně proto, aby cítil stejnou bolest, jako cítí v srdci. Na to zabere doktorka, co mu fáčuje ten malíček... a hrc a už se s ní vede na nějáké jiné svatbě a libujou si jak jim to klape...no kokotina, kterou ani Morgan Freeman nemůže zachránit. 30%(20.10.2008)

• otík

Těžko říct, pro koho tento film plný lásky, trpkosti i naděje je určený. Pro romantiky je málo romantický a je tam až moc suché erotiky, pro milovníky dramat je to příliš ploché, pro milovníky umění neumělecké, pro milovníky Freemana je tam málo Freemana, atd. Autoři zvolili cestu útoku na city pomocí rozchodů, hledání nových vztahů, smrtí. Jenže nefunguje vůbec nic, diváka umí autoři tak akorát naštvat, takže film si zaslouží ohodnocení tak maximálně za pohodové herce a moudra v posledních scénách filmu.(20.11.2008)

• Kimon

Tak tahle Chuť lásky mi nechutnala. Taková nicota a plytkost v ději bývá opravdu velmi vzácná, a nic na tom nezmění skutečnost, že můj oblíbenec Freeman svou roli přijal a scénář se mu pravděpodobně zdál slušný. A nebo?, ... že by scénář vůbec nečetl? :-) Dosti jsem se těšil a ještě více jsem zklamán. Hmm, a nedávejte svého pejska na dočasné hlídání svým známým a už nikdy ne své rodině. Už vám ho nevrátí, protože se přes vaše protesty rozhodnou si ho nechat. Tohle byla vážně hodně ujetá scéna filmu.(13.11.2008)

• Miloško

Citové vydieranie na tému vzťahy tu drží len výborný M.Freeman.Inak je hanbou čo američania natáčajú.Úplne súhlasím z prirovnaním jedného recenzenta,že tento film je soft porno.A ešte k tomu výsledok je taký,že to je správna vec,ked sa ti nepáči jeden partner,ihned ho podrazíš s druhým.A všetko pozlátené uvedomelými rečami,a veľkou americkou súdržnosťou.Nie,ďakujem(18.4.2008)

• Wally

Morgana Freemana jsem viděl hrát již v mnoha a mnoha filmech, ale tento film byl bezkonkurenčně zatím nejnudnější. Neříkám 'nejhorší', protože některé tzv thrillery v kterých hrál byly po obsahové stránce horší, ale tak nudný si troufám říct, že ebyl žádný. Téma lásky v různých podobách byl určitě dobrý nápad, ale chyběl tomu šmrnc. Kdybych 80 minut filmu prospal, tak bych o nic nepřišel, protože stačilo chytit prvních a posledních 10 minut a o nic bych nepřišel. Z mého pohledu dobré téma, dobrá myšlenka, ale špatná realizace.(21.5.2010)

• - Při pohřbu Oscara (Toby Hemingway) byla citována "Bible", přesněji "žalm 23" od verše 4 až do konce kapitoly (Kuny27)

• - Alternatívnym názvom filmu bolo označenie A Cup of Love. (MikaelSVK)

• - Selma Blair má již s hraním lesbických scén zkušenosti. V roce 1999 si zahrála jednu z velmi známých scén se Sarah Michelle Gellar ve filmu Velmi nebezpečné známosti (1999). (Ganka)