poster

Amorův úlet

 • USA

  The Pleasure of Your Company

 • USA

  Wedding Daze

 • Slovensko

  Amorov úlet

 • Slovensko

  Svadba naslepo

Romantický / Komedie

USA, 2006, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lesumir
  ***

  Pan reziser by si mel uvedomit, co chtel vastne natocit. Jestli prijemnou romantickou komedii, ktera ma humor na urovni nebo obycejnou romantickou saradu s primitivnimi hlaskami. Tenhle film obsahuje oboji, ale toho druheho ma pozehnane vic. Je to skoda, protoze pribeh mel velky potencial a urcite se dalo vytezit vic, kdyby si za stul sedl nekdo, kdo tomu rozumi. Isla Fisher je nadherna holka, moc se mi tam libila a i Jason Biggs uz dospel a pochopil, ze se nataci i jine filmy, nez jen prici prici prcicky... 5/10(4.3.2008)

 • blackJag
  *

  Totální hovadina. Rád bych řekl, že mi to prostě nesedlo, protože normálně jsem k všelijakým filmům různě benevolentní, ale v tomto případě prostě nemůžu. Romantický film, kdy oběma hrdinům úpěnlivě přejeta, ať už konečně zhebnou, nebude asi úplně košer, ale komedie, u které jsem se zasmál jednou (když oba hlavní trotlové vrhnou se hladit břicho domnělé těhulce), to je prostě kardinální průser. Je fajn, že tvůrci chtěli přistoupit k notorickým zvratům a námětům novátorsky (je pravda že vedlejší postavy jsou neskutečným výkvětem - nicméně jeden jak druhý ultra nesympatico), ale k čemu to je, když je to tak strašnááá nuda?!? A to to trvá jen půl druhé hoďky. Humusácké scénky, jako když si Isla Fisherová rozetře sopel po tváří jako výsledek breku, to je jednoduše hrůza. Naposled jsem tak toužebně očekával závěrečné titulky (ano, byl jsem na tom v kině) a po skončení filmu cítil neuvěřitelnou úlevu, když jsem tak tak přežil návštěvu předělávky Fanfána Tulipána. Divím se sám sobě, že nedám "odpad", ale snad kvůli té jedné vtipné scéně nedám... 10%(9.9.2008)

 • giovanni3
  **

  Velice podivná romantická komedie, kde se ,,snoubí,, trapné scény s vynikajícími nápady / příjemní herci s otřesnými atd... Co se týče kladů, tak jednoznačně nápad, že jen tak řeknete servírce ,,Vezmeš, si mě?,, a ona řekne ,,Ano.,, , ač Vás vůbec nezná. Hlavní dvojice se povedla a scény s nimi mají své kouzlo. Mezi zápory jednoznačně patří: nechutné scény s Biggsovími rodiči + trapný expřítel Isly Fisher + její nesympatičtí rodiče (kde se ,,vtip,, snaží tvořit skrze židovství) + otřesný otce na útěku + šílené scény s policií + ,,vtipní,, a ,,zajímaví,, kamarádi Isly + neustálé snové diskuze s mrtvou přítelkyní (kterým nasadila korunu diskuze v kostele) atd.. => Kdybych bral v potaz pouze ústřední dvojici + Islynu kamarádku (a nahradil ji za někoho normálního) a Biggsova dlouholetého kamaráda, tak bych řekl kvalitní romantika co má zajímavý nápad, herce i průběh a měl by tak na pěkné 4* možná i víc.. a kdybych vzal ten zbytek tak by to byl jasný odpad. Dávám 2z5.(10.12.2011)

 • greetchen
  ****

  Na romantickou komedii velké překvapení. Je to vtipné a nejvíc se zasmějete věcem, které vlastně nemají v romantické komedii co dělat. No i když... U filmu, který začíná smrtí snoubenky na infarkt těsně po žádosti o ruku, se vlastně ani ničemu nedivím. Takových švihlých momentů je tu spousta a přiznávám, že jsem se u nich chechtala nahlas. Dávám tři a půl hvězdičky, poslední ždibec ke čtyřem je za ten potěšující nadstandart v rámci svého žánru.(19.5.2010)

 • Thomick
  ****

  Už po sedmi minutách jsem věděl, že to je ono - i když všichni kolem říkaj, že se naopak po onom rozjezdu báli. Je to zvláštní mix Isliny roztomilosti (já ji prostě zbožňuju; ve 30 hlásek desetiletý a k tomu sexy od hlavy až k patě) a dostatku ujetých, místy až nevkusných fórků ... možná proto Wedding Daze tak bizarně funguje. Jo, funguje.(17.7.2012)

 • Isla Fisher