poster

Amorův úlet

 • USA

  The Pleasure of Your Company

 • USA

  Wedding Daze

 • Slovensko

  Amorov úlet

 • Slovensko

  Svadba naslepo

Romantický / Komedie

USA, 2006, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ***

  Tak tohle me celkem prijemne prekvapilo, cekal jsem neskutecnou traparnu a nakonec to bylo prijemny. Vtipu tu sice moc neni a tech brutalnich tu je jen minimum, ale jinak film hezky odsejpa a hlavne mi prislo, ze tu je vcelku kvalitni scenar, takze film dokaze parkrat prekvapit. Co se tyce hercu, tak Isla je roztomila, Biggs je v klidu, ale mym favoritem je naprosto masakralni Joe Pantoliano. Ne ze bych se u filmu nak moc nasmal, ale bylo to prijemnejch 90 minut, takze si 3* zaslouzi.(12.3.2008)

 • Pethushka
  ****

  Film, který mě nemohl zklamat, jedině překvapit..a tak se taky stalo. Pro mě hoodně povedená komedie v čele se skvělou Islou Fisher. Jason Biggs opět nezklamal a svoji roli ustál na výbornou. Desítky originálních vtipů mě skoro donutily válet se smíchy po zemi (např. netěhotná těhulka). Jediné co nemohu tvůrců odpustit, jsou sexuální scénky Andersonova rodičů..ty byly spíš trapné, než-li vtipné. Ale to je jen malá piha na kráse. "Proč objímá toho poldu?" "Já ti to pak vysvětlím, miláčku." "Ne, vážně, proč objímá toho poldu?"... 4,5*.(15.7.2011)

 • merigieren
  *

  Poprvé jsem to chtěl vypnout po 6 minutách ještě než skončily titulky. Pak se objevila jedna dívka, a ta byla celkem roztomíilá asi jako štěně. Jenže na zbytku i humoru se nic nezměnilo. Proto se mi po dalších 30 minut vkrádala myšlenka, zda na to nekoukám jen kvůli ní. Celkem po 41 minutách už sem to nevydržel a končím. Na to se nedá koukat.(4.10.2009)

 • Icefist
  **

  Mě to zklamalo a to zejména v tom, že to bylo hrozně přeplácaný a překombinovaný. Protože ta základní myšlenka nebyla špatná a dalo se z toho vytěžit rozhodně víc. Párkrát jsem se zasmál, to zase jo, ale celkově tam bylo dost úseků, které mi naopak lezly krkem. A ačkoliv obecně nemám moc rád zrzky, tak tady mě uchvátila Isla Fisher. Nebýt jí, tak to bylo asi ještě míň, než 50 %. Oblíbená část- Katie a její první návštěva pravého otce(20.7.2011)

 • atmen
  **

  Dva lidé co se neznají. On řekne jí: "vezmeš si mě" ona: "ano" Vynikající zápletka na romantický film je vymyšlena. Zde je ovšem námět totálně zazděn pokusem o bláznivou komedii. Místo abychom sledovali, jak se dva navzájem cizí lidé poznávají při každodenních životních situací, jak se učí spolu vycházet, mluvit, poznávají svoje silné a slabé stránky, zkrátka se zamilovávají. Tak je tento "problém" odbyt 5 minutama. A místo toho vydíme rádoby vtipné situace z návštěv u obou rodičů a cesty za svatebním obřadem. Na jejímž konci slova miluji tě, jako žádnou jinou, znějí směšně. Uznávám, že vedlejší postavy jsou zde vykresleny perfektně, ale bohužel zastíňují samotný hlavní pár...ach jo...P.S. Zajímalo by mě, zda někdo zažil tak bláznivé zamilování, že by se chtěl po dvou dnech oženit (nebo vdát) a byl přesvědčen o tom, že je to na celý život...i když cesty lásky jsou nevyzpytatelné... že?(27.8.2008)

 • Jason Biggs

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace