Doktorka Quinnová (TV film)

Dr. Quinn, Medicine Woman: The Movie

Drama / Western

USA, 1999, 97 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

Oproti seriálu trochu zklamání. Už jenom z toho důvodu, že se hlavní děj odehrává mimo Colorado Springs a že vše, co se v seriálu nedořešilo, bylo jakoby zapomenuto. Ale samostatně jde o velice zajímavé dobrodružství, kde jde o život Katie.(6.2.2009)

Film je spíše třídílný kompres seriálu o únosu malého dítěte, než klasickým filmem. Nejsem si jist, zda někomu, kdo neviděl seriál, tento snímek něco řekne. Vsadil bych se, že ne. Můj názor je, že se film od seriálu neodchýlil, čili stejné hodnocení.(13.9.2014)

Co k tomu říct? Autoři prostě místo materiálu pro dva tři díly seriálu zvolili jiný formát.(10.10.2013)

Pro ty, komu se líbil seriál, je film příjemnou možností, jak si ještě chvíli užít své oblíbené postavy z Colorada Springs. Pro ostatní romantický film s nikterak originální zápletkou a klasickým happyendem. Já beru seriál i oba filmy jako velmi příjemnou formu relexace a tak i tento příběh o únosu malé Katie jsem shlédl bez pocitu nelibosti. 70%(7.3.2011)

• Morevna

Seriál byl těžká oddechovka - to nejlepší po náročném dni a nebo k žehlení. Herecké výkony v seriálu byly dobré i scénář byl povedený. Film na mě ale působil spíš jako parodie na seriál. Herecké výkony slabé, scénář úplně na hlavu.(5.5.2016)