Moje žena a jiné katastrofy

I Think I Love My Wife

Moja žena a iné katastrofy

Komedie / Drama / Romantický

USA / Indie, 2007, 90 min

Takový slabší střed. Není to ani nářez, ani zklamání. Prostě pohodička na sobotní odpoledne.60%(8.1.2008)

• jojinecko

Spočiatku sympatická ľahká komédia, ktorá sa snaží hrať postupom času na drámu s istou výpovednou hodnotou, čo sa jej vonkoncom nedarí a výsledok je akurát tak "all american" sladká limonádka...(21.10.2007)

• AngelAngie

Nejvíc z celého filmu se mi líbila hudba - spoustu písní znám z jiných filmů a spoustu jich bylo opravdu příjemných, ale jinak film samotný je otřesná nuda, čekala jsem alespoň minimální legraci nebo snad zaujetí, nedostalo se mi ani jednoho .. a co v téhle kravině dělal Steve Buscemi???(12.7.2008)

• Payushka

Ptate se jake? Jednu mate primo pred ocima.(23.8.2008)

• JohnRambo

Zo začiatku pohodová komédia ale zrazu sa to zvrtlo na niečo divné, popletené a veľmi zlé! Trapas!(29.11.2008)

• - Na režisérský post byl původně zvažován Charles Stone III. (HappySmile)

• - Na filmu se scenáristicky podílel Louis C. K., přestože jeho jméno není uvedeno. (kriplozoik)

• - Heslo filmu "V manželství tě nikdo neuslyší křičet" je hříčkou s heslem filmu Vetřelec, které zní "Ve vesmíru tě nikdo neuslyší křičet". (HappySmile)