Reklama

Reklama

Moje žena a jiné katastrofy

  • USA I Think I Love My Wife (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Komedie o potěšení a ohrožení spjatým s blažeností. Rozumný investiční bankéř Richard Cooper (Chris Rock) má vše: skvělou karieru, zbožňující ženu, a dvě krásné děti. Má jediný problém - je znuděný. Richardovy příležitostné myšlenky o dalších ženách se zdají dost neškodné, dokud nepotká volnou, duchaplnou Nikky (Kerry Washington), úžasnou sexy kamarádku z minulosti. Objeví se ve dveřích jeho kanceláře a začne s ním hrát hru na kočku a myš, hru která mu vrátí úsměv, ale také otestuje jeho manželství. (ČSFD)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (70)

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Marcus Miller: 1. "Y'all Know Me" ,2. "Country Livin' (The World I Know)" ,3. "The Look of Love" ,4. "Song for Sanya" ,5. "Itsy Bitsy Spider" ,6. "After Midnight Bossa" ,7. "All Night Long" ,8. "Don't Know Why I Love You" ,9. "Mare Nostrum" ,10. "F the Cracker" ,11. "Head Bangin'" ,12. "Algiers Disco" ,13 "Head Rush" ,14. "Any Other Day" ,15. "Could Be the One" ,16. "Feeling Lucky" ,17. "Tired of You" ,18. "Catchy Tune" ,19. "Dig That Bass" ,20. "The Seed 2. 0" ,21. "Faraway" ,22. "Just a Friend" ,23. "New Frontier" ,24. "Canon in D" ,25. "Be Yo Daddy" ,26. "Marriage of Figaro" ,27. "Ain't No Game" ,28. "The Beat Is" ,29. "One Two Knockout" ,30. "Table Dance" ,31. "Laffy Taffy" ,32. "Crazy" , ()

Smok 

všechny recenze uživatele

Zo začiatku priemerná komédia, ktorá ovšem po čase začala skĺzavať do strašnej poučnosti o tom, ako si treba vážiť, to čo máme doma. Nakoniec by som chcel dodať, že od zhliadnutia tohto návodu na šťastný manželský život od Chrisa Rocka sa s manželkou už vždy udobrujeme dojemným prespievaním nejakého srdcervúceho dueta. ()

Reklama

genetique 

všechny recenze uživatele

Prekvapenie? Určite! Neviem do akej miery tento film predstavuje autentické skúsenosti zo života Chrisa Rocka, ale keďže filmové quadruple (réžia, scenár, hlavná úloha, produkcia) nevidíme tak často, môžem si dovoliť tvrdiť, že do značnej miery tam nejaký náznak vlastných zážitkov bude. Každopádne Chris sa nenechal zahanbiť a za kamerou odviedol taký istý kus práce ako pred ňou a po tomto filme určite trošku dozrel, hlavne herecky. Nevravím, že to bol nejaký extra výkon, každopádne potešil a skvalitnil podstatu jednoduchého a primitívneho príbehu. Príbeh zo začiatku vyzerá ako klasický plytký pokus o nezáväznú komédiu, keď však zmení smer a občas nakukne do romantického, či dramatického kontextu, tak sa z neho vykľuje pomerne potešujúci a stráviteľný počin. 65%. ()

viperblade 

všechny recenze uživatele

Chrise Rocka jako komika mám rád. Jeho režisérský debut taky považuju za vtipnou komedii a právě proto mi vrtá hlavou, co se mu stalo. Protože takhle nijaký, nevýrazný a hlavně těžko žánrově zařaditelný film (na komedii tam bylo málo fórů, drama to nebylo ani omylem, tak co to pak bylo?!) jsem od něj nečekal. Co mě nejvíc štvalo, bylo to neustále zdůrazňované "my jsme negři". Každá druhá věta, která ve filmu zazněla, měla co dočinění se slovem "negr". Nevím, možná se ze mě stává nevtipný suchar, ale u tohohle jsem se fakt moc nezasmál. Potěšilo mě akorát obsazení (od Buscemiho přes Herrmana až ke dvěma týpkům z The Wire Williamse a Pierce) a dvě krásné ženské v hlavních rolích. Za tohle a za jednu povedenou scénu s viagrou dávám ještě tři hvězdy, ale bylo to tak tak… ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"S každou svobodnou kočkou, kterou zahlídnu, plánuju vztah." Sex k manželství patří a koho bolí hlava, ten si koleduje o parohy. V tomto případě je odmítaným tvorem chlap. No chlap, spíš bankéř. A jelikož se mu s plnými koulemi špatně přemýšlí, tak mu lehce haraší, což je z počátku celkem zábavné, ale s přibývajícím časem spíše otravné. Nicméně jeho sebeshazující postřehy byly vynikající a jsou jediným důvodem, proč si tuto černošskou romantiku vybrat v televizní konkurenci našlapané reklamou, estrádami a předvolebními průzkumy. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (3)

  • Heslo filmu "V manželství tě nikdo neuslyší křičet" je hříčkou s heslem filmu Vetřelec, které zní "Ve vesmíru tě nikdo neuslyší křičet". (HappySmile)

Reklama

Reklama