Reklama

Reklama

Moje žena a jiné katastrofy

  • USA I Think I Love My Wife (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Komedie o potěšení a ohrožení spjatým s blažeností. Rozumný investiční bankéř Richard Cooper (Chris Rock) má vše: skvělou karieru, zbožňující ženu, a dvě krásné děti. Má jediný problém - je znuděný. Richardovy příležitostné myšlenky o dalších ženách se zdají dost neškodné, dokud nepotká volnou, duchaplnou Nikky (Kerry Washington), úžasnou sexy kamarádku z minulosti. Objeví se ve dveřích jeho kanceláře a začne s ním hrát hru na kočku a myš, hru která mu vrátí úsměv, ale také otestuje jeho manželství. (ČSFD)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (70)

alonsanfan odpad!

všechny recenze uživatele

Doufám, že největší katastrofou, která mě v roce 2011 a to hned v jeho úvodních hodinách postihla byl právě ten příšerný opus. Také doufám, že byl zároveň tou nejhorší sračkou, na níž mé zraky letos spočinuly. Amen. Jediným přínosem a to ve velkých uvozovkách a zároveň překvapení, již bez uvozovek, byl úplný závěr filmu. Vězte, že pokud máte problémy v manželství a nespíte spolu, potom si o tom stačí muzikálově zazpívat, pak se na sebe vrhnout a vše je vyřešené. No prostě klasický happy end jako ze života. Když tak o tom přemýšlím, opravdu nevím, jakou ze špatných stránek filmu vyzdvihnout dříve. Prkenného, trapného, ksychtícího se a vrcholně nesympatického Chrise Rocka, slaboduchý příběh i scénář omílající už mnohosetkrát omleté téma trojúhelníku - znudění dobrák manžel bez sexu, nijaká manželka s dětmi a nabízivší se sexy kamarádka nebo naprosto idiotské chování hlavního hrdiny, který nepochopitelně a asi jen proto, že je takový dobrák nebo blbec dává dobrovolně a rád v šanc svou kariéru, pověst, manželství i rodinu. Mihnutí se Steva Buscemiho opravdu nepochopím. Odporná pachuť tohoto díla ve mě ulpěla na dlouho. Zběžným mrknutím do csfd zjišťuji, co je hlavním problémem filmu a je to právě Chris Rock, který se ujal jak scénáře, režie i hlavní role :c). ()

VasaX 

všechny recenze uživatele

Myslím že kdyby hrál Chris Rock vážnou roli, tak by to bylo mnohem lepší. Něco setiózního, protože jako komik u mě tentokrát hodně zklamal. Slabý film, slabá zápletka, slabé všechno. Jediné co za to stálo byl občasný štěk Buscemiho a sličné děvy které se ve filmu často producírovaly. To by byla jedna hvězdička. Chabé herecké výkony (vyjma Buscemiho, ale to je jen vedlejší role), trapné vtipy, nevtipný Richard, jeho žena a femme fatal - jedna horší jak druhá, a to i herecky, ze mě už další hvězdičku nevydolují. ()

Reklama

mil@n.fanatik 

všechny recenze uživatele

Nemůžu si pomoct, ale mě tenhle film moc bavil. Každičkou minuktu filmu, krom poslední trapnější scénky s manželkou, zpěvem do toho (což mi totálně zkazilo celkově skvělý pocit z filmu) a náhlé se usmíření.... To většinou u romantických komedíí je zvykem, ale tady mi to přišlo necitlivé a náhlé (odfláknuté) ... A jak už jsem říkal, ten zpěv do toho, (když se v celém filmu ani jednou nezpívalo) mi přišel trapný a pro mě absolutně nehodící se v dané chvíli.... Jinak ale super komedie a já dám i přes nízké hodnocení 4 hvězdy. Bavilo mě to tak, cítím to tak, tak proč budu dávat alibisticky hvězdy 3, když to tak u mě prostě není... Leč přiznávám, že celkovou kvalitou to na víc jak 3 hvězdy asi nemá... Pro mě, ale spokojenost :-) ()

genetique 

všechny recenze uživatele

Prekvapenie? Určite! Neviem do akej miery tento film predstavuje autentické skúsenosti zo života Chrisa Rocka, ale keďže filmové quadruple (réžia, scenár, hlavná úloha, produkcia) nevidíme tak často, môžem si dovoliť tvrdiť, že do značnej miery tam nejaký náznak vlastných zážitkov bude. Každopádne Chris sa nenechal zahanbiť a za kamerou odviedol taký istý kus práce ako pred ňou a po tomto filme určite trošku dozrel, hlavne herecky. Nevravím, že to bol nejaký extra výkon, každopádne potešil a skvalitnil podstatu jednoduchého a primitívneho príbehu. Príbeh zo začiatku vyzerá ako klasický plytký pokus o nezáväznú komédiu, keď však zmení smer a občas nakukne do romantického, či dramatického kontextu, tak sa z neho vykľuje pomerne potešujúci a stráviteľný počin. 65%. ()

MareT. 

všechny recenze uživatele

Komedie, která je vlastně celá o sexu, je místy až trapně nereálná a to díky divnému chování hlavních postav. Žádný náznak žánru, kterých je v tomto filmu hodně, není dotáhnutý ani do poloviny, což znamená, že z filmu dělá polotovar, který je zakončený nechutným hudebním číslem, který jakoby vypadl z jiného filmu! ()

Galerie (15)

Zajímavosti (3)

  • Heslo filmu "V manželství tě nikdo neuslyší křičet" je hříčkou s heslem filmu Vetřelec, které zní "Ve vesmíru tě nikdo neuslyší křičet". (HappySmile)

Reklama

Reklama