poster

Kontakt

 • Sovětský svaz

  Контакт

  (Sovětský svaz)

Animovaný / Krátkometrážní / Sci-Fi

Sovětský svaz, 1978, 10 min

Kamera:

Kabul Rasulov

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • igi B.
  ****

  Výtvarně lehce nesourodá >дaдa-фи< se zjevnou inspirací v beatlovské poetice, zato však se zajímavým hudebním podkresem, mmj. coby patafrázemi >kmotrovských< témat mistra Nina Roty... :-) - - - P.S. Ejhle zde pro nepoučené fandíky a milé emzáky jinou procítěnou verzi a mnohé další...: http://www.youtube.com/watch?v=UmwDTlrt3k0 - - - - - (Poprvé viděno 2.6.2011 na YouTube, hodnocení 9., komentář zde jako druhý - 2.6.2011)(2.6.2011)

 • flanker.27
  ****

  Hudba nakonec zabrání nedorozumění mezi obyvateli dvou světů. Na školních nástěnkách bývalo něco jako "hudba je jazyk srdce." Třeba to není až taková fráze.(20.11.2013)

 • Tom_Lachtan
  ***

  Ńatáhnutá hříčka o jednom ruském dvojníku Johna Lennona a vesmírném slimáku... Lehce vykradeno ze žluté ponorky, ale mající lepší animaci, příhodnější délku, škoda několika minut na víc, které vyloženě překáží a faktu, že děj samotný na mě působil až moc hřejivě a všeobecně příliš lidskózně (obzvláště co se vesmírného sliza týče).(16.3.2014)

 • Aelita
  *****

  Ruská miniverze Yellow Submarine včetně lennonovské podoby hlavního hrdiny. Milá hříčka beze slov, kterou pochopí (skoro) každý pozemšťan. ____ Ke zhlédnutí na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=citTQLOWiVo&feature=related(27.2.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace