Patro smrti

Beth Mickle

Kostýmy:

Erika Munro
  • MM_Ramone

Dravý, úspešný agent niekoľkých populárnych spisovateľov horrorových románov, David Lamont, sa presťahuje do luxusného, priestranného bytu v centre New Yorku. Tam sa začne jeho profesionálna kariéra a najmä súkromný život hodne komplikovať. Kto za tým všetkým stojí? "Poschodie smrti" je nudný, šedivý thriller na ktorý si už zajtra budem len ťažko spomínať. Je to film, čo neobsahuje jedinú silnejšiu scénu, žiaden progresívny prvok a jeho scenár je mierne povedané plytký. **(14.2.2010)

• Malarkey

Skoro do puntíku, jak říká první věta z obsahu k tomuhle filmu: "Tento příběh je plný děsu a hrůzy, kterou vídáte jen ve svých nejčernějších nočních můrách." Až na to, že se musí odečíst slova: příběh, děs, hrůza a spojení nejčernější noční můra. Pak to bude mít nějaký smysl. Nezajímavá kravina s nezajímavými herci, prostředím, hudbou a vším, co film má mít.(29.3.2011)

• URBAN

Ach jo ... Celou dobu jsem si říkal počkej si ono to něják doppadne bude to určitě lepší , ale až jsem byl v polovině nebo dál nebylo to lepší žádný zvrat prostě nic . Nic co by mě zaujalo nebo zastrašilo sice na konci to bylo zajímavé , ale těch třicet sekund co to je oproti celé stopáži . No škoda mohl to být zajímavý film . ( 2.9.13/MAC )(2.10.2013)

Zajímavý, ale nudný začátek vystřídal svižný prostředek filmu, který byl konečně zpestřením a zaujal moji pozornost. Pořád jsem čekal, co se bude dít, a to co mi bylo nabízeno se mi líbilo. Musel jsem trochu víc přemýšlet a hodně mých tipů, jak to bude pokračovat, zmizelo do ztracena, protože zvraty, které jsem viděl, bych nečekal. Potom ale přišel trochu divný konec a konečné shrnutí a vysvětlení celého filmu mě trošku zklamalo. Neříkám, že by to bylo špatné, ale moje představy byly rozmetány a filmaři mi nabídli informace, které mi do sebe nezapadaly, i když jsem film sledoval pečlivě. Ne že by jich bylo moc, ale nějak mi to nesedělo.Herecké obsazení bylo celkem kvalitní a některé tváře mě velice potěšily. Co se týká výkonů, budu trochu skeptický. Kromě hlavního hrdiny a postavy Audrey na mě působily dost křečovitě.(4.5.2010)

• LIVINGDEAD

KATASTROFA - tak blbý film jsem už dlouho neviděl. Vedle thrilleru to ani nestálo. To se nedá zařadit ani do kategorie "KRIMI". Levný film, vše v jednom pokoji, neznámí 3-4 herci, prostě za málo peněz málo muziky. Dalo se to čekat, když jsem na obalu viděl společnost Intersonic. Od nich jsem totiž ještě neviděl žádný dobrý film. Já i sestra jsme byli filmem ZHNUSENI. Proto film nedoporučuji, to už jsou lepší Křehké vztahy na Primě.(25.3.2007)

• - Film se natáčel v New Yorku v USA. (rafix)