Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tento příběh je plný děsu a hrůzy, kterou vídáte jen ve svých nejčernějších nočních můrách.
Pro muže, který si jako úkol dal najít další skvělou hororovou předlohu, je pouze otázkou času, než se stane novou obětí těchto děsivých knih. Newyorský literární agent David Lamont se přestěhuje do tří podlažního luxusního bytu na Manhattanu. Brzy po nastěhování začne dostávat fotografie z násilných zločinů, které byly nafoceny v jeho novém bytě. Tyto zneklidňující fotky jsou brzy doplněny o videokazetu, na které je zaznamenán každý Davidův pohyb. Den ode dne je David blíže nejděsivější noční můře, kterou tak intenzivně hledá v knižních předlohách. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (38)

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

David Lamont je arogantní fracek, který má, na co si vzpomene. Současně mu vůbec nevadí ničit nebo přímo zničit lidi, dokonce i ty nejbližší. Není divu, že v jeho novém přepychovém bytě začne strašit. A nakonec dorazí i smrt s kosou. David se dostává do nebezpečí, někdo mu usiluje o život. Ale kdo? Těch, co naštval, není málo. Přiznám se, že v určité chvíli mi vše docvaklo, ale to už byly tři čtvrtiny filmu pryč. Místy příjemné napětí, fajnová scéna s prasaty. Skoro mi to přišlo jako epizoda z Midsomeru. Na jedno podívání, proč ne. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Dravý, úspešný agent niekoľkých populárnych spisovateľov horrorových románov, David Lamont, sa presťahuje do luxusného, priestranného bytu v centre New Yorku. Tam sa začne jeho profesionálna kariéra a najmä súkromný život hodne komplikovať. Kto za tým všetkým stojí? "Poschodie smrti" je nudný, šedivý thriller na ktorý si už zajtra budem len ťažko spomínať. Je to film, čo neobsahuje jedinú silnejšiu scénu, žiaden progresívny prvok a jeho scenár je mierne povedané plytký. ** ()

Reklama

LIVINGDEAD odpad!

všechny recenze uživatele

KATASTROFA - tak blbý film jsem už dlouho neviděl. Vedle thrilleru to ani nestálo. To se nedá zařadit ani do kategorie "KRIMI". Levný film, vše v jednom pokoji, neznámí 3-4 herci, prostě za málo peněz málo muziky. Dalo se to čekat, když jsem na obalu viděl společnost Intersonic. Od nich jsem totiž ještě neviděl žádný dobrý film. Já i sestra jsme byli filmem ZHNUSENI. Proto film nedoporučuji, to už jsou lepší Křehké vztahy na Primě. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Skoro do puntíku, jak říká první věta z obsahu k tomuhle filmu: "Tento příběh je plný děsu a hrůzy, kterou vídáte jen ve svých nejčernějších nočních můrách." Až na to, že se musí odečíst slova: příběh, děs, hrůza a spojení nejčernější noční můra. Pak to bude mít nějaký smysl. Nezajímavá kravina s nezajímavými herci, prostředím, hudbou a vším, co film má mít. ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Nebyť to v dubbingu, asi by som sa neodhodlal, a popravde, ani som sa nemusel. Vyslovene zle sa síce nato nepozerá, no od hororu s titulom "Patro smrti" očakávam rapídne viac ako nespavosť, obzeranie cez plece či chorobnú paranoju. Sumár: driemať som mohol aj pri Anne zo zeleného domu, nie horore, ktorý nemá čo ponúknuť. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel v New Yorku v USA. (rafix)

Reklama

Reklama