BloodRayne 2: Vykoupení

Bloodrayne 2

Akční / Fantasy / Horor / Western

Kanada / Německo, 2007, 99 min

• Pecival

Po nějaké době opravdu odpadní kousek, který jsem i já milovník filmového trashe, protrpěl jako zvíře v křečich a bolestech. Jímá mě podezdření, že to Boll natočil proto, aby diváci docenili kvality prvního dílu. Loken sice není žádná mega herečka, ale aspoň měla jisté charisma. Zatímco Natassia Malthe se snaží být celou dobu drsná až nejdrsnější a VÁŽNĚ jí to nejde. Záporák Billy the Kid, který unáší děcka (heh) je také bahení produkt par excelence. Kromě nevírazných postav a doslova šílených přestřelek (kde záporák netrefí chlapa na tři metry a aby někoho sundal musí to na něj z kulometu z dvou metrů) je to příšerně nudná a nic se neděje. Nicméně, když na závěru nějaká mela je, člověk si řekne, že ty nekončíci dialogy o hovně vlastně nebyly tak zlé. Jo a vůbec tam nemuseli být upíři, protože to že to jsou upíři vlastně nemá na děj skoro žádný vliv.(18.12.2010)

• Hyb_rid

Ne, takhle skutečně ne! Já se opravdu snažil na tento film podívat, ale 4x ze čtyř pokusů jsem u toho usnul. To snad není pravda, v tom filmu byly špatné i konečné titulky. A že nechci být na Uweho pes, tak na pátý pokus jsem to projel FF... a nějak mi nejde do hlavy jak tohle sakra mohlo vzniknout.(4.7.2010)

• eraserhead666

Já tak nemám rád westernové horrory. Protože všechny dopadají a vypadaj skoro takhle. Ale konečně, konečně jsem pochopil všechnu tu kritiku, která Bolla předchází. Musel jsem ale na to zkouknout až třetí jeho film. Tohle je prostě nic. PAré alespoň pobavil, ale Natassia Malthe nechápu, proč tam je... Brrr.(4.6.2014)

• adams89

Uwe Boll je zjevně šílenec, když se po své neúspěšné adaptaci Bloodrayne pustí do jejího pokračování. To málo, co jsem na prvním dílu ještě jakž takž vyzdvihl, jsem už tady hledal marně. Nová představitelka hlavní role Natassia Malthe zaujme snad jen svými křivkami, zbytek osazenstva je spolu s akcí a kamerou hotová katastrofa. Vrcholem celé té absurdity je prostředí, kde se film odehrává. Je až neuvěřitelné, že původní herní předlohu, odehrávající se za 2. světové války, postupně Boll pošpinil tím, že jedničku zasadil do středověku a druhý díl dokonce na Divoký západ! A pozor, není to ledajaký divoký západ, protože ta příroda tady, jako by z oka vypadla té nejšpinavejší díře kdesi na Ukrajině než té, jakou ji známe z Ameriky. Titulní píseň překvapivě ušla, to ale jen do té doby, co jsem ji v tom filmu neslyšel snad podvacáté. Celá tahle devadesátiminutová záležitost je výsměchem pro celý filmový svět, víc netřeba dodávat.0%(21.8.2008)

• Tuxedo

Pokud jsem o jedničce tvrdil, že se jedná o sračku, pak nevím co říct o dvojce. Scénář je sice o chlup lepší, ale Boll přešel od televizní kamery k amatérské, film nechal podkreslit nevhodným westernovým hudebním motivem a známé přehrávají herce vyměnil za neznámé, kteří hrát ani neumí. Není to až taková bída, ale nuda k uzoufání to je rozhodně.(14.9.2007)

• - Natáčení probíhalo v kanadském Maple Ridge. (Terva)

• - V prvním příběhu série z roku 2007 si Rayne zahrála Kristina Loken. Zde ji nahradila Natassia Malthe. (Terva)