BloodRayne 2: Vykoupení

• Kanada BloodRayne II: Deliverance (více)

Billy The Kid a jeho banda dorazí do městečka Deliverance, kde právě finišuje stavba nové železnice. Drží obyvatele městečka v šachu, což vzhledem k tomu, že jsou to upíří, není velký problém. Šerifa změní na upíra a všechny místní děti unesou. Jejich plán je rozšírit pomocí nových přistěhovalců rozšířit své řady a ovládnout tak celý divoký západ. Na pomoc bezradným a bezmocným lidem však přichází dhampírka Rayne se skupinou svých věrných, aby nastolili v Deliverance pořádek. (oficiální text distributora)

Hitman_47 odpad!

Rayne na divokém západě... teda v Kanadě (fakt už mě tou Kanadou začíná Ufa dost srát... vím, že tam má perfektní daňové úlevy.. ale tak kurva!)... Rayne se dokonce může koupat ve vodě, ale to bude asi tím, že na "divokém západě" v Kanadě mají na podzim dhamipíři odolnější pokožku, nebo tak. Tohle je prostě sračka od začátku do konce. Co je ovšem nejhorší, že tohle ani není vtipná sračka... navíc Uwemu prostě nevyšli prachy ani na osvětlovače, takže většinou člověk vidí fakt kravskou pyču, co se ve filmu odehrává. ALE PŘÍŠTĚ TO BUDE 100% LEPŠÍ ... ne. ()

Tuxedo odpad!

Pokud jsem o jedničce tvrdil, že se jedná o sračku, pak nevím co říct o dvojce. Scénář je sice o chlup lepší, ale Boll přešel od televizní kamery k amatérské, film nechal podkreslit nevhodným westernovým hudebním motivem a známé přehrávají herce vyměnil za neznámé, kteří hrát ani neumí. Není to až taková bída, ale nuda k uzoufání to je rozhodně. ()

petero

Šípim tu zaujatosť voči zápalu Uweho Bolla. Z môjho pohľadu je Deliverance vyváženejšia ako jednotka, režijne aj herecky. I keď jednotka bola nabitá väčšími hereckými esami, no to snaživé prehrávanie čo tam predviedli bolo na zaplakanie. Tu sú tí herci prirodzenejší a hneď sa na to dá pozerať bez vyložene trápneho pocitu. Atmosféra divokého západu sa mi zdala tiež postačujúca vzhľadom na to že rozpočet bol určite menší. Natassia Malthe je solídna náhrada za jedinú ako tak dobre hrajúcu Kristannu Loken z jednotky. Boll to tentoraz dotiahol na prijateľné béčko, ale aj tak na viac ani nikdy nebude mať. K postave Bloodrayne. Tá sa tentoraz znova o krok vzdialila od svojej počítačovej predlohy. Žiadneho vysatia s obopnutými nohami okolo tela obeti ani nejakých premetov sa nedočkáme, čo je na druhej strane aj dobre, pretože by sa to sem ani nehodilo. ()

Deimos odpad!

DivX-Večer s Uwe Bollem/// Obsazení 2/10 Děj 0/10 Hudba 4/10 Efekty 1/10/// +indiáni v kánoi, od té doby jsem je vyhlížel kdy se objeví znovu, snad jen westernová atmosféra a Natassia Malthe v hlavní roli -jeden WTF moment střídá druhý, film je neuvěřitelně pomalí a věřte že zpomalené scény tomu nepomáhají, co to má společného s Bloodrayne mi vážně uniká, je to neuvěřitelně špatně natočené, úplně mizerná kamera, nicotný děj.../// S výčtem záporů bych mohl pokračovat. Tohle je opravdu hodně mizerné zpracování počítačové hry./// Celkem 13%/// ()

Lateef odpad!

U všech krvežíznivých upírů, co to zase ten Kazifilm První, z Boží vůle Chudák předvedl?? Opravdu jsem nečekal, že by po hrozném prvním dílu mohlo přijít pokračování. A věřte mi, že bych šel radši na půl dne kydat hnůj, než se znovu podívat na tohle zvěrstvo. Tak předně, Deliverance má představovat westernové městečko. Ve skutečnosti je to plácek se čtyřmi narychlo ztlučenými dřevěnými chajdami. Když vynásobíte chaos chaosem, dostanete děj. Během filmu se asi šestkrát změní roční období. Nudné scény střídají nelogické scény (indiáni v kanoi wtf??), na nějakou dynamiku nebo rytmizaci se vůbec nehraje. Akčních scén je poskrovnu, většinou se v trhaných zpomalovačkách střílí. Hlavní hrdinka je pořád stejnej upíří zkurvenec (dhampir či co) a v podání Natassie Malthe působí neuvěřitelně slabě a trapně. Ani hudební složka filmu se nesnaží být neohraná, o dialozích nemluvím. Prostě nuda k posrání. Bezmozek Nepoučitelný (latinsky Uweus Bollus) vyprdnul další páchnoucí lejno. ()

• Natáčení probíhalo v kanadském Maple Ridge. (Terva)
  • V prvním příběhu série z roku 2007 si Rayne zahrála Kristina Loken. Zde ji nahradila Natassia Malthe. (Terva)