BloodRayne 2: Vykoupení

Bloodrayne 2

Akční / Fantasy / Horor / Western

Kanada / Německo, 2007, 99 min

• merigieren

Těžké hodnotit, dík aktivnímu přístupu jsem skoukl první díl před tímto. Začátek byl dosti napínavý a děsivý, prostě 5*, ale jak přišla nová Ryan bez výstřihu a jediným pojítkem byl medailon, něco se ve mě pohlo a rázem tu byl odpad. Už to není ta akční fantasy, zvážnělo to (prostě western, dlouhé pohledy do očí, zakaboněný pohled a nakonec nějaká ta střelba), aby to nebylo tak vážné, tak to odlehčovali trapnými vtípky. Krom medailonu zapomněli na vše co bylo, to mě děsně vadilo. Ke konci už přivykl můj zrak i na novou Ryan, jenže pořád tomu něco chybělo. Pak také přišla úžasná scénka s odvážným vzdorem, já bych jim to našil hezky zezadu do hlav a na nic bych nečekal, stejně je chtěli popravit... Prostě to moc nevěrohodně zmrvili..(3.10.2009)

• Fifipek

Šmankote babičko čaruj, Uwe vyplodil další ze sady svých "filmů" a já tomu klukovi začínám pomalu,ale jistě rozumět.Podle mě si z filmařiny prostě dělá prd..!Už samotný úvod, kde se míhají statické obrázky naznačuje, že tento film má svým rozpočtem daleko k dnešním megalomanským projektům. Snímek je plný naprosto nelogických záležitostí, otřesných dialogů a především nudného děje. Chvílema mi to připadalo jako parodie na klasické westerny a když jsem viděl hlavní hrdinku jak drsně přežvykuje párátko,tak jsem se smíchem málem potrhal. Špatný triky, Billy the Kid (možná by si měl Uwe uwědomit,proč se mu říkalo Kděcko a neobsazovat postavu nemastným týpkem,který nahání hrůzu tím,že vytasí upíří tesáky a udělá drsně tsssss:) Celkově děs,hvězdička za pěknou herečku (především scéna s párátkem) a zas rychle od toho.....(27.11.2007)

• Pecival

Po nějaké době opravdu odpadní kousek, který jsem i já milovník filmového trashe, protrpěl jako zvíře v křečich a bolestech. Jímá mě podezdření, že to Boll natočil proto, aby diváci docenili kvality prvního dílu. Loken sice není žádná mega herečka, ale aspoň měla jisté charisma. Zatímco Natassia Malthe se snaží být celou dobu drsná až nejdrsnější a VÁŽNĚ jí to nejde. Záporák Billy the Kid, který unáší děcka (heh) je také bahení produkt par excelence. Kromě nevírazných postav a doslova šílených přestřelek (kde záporák netrefí chlapa na tři metry a aby někoho sundal musí to na něj z kulometu z dvou metrů) je to příšerně nudná a nic se neděje. Nicméně, když na závěru nějaká mela je, člověk si řekne, že ty nekončíci dialogy o hovně vlastně nebyly tak zlé. Jo a vůbec tam nemuseli být upíři, protože to že to jsou upíři vlastně nemá na děj skoro žádný vliv.(18.12.2010)

• Klay

Ten parchant německej nám režijně dospívá:-) V tomhle případě je to celkem ke škodě věci, páč se u BloodRayne 2 není moc čemu smát. Po prvních pár minutách, kdy překonáte šok způsobený otřesným televizním lookem a prkenností herců se už budete jen nepříjemně nudit. Scénáristé viditelně nevěděli kudy hýbat s dějem a tak nepochopitelně protahují momenty, kdy třeba Rayne jen sedí ve vězení a prázdně tlachá. Boll si navíc přijde jako velký umělec (nebo Kevin Costner) a ustavičně vás zásobuje nekonečnými záběry na drsné desperáty se zabijáckým výrazem a párátkem v hubě. Je tu ale jeden klad, který musím v mém (tradičně těžce objektivním:-)) hodnocení zohlednit - Nastassia Malthe je prostě ke zpapání. Takhle v tom filmu vypadat všichni upíři, tak by se tam ty sedláci stavěli do zástupů na pokousání dobrovolně...no, jdu si vygooglovat pár obrázků...(24.11.2007)

• THE_Joko

Sám tomu neverím, že som sa na tento "film" alebo nech už to bolo čokoľvek dokázal pozerať celých 15 minút! Jednoducho Uwe Boll to "vie" ako nikto iný! Nechápal som kameru, mal som chuť skočiť za tým kameramanom a tu roztrasenú ruku mu podržať, nech si už chalanisko odpočinie! Ak to bol zámer tak potom pardon Uwe!: D Neviem čí ta v detstve bil nejaký herný fanúšik, keď sa mu teraz takto chladnokrvne odmieňaš s tvojimi hernými adpatáciami!...inu UWE môj hlas je 180338 na petícii! :D(25.3.2008)

• - V prvním příběhu série z roku 2007 si Rayne zahrála Kristina Loken. Zde ji nahradila Natassia Malthe. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v kanadském Maple Ridge. (Terva)