Pár s dítětem se nastěhuje do nového domu. Je to skvělý zrenovovaný starý dům ideální k tomu, aby začít žít jako rodina. Pár odpočívá po únavném dni a najednou uslyší z babyfonu nainstalovaném v dětském pokoji, nějaké divné zvuky. Později zjistí, že v domě nejsou sami a že existuje někdo, kdo také každou noc tráví čas u jejich dětské postýlky.... (LIVINGDEAD)

Cechyno4

Tento film jsem musel vidět i díky zdejšímu hodnocení. Čekal jsem duchařinu ve starém domě. Kterou jsem dostal. Ovšem jen takových 30 minut. Dál se změnil film v drama, kdy muž bojuje sám s sebou a se svými představami. Všichni si o něm myslí že je blázen. Prvních 30 minut jsem se opravdu bavil skřípaní dveří, hlasy v domě a lekačka cca po 20 minutách filmu, tak to jsem málem proskočil stropem. Pak však film lehce upadá a duchařina je pryč. Ale konec se mi líbil. U hororu hodnotím dvě kritéria. Za prvé: jestli mě film vyděsil a byl strašidelný. A to druhé je příběh. Film nebyl až tak extra strašidelný. Znám lepší. Ale za pár dobrých nápadů a za jeden z těch lepších příběhů dávám **** hvězdičky. Milovníkům španělských hororů bych to určitě doporučil ! ()

Lucbric

Komentář? - Půlku filmu jsem byla přikrčená v peřině, měla jsem přivřený oči a přicpaný uši (abych zmírnila leknutí), ale stejně jsem se lekla asi 567567x krát a byla jsem ráda, že je konec.. Takže asi tak :D ()

Dalajlada

Nápad vynikající, atmosféra parádní a člověk si není úplně jist, jak to vlastně s tím týpkem je. Jen ten konec byl takový trochu nevysvětlený. Proč se stalo to, co se stalo? Celkově je to velice solidní, ale jako horror bych to asi neoznačil. ()