Zapomenuté tváře (TV film)

Česko, 1994, 82 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

Skvělé.... mnoho stárnoucích her.párů a ani jeden netragický osud! Jedno z těch dramat, která si rádi vždy po čase připomenete, je to jeden z našich čes.klenotů..!(28.7.2008)

,,Nebyl jsem ničím, jen tím, co jsem hrál." Melancholicky komorní záležitost o osudech stárnoucích herců z Francie, s našimi hereckými legendami. S odstupem víc než 20 let po natočení inscenace to bylo až neuvěřitelné proroctví o dnes již povětšinou nežijících českých herců, jež zářili na divadle i filmu v 60.letech i v méně příznivém období normalizace, mají dodnes desítky obdivovatelů, ale mládež je už povětšinou moc nezná. V tomto směru jsou Zapomenuté tváře ještě o něco smutnější podívanou. Radovan Lukavský a Luděk Munzar v hlavních rolích jsou zárukou kvality, hlavní ženské roli stárnoucí herečky s nevyrovnaným svědomím se chopila i ve vysokém věku stále noblesní Květa Fialová. 80%(12.5.2018)

Hudba: Vadim Petrov(27.8.2008)

Nádherné obsazení.(1.4.2018)