Nikdo není dokonalý (TV pořad)

Talk-show / Komedie

Česko, 1998, 60 min

Jiří Krampol, Petr Vojnar, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, Miroslav Horníček, Zita Kabátová, Svatopluk Beneš, Helena Růžičková, Zdeněk Troška, Jiří Wimmer, Karel Gott, Jiří Kodet, Václav Postránecký, Václav Sloup, Miroslav Donutil, Ivanka Devátá, Bořivoj Navrátil, Jiří Suchý, Miriam Kantorková, Helena Vondráčková, Zdena Hadrbolcová, Jana Altmannová, Karel Černoch, Vladimír Kratina, Pavlína Filipovská, Josef Dvořák, František Ringo Čech, Petr Novotný, Hana Křížková, Milan Lasica, Július Satinský, Barbora Kodetová, Bolek Polívka, Luděk Munzar, Naďa Konvalinková, Mojmír Maděrič, Jan Přeučil, Miroslav Plzák, Pavel Landovský, Iva Hüttnerová, Pavel Sedláček, Richard Tesařík, Zdeněk Izer, Karel Bláha, Karel Hála, Jan Antonín Pacák, Petr Janda, Květa Fialová, Zdeněk Srstka, Uršula Kluková, Václav Vydra nejml., Josef Mladý, Josef Alois Náhlovský, Veronika Žilková, Jan Kraus, Jaroslav Sypal, Michal Pavlata, Josef Laufer, Karel Vágner, Michaela Dolinová, Ivan Mládek, Michal Suchánek, Richard Genzer, Tereza Duchková, Milan Šteindler, Halina Pawlowská, Steve Lichtag, Luděk Sobota, Václav Upír Krejčí, Bohumil Klepl, Josef Fousek, Pavel Bobek, Antonín Procházka, Markéta Plánková, Jiří Krytinář, Radim Uzel, Martin Dejdar, Oldřich Kaiser, Lucie Bílá, Iveta Bartošová, Martin Stropnický, Ivo Pešák, Boris Hybner, Milan Šimáček, Karel Štědrý, Pavel Kříž, Ladislav Županič, Petra Černocká, Heidi Janků, Dagmar Patrasová, Felix Slováček, Chantal Poullain-Polívková, Daniel Nekonečný, Eva Pilarová, Věra Špinarová, Libor Bouček, Martin Faltýn, Jiří Grygar, Marek Dobrodinský, Tereza Pergnerová, Petr Martinák, Leona Machálková, Bára Basiková, Josef Vinklář, Jiřina Jirásková, Jiří Štěpnička, Jitka Smutná, Ladislav Potměšil, Jiří Menzel, Simona Postlerová, Pavel Soukup, Zuzana Slavíková, Lenka Filipová, Ivo Šmoldas, Jan Cimický, Libor Pantůček, Ondřej Kepka, Michal Dočolomanský, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Daniela Bambasová, Dagmar Ďásková, Peter Stašák, Ludmila Zábršová-Molínová, Josef Carda, Petr Rychlý, Petr Jablonský, Slávek Boura, Martin Zounar, Sagvan Tofi, Ewa Farna, Vilém Čok, Miloš Zeman, Eleonóra Mojsejová, Jaroslav Slávik, Jožka Šmukař, Tomáš Magnusek, Martina Gavriely, Hana Zagorová, Ondřej Sokol, Monika Absolonová, Emanuel Ridi, Jana Bernášková, Petr Štěpánek, Jiřina Bohdalová, Miroslav Žbirka, Jan Šťastný, Vladimír Páral, Barbara Nesvadbová, Barbora Štěpánová, Ota Jirák, Vendula Pizingerová, Eva Holubová, Kateřina Macháčková, Jan Skopeček, Veronika Jeníková, Jan Potměšil, Barbora Munzarová, Martin Trnavský, Lucie Vondráčková, Václav Vorlíček, Milan Šimáček, Petr Kostka, Pavel "Kyklop" Vohnout, Daniel Vali, Patrik Kytka, Bohouš Josef, Věra Martinová, Valérie Zawadská, Blanka Matragi, Marta Kubišová, Jan Rosák, Štefan Margita, Radoslav Brzobohatý, Hana Gregorová, Martin Tankwey, Světlana Nálepková, Jana Paulová, Helena Štáchová, Ilona Csáková, Vítězslav Jandák, Oldřich Velen, Jaroslav Čejka, Jana Hlaváčová, Vladimír Martinec, Jiří Holeček, Petra Janů, Pavel Vítek, Dagmar Bláhová, Jan Kanyza, Martin France, Yvonne Přenosilová, Miroslav Moravec, Václav Faltus, Ladislav Gerendáš, Marie Tomsová, Ivana Andrlová, Milena Dvorská, Martin Štěpánek, Jan Čenský, Tina Pletánková, Stanislav Fišer, Marcela Březinová, Jana Švandová, Jan Vyčítal, Vladimír Tesařík, Pavel Zedníček, Viktor Maurer, Oldřich Navrátil, Jana Šulcová, Petr Haničinec, Zlata Adamovská, Roman Skamene, Miloš Skalka, František Nedvěd, Lešek Semelka, Václav Neckář, František Filip, Jiří Bednář, Petr Jančařík, Jitka Zelenková, Lenka Šindelářová, Jan Vančura, Jaroslav Svěcený, Waldemar Matuška, Jaroslava Obermaierová, Pavel Trávníček, Milan Drobný, Vít Olmer, Karel Smyczek, Jana Boušková, Alexander Hemala, Saskia Burešová, Karel Zich, Lubomír Kostelka, Vlastimil Harapes, Jaroslava Hanušová, Hana Talpová, Jiří Bruder, Tomáš Sláma, Vladimír Brabec, Oldřich Dudek, Jiří Winter Neprakta, Zdena Studenková, Bohuslav Kupšovský, Miroslav Kořínek, Jan Schmid, Jan Teplý st., Petr Kotvald, Dana Morávková, Libor Baselides, Eduard Hrubeš, Pavel Šmok, Ivan Vodochodský, Richard Adam, Ivan Vyskočil, Eva Trejtnarová-Hudečková, Věra Nerušilová, Jiří Schmitzer, Hana Čížková, Václav Mareš, Jiří Traxler, Deana Horváthová-Jakubisková, Juraj Jakubisko, Magdalena Pivoňková, Zdena Herfortová, Ladislav Lakomý, Stanislav Hložek, Pavel Nový, Lenka Termerová, Alexej Pyško, Miloš Pokorný, Roman Ondráček, Pavla Břínková, Petr Ulrych, Hana Ulrychová, Jana Drbohlavová, Jiří Klem, Jiří Brabec, Naďa Urbánková, Michael Kocáb, Zbyněk Merunka, Olga Blechová-Matušková, Aťka Janoušková, Bohuslav Šulc, Ivo Jahelka, Martina Kociánová, Zora Jandová, Zdenek Merta, Zdeněk Hess, Galla Macků, Marie Rottrová, Denisa Kubová, Luboš Xaver Veselý, Petr Rezek, Laďa Kerndl, Sisa Sklovská, Daniel Hůlka, Stanislav Procházka ml., Tena Elefteriadu, Martha Elefteriadu, Dalibor Janda, Jan Pohan, Gabriela Vránová, Peter Nagy, Boris Filan, Liliana Malkina, Petr Vacek, Richard Müller, Michal Horáček, Jiří Bartoška, Petr Vondráček, Kateřina Kaira Hrachovcová, Pavel Kožíšek, Petra Martincová, Barbora Hrzánová, Radek Holub, Zdeněk Mahdal, Aleš Brichta, Jakub Smolík, Olga Želenská-Drápalová, Michal Nesvadba, Simona Chytrová, Rudolf Papežík, Jakub Wehrenberg, Aleš Háma, František Laurin, Sabina Laurinová, Věra Galatíková, Ladislav Frej st., Carmen Mayerová, Gustav Oplustil, Ivo Paukert, Petra Eliáš-Voláková, Martin Severa, Petr Drozda, Kamila Magálová, Jiřina Fikejzová, Milena Steinmasslová, Milan Hein, Jiří Štědroň, Yvetta Blanarovičová, Tereza Kostková, Věra Kočišová, Josef Vojtek, Jan Jiráň, Tomáš Töpfer, Přemek Podlaha, Laco Deczi, Petr Oliva, Kamil Emanuel Gott, Tomáš Krejčíř, Michal Jagelka, Jan Musil, Monika Valentová, Vlasta Průchová, Luba Skořepová, Karel Svoboda, Vanda Konečná Károlyi, Jaroslav Uhlíř, Jitka Asterová, Miloslav Švandrlík, Luboš Svoboda, Kamila Špráchalová, Ondřej Suchý, Miloň Čepelka, Lucie Výborná, Dana Homolová, Juraj Kukura, Miloš Nesvadba, Veronika Freimanová, Marián Labuda st., Eva Máziková, Michal David, Otakar Brousek ml., Dalibor Gondík, Ivana Christová, Petr Hapka, Milan Knížák, Peter Dvorský, Sára Saudková, Karel Fiala, Bohuš Matuš, Kristián Kodet, Vladislav Beneš, Bohumil Kulínský, Michal Viewegh, Ernesto Čekan, Yvetta Simonová, Marek Vašut, Arnošt Lustig, Petr Muk, Roman Štolpa, Tereza Kerndlová, Oldřich Říha, Pavel Šporcl, Jan Saudek, Ivan Hlas, Jan Kovařík, Jaroslav Suchánek, Alois Švehlík, Petr Salava, Jiří Stivín, Antonín Gondolán, Ondřej Brzobohatý, Jiří Tichota, Tereza Šefrnová, Marie Formáčková, Michaela Kuklová, Daniela Šinkorová, Jaroslav Samson Lenk, Tomáš Savka, Dolly Buster, Milan Markovič, Eva Urbanová, Štěpán Mareš, Zdeňka Žádníková-Volencová, Helena Zeťová, Karel Šíp, Gabriela Partyšová, Mahulena Bočanová, Martina Hudečková, Vladimír Hron, Vít Chaloupka, Iva Kubelková, Markéta Mayerová, Linda Finková, Blanka Šrůmová, Petr Kolář, Tomáš Trapl, Miloslav Mejzlík, Petra Špindlerová, Adéla Gondíková, Zdeněk Podhůrský, Zdeněk Junák, Roman Šebrle, Karol Sidon, Diana Kobzanová, Lucie Váchová, Vlasta Korec, Petr Šmolka, Milan Hnilička, Sámer Issa, Petr Urban, Josef Váňa, Roman Vojtek, Jana Doleželová, Monika Žídková, Kateřina Kornová, Jiří Ježek, Petr Fejk, Andrea Kalivodová, Jarmila Šuláková, Martin Chodúr

Scénografie:

Hynek Dřízhal
  • Mouzon

Tohle můžete pouze buď milovat nebo nenávidět... Některé momenty působí jako nefalšované absurdní drama (Lucie Vondráčková na závěr dílu hovoří o svém nedávno narozeném synu a Jiří Krampol to celé zakončí recitací básně Josefa Kajetána Tyla), některé jako scény z porevolučních komedií Marie Poledňákové (přehnaně artikulující Krampol, kterýžto fakt přisuzuji buď tomu, že má nové zuby, nebo tomu, že má ve zvyku si před každým natáčením přivodit v zákulisí decentní opičku), některé jako Rumburakovo alternativní vysílání - a celé to působí jako dokonalý brainwashing. Což o to, byl bych pokrytec, kdybych se nepřiznal, že se také rád zasměji na cizí účet, ale jsem si vědom, že by se dal čas trávit užitečněji. To je slušná bilance. Nebo ne? Co?.......Po zhlédnutí prvních pár minut z premiérových dílů vysílaných v současnosti na TV Prima Family musím poupravit svůj komentář - Krampolovi už definitivně, s prominutím, hráblo. Jinak si nedokážu vysvětlit stupňující se "nesofistikovanost" (chtěl jsem být slušný, kdyby si to náhodou Jirka četl, proto využívám eufemismu) pořadu. Bylo mi stydno, ale zároveň jsem si uvědomoval, že jsem svědkem něčeho naprosto neopakovatelného. Takový blázinec by si jeden nevymyslel, ani kdyby chtěl. Kdysi jsem na to koukal, jelikož mne upřímně fascinovalo, jak ze sebe Jiří na začátku vždycky vypálil "A teď příchází PEtr Vojnar". Ale po odchodu PEtra Vojnara už zbyl pouze marasmus a deprese...(28.8.2012)

• kulyk

Bratia Člováci přišli s ekvivalentem této taškařice pod názvem Aj múdry schybí. Tam si alespoň na nic nehráli, natočili hafo cigánů, mentálů mebo maďarů (často šlo o jednu a tu samou personu) a vybrali krále dementů. Koktající Krampol, trpící záseky ze sebeuspokojení, nám představuje slaboučký odvar. K tomu má ještě produkce tendenci zvát jako hosty jedince, kterým bych s rozkoší šlápnul do úsměvu.(9.7.2012)

• MM_Ramone

No niečo otrasné. Prestárnutý seladon Jiří Krampol s hlasom pokazeného robota, chôdzou ako keby mal v zadku zapichnuté pravítko a totálne nehumoristickým prejavom sa snaží zo seba robiť moderátoskú hviezdu ľudovej televízie Prima. Lenže tu nie je chyba len v drevenom Krampolovy, ale hlavne v nepochopení podstaty tohto typu relácie u samotných tvorcov. Na čom sa mám zabávať, keď osem z desiatich odpovedí je správne? Na Slovensku sa obdobná show volá "Aj múdri schybí" a tam, čo respondent, to sprostý somár. Čo odpoveď, to nehorázna perla debility. Veď práve o tom to celé je. "Nikdo není dokonalý" je úplne mimo. Prieskum všeobecnej inteligencie českého národa ma naozaj nezaujíma. *(16.9.2008)

• jos_sep

Proti Krampolovi v podstatě ani nic nemám, dřív jsem ho měl celkem rád. Ale celý to: Blbá otázka + idiotská odpověď = výbuch smíchu v obecenstvu, mě připadá slušně řečeno trapný. Povídání "celebrit" ve studiu a ty jejich příběhy, k tomu bych se ani nevyjadřoval, nechci být vulgární víc, než je nutné. Když jsem byl mladší, tak jsem pár dílů viděl, ted bych to asi už nezvládl.(13.12.2011)

• kubilov

Nikdo není dokonalý je především pořad dvou odlišných polovin. V té první je polomrtvej a už dávno nevtipnej dědek Krampol, kterej rádoby zajímavě zpovídá svý kámoše a kámošky totálně nezajímavejma otázkama o jejich mládí nebo co. No a v té druhé se prostě jen vyberou největší zoufalci, jaký reportér najde na ulici a ptaj se jich na relativně jednoduchý otázky, jejichž odpovědi jsou sice občas relativně vtipný, ale obvykle leda tak na facepalm.(16.10.2013)

• - Pořad se na obrazovkách na stanici Prima objevoval od začátku roku 1998 do února 2007. Definitivně pak skončil 13. 8. 2013. (chleba24)

• - Pořadem měl původně provázet Josef Laufer. (Fenk)

• - V díle, kde byly hosty Ivan Vodochodský a Josef Vojtek, Jiří Krampol zapoměl, že má natáčet a byl vyzvednut přímo z restauračního zařízení, lehce jazykově indisponován. Z valné části proto pořad odmoderovali oba z výše jmenovaných hostů. (Fenk)