Galactik Football (TV seriál)

• Francie

Galactik Football

Animovaný

Francie, 2006, 78x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (25)

Seriál je průměrný, ale mě docela chytl. Dobrý nápad, ale prospělo by tomu zredukování dílů na polovinu. A vůbec v dnešní době jeden z docela normálních seriálů. Který je sice naivní, ale ještě má hlavu a patu.(30.8.2011)

Čistý průměr. Jakmile zhlédnete jeden díl, je to to samé, jako byste zhlédli celou řadu.(17.11.2007)

• SeBig

Mě football nebaví a pohádky o něm už vubec ne..(15.2.2012)

• Real Tom Hardy

"OH, THE BREATH OF AKILLIAN!" ------------- Možno keby animácie nerecyklovali každé dve zasrané minúty, tak by sa na Galaktický Futbal dalo pozerať aj s radosťou. Takže teraz nielenže sleduješ sterilný dej, ktorý je stále o tom istom, ešte tak isto aj vyzerá! Treba však uznať, že cieľová skupina si to všímať nebude. Viem to, pretože som si to pred viac než dekádou nevšímal ani ja. Jednu hviezdu dávam za oživenú spomienku na krásne časy, keď som ako fagan trielil z poslednej hodiny domov, len aby som na Jetixe nezmeškal nový diel.(14.7.2018)

Zajímavé pojetí sci-fi spojením fotbalu s možnou budoucností, která nás možná čeká; sport se stále posouvá kupředu, zrychluje se a rekordy jsou překonávány, co bude dál?(22.1.2011)

Miestami mi to prišlo až príliš sci-fi. Ale vážim si ako propagovali fair play, tímového ducha a chuť k víťazstvu.(23.4.2011)

• ArsenalEagle

Jako malej jsem to žral.. to to dávali ještě na JETIXu a já chodil do školní družiny. Fajn seriál, ale nyní bych si ho už rozhodně nepustil.(8.3.2014)

Prvý diel je, ako povedal viperblade, to isté ako ostatné diely. Príbeh sa ťahá a scény, keď už konečne začnú hrať futbal, sa opakujú. Ku koncu je to už nuda na jednu hviezdičku, no za pár dobre strávených epizód tomu dám solídne ***(9.4.2009)

• laserr

Zajímavé a originální, jenže příběh je totální blbost a díly jsou všechny na jedno brdo. Nemluvě o tom, že v jednom zápase použijou jeden a tentýž záběr minimálně 3x, aby neměli tolik práce. S Kapitánem Tsubatsou se to nedá srovnávat.(10.2.2007)

Animovaný seriál pro mládež, hlavně pro kluky, kteří jsou fandové fotbalu.(13.6.2009)

Prekvapením pre mňa bolo, že ide francúzky seriál, ale práve vďaka tomu vyčnieval medzi inými podobnými podpriemernými modernými seriálmi pre deti s azijskej alebo americkej dielne. Seriál, v ktorom je zaujmavá kombinácia športu a scifi môže byť pre deti, oproti iným hlúpym seriálom, aspoň trošku inšpiratívna.(16.4.2011)

• Tred2

Šílená, nelogická a stále dokola se opakující, typická seriálová záležitost. Další z řady seriálu Jetix/Disney(/ani nevím co). Nic co by ani běžně konzumního diváka mělo nadchnout. Jako seriál pro děti na dané stanici.. slušné řekl bych. Žádné těžké vymívání mozku, točíci se kolem sportu navíc z budoucnosti. Není to sice co dřív, ale určitě lepší volba pro děti z "dnešní" nabídky.(9.11.2011)

Pre milovnikov futbalu a sci-fi perfektna oddychovka.(1.8.2017)

Vzpomínám, jak jsem ještě zamlada procházel televizní programy a na tohle jsem zůstal zírat s otevřenou pusou a přestal přepínat. Mám na to velice dobré vzpomínky.(26.10.2015)

• Khalia

Můj první, a doufám, že i na dlouho poslední 'odpad'. Tohle jsem byla nucena zhlédnout proti své vůli. Napřed jsem se trochu proklínala, že mám předsudky, ale o to víc hořké zklamání nastalo, když to mé předsudky naplnilo - a bylo hůř. Animace příšerná, bylo by pro všechny lepší, kdyby nekombinovali 2D a 3D. Pokud si nemohou dovolit náklady na celé díly ve 3D provedení, ať s tím ani nezačínají. Nejsem fanoušek fotbalu, ale snažila jsem se vžít do role desetiletého kluka, který se na tohle s chutí dívá. Ale po některých dialozích jsem málem šla hodit šavli do kouta. Matka: "Naše dcera se při zápase ošklivě zranila a ty si tu jen tak sedíš!" Otec: "No, co na to říct.. sedni si a zavři klapačku." Tímto se tedy krmí dnešní děti? Tak to teda spaste duši. Před tohle bych svoje dítě neposadila ani za nic na světě.(23.5.2014)

Nejsem fanda fotbalu, vlastně ten sport moc nemusím. Nicméně Galactik Football je něco, co mě absolutně bavilo. Dětství jsem u Jetixu s tímhle pořadem trávil hodně času. 1. řada 4*: Když se tak koukám dnes (po sedmi letech) - je trochu divné vyhrávat s otočením zápsu ze 0:4 na 5:4 a rozhodující gól dát v poslední vteřině! Jednou OK ale 4x za řadu....... 2. řada 5*: Co jsem viděl díl, hned jsem musel vidět napjatě další. Noví hráči, nový sport, napětí....... SUPER, lepší než první série 3. řada 5*: Nečekané zvraty, ať už ve sportu, ve vztazích a mezi hráči. Nečekané, a taky SUPER......(12.3.2015)

• Urgost

40%(4.6.2017)

• Rieux

Nudaaaaa, neskutocna nudaaaaa....(6.4.2009)

Sinedd, Artegor Nexus...go Snow go!!!(3.12.2014)

• AlicaFox

škoda že sa niektoré scény opakovali stále dokola :/(30.5.2013)

Fotbal mě nebaví ani hrát ani se na něj dívat. Možná proto, že není takový jako v tomto seriálu. To bych se na něj začal snad i dívat :D Někdo tu píše, že stačí vidět jeden díl a je to jako byste viděli všechny. A skutečný fotbal je snad jiný? Myslím že tento seriál má menší hodnocení než jaké si zaslouží. Kdyby se měly všechny dětské pořady hodnotit tak přísně jako je zde hodnocen tento tak veškerá produkce Disney Channell bude mít mezi 0-2%. Sice nic extra ale nápad výborný a celkově se na to celkem hezky kouká. Kdyby se tohoto nápadu ujal schopný režisér byl by z toho skvělý film ve kterém by se animátoři vyřádili dosyta :)(12.7.2013)

<< předchozí 1 2