Galactik Football (TV seriál)

• Francie

Galactik Football

Animovaný

Francie, 2006, 78x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (25)

Fotbal mě nebaví ani hrát ani se na něj dívat. Možná proto, že není takový jako v tomto seriálu. To bych se na něj začal snad i dívat :D Někdo tu píše, že stačí vidět jeden díl a je to jako byste viděli všechny. A skutečný fotbal je snad jiný? Myslím že tento seriál má menší hodnocení než jaké si zaslouží. Kdyby se měly všechny dětské pořady hodnotit tak přísně jako je zde hodnocen tento tak veškerá produkce Disney Channell bude mít mezi 0-2%. Sice nic extra ale nápad výborný a celkově se na to celkem hezky kouká. Kdyby se tohoto nápadu ujal schopný režisér byl by z toho skvělý film ve kterém by se animátoři vyřádili dosyta :)(12.7.2013)

Ako malý som bol kruto oklamaný touto rozprávkou, v ktorej som videl dokonalosť v každom zápase. Keď som nostalgicky spomínal na detstvo, pozrel som si páč častí a zistil som, že je to, to isté, neustále opakujúce sa, len v inom poradí, na inom štadióne a s inými hráčmi. Tak ale pred tými pár rokmi si to ale u mňa odviedlo prácu na jednotku :)(31.7.2010)

No... kdyby takhle vypadal náš fotbal na planetě zemi, možná bych se na něj i začal dívat. Sice se tam často opakují scény a občas je ten příběh takový hmm.. no není to košér, ale nebrání mi to v tom abych si každý díl užil. Možná, je to částečně tím, že mám rád odjakživa anime a různé tématiky superschopností a tady tohle lítání a ty šílené kopy se mně osobně zkrátka bude líbit asi vždy, je mi jasné, že tohle asi každému nesedne, ale každopádně já se u toho bavím. Vizuální stránka je vcelku slušná, nejvíc, ale musím vyzdvihnout hudbu, ta se opravdu povedla a některým scénám dodává atmosféru, že mi občas i běhá mráz po zádech.(15.6.2011)

Fotbal mě zrovna nebaví, to raději hokej, ale tohle je prostě dětství. Jako malý jsem to žral na Jetixu. Go Snow Go!(26.10.2015)

Miluju Galactik Football.. Seriál mého dětství ^^ Osobně mou nejoblíbenější postavou je spící brankář Ahito, ale naprosto miluju dvojku Tia/Rocket. Tak nějak si představuji dokonalý vztah. Nemluvě o tom, že jsou spolu opravdu roztomilí :D Jednu hvezdičku ubírám za zbytečně se opakující scény a hroznou animaci ve 3.sérii, ale příběh to má zajímavý, miluju fotbal a jak už jsem zmínila výše.. :D(3.2.2016)

1 2 následující >>