poster

Galactik Football (TV seriál)

 • Francie

  Galactik Football

Animovaný

Francie, 2006, 78x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (25)

 • AlicaFox
  *

  škoda že sa niektoré scény opakovali stále dokola :/(30.5.2013)

 • mindkiller
  ****

  Ako malý som bol kruto oklamaný touto rozprávkou, v ktorej som videl dokonalosť v každom zápase. Keď som nostalgicky spomínal na detstvo, pozrel som si páč častí a zistil som, že je to, to isté, neustále opakujúce sa, len v inom poradí, na inom štadióne a s inými hráčmi. Tak ale pred tými pár rokmi si to ale u mňa odviedlo prácu na jednotku :)(31.7.2010)

 • JeyJ
  ****

  No... kdyby takhle vypadal náš fotbal na planetě zemi, možná bych se na něj i začal dívat. Sice se tam často opakují scény a občas je ten příběh takový hmm.. no není to košér, ale nebrání mi to v tom abych si každý díl užil. Možná, je to částečně tím, že mám rád odjakživa anime a různé tématiky superschopností a tady tohle lítání a ty šílené kopy se mně osobně zkrátka bude líbit asi vždy, je mi jasné, že tohle asi každému nesedne, ale každopádně já se u toho bavím. Vizuální stránka je vcelku slušná, nejvíc, ale musím vyzdvihnout hudbu, ta se opravdu povedla a některým scénám dodává atmosféru, že mi občas i běhá mráz po zádech.(15.6.2011)

 • Curlyen
  *****

  Fotbal mě zrovna nebaví, to raději hokej, ale tohle je prostě dětství. Jako malý jsem to žral na Jetixu. Go Snow Go!(26.10.2015)

 • K4sum1
  ****

  Miluju Galactik Football.. Seriál mého dětství ^^ Osobně mou nejoblíbenější postavou je spící brankář Ahito, ale naprosto miluju dvojku Tia/Rocket. Tak nějak si představuji dokonalý vztah. Nemluvě o tom, že jsou spolu opravdu roztomilí :D Jednu hvezdičku ubírám za zbytečně se opakující scény a hroznou animaci ve 3.sérii, ale příběh to má zajímavý, miluju fotbal a jak už jsem zmínila výše.. :D(3.2.2016)

1 2 následující >>
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace