Galactik Football (TV seriál)

• Francie

Galactik Football

Animovaný

Francie, 2006, 78x24 min

• Tred2

Šílená, nelogická a stále dokola se opakující, typická seriálová záležitost. Další z řady seriálu Jetix/Disney(/ani nevím co). Nic co by ani běžně konzumního diváka mělo nadchnout. Jako seriál pro děti na dané stanici.. slušné řekl bych. Žádné těžké vymívání mozku, točíci se kolem sportu navíc z budoucnosti. Není to sice co dřív, ale určitě lepší volba pro děti z "dnešní" nabídky.(9.11.2011)

Nejsem fanda fotbalu, vlastně ten sport moc nemusím. Nicméně Galactik Football je něco, co mě absolutně bavilo. Dětství jsem u Jetixu s tímhle pořadem trávil hodně času. 1. řada 4*: Když se tak koukám dnes (po sedmi letech) - je trochu divné vyhrávat s otočením zápsu ze 0:4 na 5:4 a rozhodující gól dát v poslední vteřině! Jednou OK ale 4x za řadu....... 2. řada 5*: Co jsem viděl díl, hned jsem musel vidět napjatě další. Noví hráči, nový sport, napětí....... SUPER, lepší než první série 3. řada 5*: Nečekané zvraty, ať už ve sportu, ve vztazích a mezi hráči. Nečekané, a taky SUPER......(12.3.2015)

Miluju Galactik Football.. Seriál mého dětství ^^ Osobně mou nejoblíbenější postavou je spící brankář Ahito, ale naprosto miluju dvojku Tia/Rocket. Tak nějak si představuji dokonalý vztah. Nemluvě o tom, že jsou spolu opravdu roztomilí :D Jednu hvezdičku ubírám za zbytečně se opakující scény a hroznou animaci ve 3.sérii, ale příběh to má zajímavý, miluju fotbal a jak už jsem zmínila výše.. :D(3.2.2016)

Fotbal mě nebaví ani hrát ani se na něj dívat. Možná proto, že není takový jako v tomto seriálu. To bych se na něj začal snad i dívat :D Někdo tu píše, že stačí vidět jeden díl a je to jako byste viděli všechny. A skutečný fotbal je snad jiný? Myslím že tento seriál má menší hodnocení než jaké si zaslouží. Kdyby se měly všechny dětské pořady hodnotit tak přísně jako je zde hodnocen tento tak veškerá produkce Disney Channell bude mít mezi 0-2%. Sice nic extra ale nápad výborný a celkově se na to celkem hezky kouká. Kdyby se tohoto nápadu ujal schopný režisér byl by z toho skvělý film ve kterém by se animátoři vyřádili dosyta :)(12.7.2013)

Prekvapením pre mňa bolo, že ide francúzky seriál, ale práve vďaka tomu vyčnieval medzi inými podobnými podpriemernými modernými seriálmi pre deti s azijskej alebo americkej dielne. Seriál, v ktorom je zaujmavá kombinácia športu a scifi môže byť pre deti, oproti iným hlúpym seriálom, aspoň trošku inšpiratívna.(16.4.2011)

• - V 15. díle 1. serie je vidět na výsledkové tabuly gól, který ale padne až vzápětí. Chyba je důsledkem opakování stejných záběrů. (Tsukikage)