poster

Galactik Football (TV seriál)

 • Francie

  Galactik Football

Animovaný

Francie, 2006, 78x24 min

Hudba:

Marc Tomasi
 • K4sum1
  ****

  Miluju Galactik Football.. Seriál mého dětství ^^ Osobně mou nejoblíbenější postavou je spící brankář Ahito, ale naprosto miluju dvojku Tia/Rocket. Tak nějak si představuji dokonalý vztah. Nemluvě o tom, že jsou spolu opravdu roztomilí :D Jednu hvezdičku ubírám za zbytečně se opakující scény a hroznou animaci ve 3.sérii, ale příběh to má zajímavý, miluju fotbal a jak už jsem zmínila výše.. :D(3.2.2016)

 • Koda
  ****

  Po zhlédnutí prvního dílu jsem chtěl dát pouze jednu hvězdičku za ten seriál, protože mi vůbec neseděl fotbal někde ve vesmíru, normální lidé někde jinde, než na zemi, začátek byl hrozně zmatený, nudný a pomalý a už už jsem to chtěl zabalit a jít chrápat a v duchu si říct, proč jsem se nepodíval na zvrhlé ufa... ale říkal jsem si, mám u sebe DVD Galaktického Fotbalu a nechtěl jsem ho vyhodit jen proto, že tenhle seriál je zbytečně nudný a nesmyslný, tak jsem tomu dal ještě šanci a zkusil jsem to dokoukat, a najednou jsem začal mít energii, usmažil jsem si k tomu popcorn a po třetím dílu jsem začal chroustat tenhle blaf, div jsem nevzbudil rodinu. V ten moment mi tenhle seriál neuvěřitelně přirostl k srdci. Ačkoliv jsem Jetix sledoval jako malý harant, tenhle seriál jsem tak nějak vynechával a až teď jsem si uvědomil, že tenhle seriál je jeden z nejlepších seriálů na Jetixu. Parádní a napínavá jízda fotbalových hráčů, kteří soupeří proti skvělým týmům z různých vesmírů, do toho tu existuje vesmírná televize, tak ta všechno vysílá a ukazuje nám divákům průběh fotbalu. Dále jsem si oblíbil tenhle tým, kteří si říkají Snow Kids a i když někdy prohrajou, nikdy se nevzdávaj a snaží se bojovat dál o pohár a návrat síly, jako Jágr, který vrátil tým do extraligy... i když zase potom Rytíři spadli. Dále se mi na tomto příběhu líbí i osobní problémy hráčů a vše jiného, než fotbal (válka trenérů v zákulisí). Nejvíce se mi líbí na hráčích to jejich tzv. "vyvrcholení" kdy ze sebe vymáčknou poslední dech a vykopnou míč o rychlosti Sonica do brány. Seriál jsem si na tolik oblíbil, že z původní ochutnávky pěti prvních dílů musím pouštět i další díly, a to je důkaz toho, že když se člověk do něčeho pořádně dostane a začne ho to bavit, tak ho to nese dále, jak každá sekunda svého života. Za mě největší překvapení, co jsem zažil ze sledování ne moc známých seriálů.(28.3.2020)

 • Matrix007
  *****

  Nejsem fanda fotbalu, vlastně ten sport moc nemusím. Nicméně Galactik Football je něco, co mě absolutně bavilo. Dětství jsem u Jetixu s tímhle pořadem trávil hodně času. 1. řada 4*: Když se tak koukám dnes (po sedmi letech) - je trochu divné vyhrávat s otočením zápsu ze 0:4 na 5:4 a rozhodující gól dát v poslední vteřině! Jednou OK ale 4x za řadu....... 2. řada 5*: Co jsem viděl díl, hned jsem musel vidět napjatě další. Noví hráči, nový sport, napětí....... SUPER, lepší než první série 3. řada 5*: Nečekané zvraty, ať už ve sportu, ve vztazích a mezi hráči. Nečekané, a taky SUPER......(12.3.2015)

 • Khalia
  odpad!

  Můj první, a doufám, že i na dlouho poslední 'odpad'. Tohle jsem byla nucena zhlédnout proti své vůli. Napřed jsem se trochu proklínala, že mám předsudky, ale o to víc hořké zklamání nastalo, když to mé předsudky naplnilo - a bylo hůř. Animace příšerná, bylo by pro všechny lepší, kdyby nekombinovali 2D a 3D. Pokud si nemohou dovolit náklady na celé díly ve 3D provedení, ať s tím ani nezačínají. Nejsem fanoušek fotbalu, ale snažila jsem se vžít do role desetiletého kluka, který se na tohle s chutí dívá. Ale po některých dialozích jsem málem šla hodit šavli do kouta. Matka: "Naše dcera se při zápase ošklivě zranila a ty si tu jen tak sedíš!" Otec: "No, co na to říct.. sedni si a zavři klapačku." Tímto se tedy krmí dnešní děti? Tak to teda spaste duši. Před tohle bych svoje dítě neposadila ani za nic na světě.(23.5.2014)

 • mindkiller
  ****

  Ako malý som bol kruto oklamaný touto rozprávkou, v ktorej som videl dokonalosť v každom zápase. Keď som nostalgicky spomínal na detstvo, pozrel som si páč častí a zistil som, že je to, to isté, neustále opakujúce sa, len v inom poradí, na inom štadióne a s inými hráčmi. Tak ale pred tými pár rokmi si to ale u mňa odviedlo prácu na jednotku :)(31.7.2010)

 • - V 15. díle 1. serie je vidět na výsledkové tabuly gól, který ale padne až vzápětí. Chyba je důsledkem opakování stejných záběrů. (Tsukikage)