Reklama

Reklama

Zpověď americké nevěsty

(TV film)
  • USA Confessions of an American Bride (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Romantická komedie amerického režiséra Douglase Barra vypráví o úspěšné reklamní manažerce, která sní o pohádkové svatbě. Když tato situace konečně nastane, Samantha se ujme nelehkého úkolu příprav, protože má podezření, že její snoubenec Ben o ně nejeví zrovna moc zájem. Nevěsta však musí čelit řadě nečekaných situací a napětí mezi budoucími novomanžely narůstá. Teprve když se Samantha při práci na nové reklamní kampani setká s Lukem, jehož dobře zná, položí si otázku, co je v životě opravdu důležité. Zda plánovat svatbu do všech detailů, nebo jít k oltáři s tím pravým. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (46)

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 4/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +Shannon Elizabeth , příjemná hudba, ke konci dobré -působí to uměle (hlavně než si zvyknete), začátek docela nudí/// No tak skouknul jsem to kvůli Nadie z Prciček, jinak by asi nebyl důvod se na tuhle televizní hloupost pro nevěsty dívat. Jako romantika to je dobrý film, který ke konci graduje (i když přináší standartní klišé) a má to prostě drajv a šťastný konec. Ovšem jestli jsou svatby takové peklo, tak si nechám zajít chuť. Tohle mě na nějakou dobu odradilo. Ještě že nemám před svatbou, jinak by bylo vymalováno./// Celkem 52%/// ()

terunka003 

všechny recenze uživatele

Vtipné × trapné, nudné, s očekávanou zápletkou i koncem. Co dodat, každá by se chtěla vdávat. Ale tohle rozhodně není návod na to, jak uspořádat tu nejperfektnější svatbu. Očekávaná zápletka s láskou ze školních let byla víc než jasná.Objevování partnerových (snoubencových) chyb při společném žití? Oni se před zasnoubením neznali? Každopádně je to oddychovka, zasmějete se, navíc všechno pohádkově dobře končí. ()

Reklama

Juto 

všechny recenze uživatele

Cítil som, že to bol slušný pokus o televízny film. Len to málo strašne veľa chýb. Nevadilo mi ani neustále rozprávanie hlavnej herečky Shannon Elizabeth. Myslím si, že je to lacný efekt cítiť potrebu pomôcť publiku pochopiť, čo sa deje. Keby bol scenár dobre napísaný, tak by to nemalo byť potrebné. Príbeh je predvídateľný a celý klišé. 4/10 ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Televizní romantický snímek o přípravě jedné svatby není nikterak převratný, ale ke shlédnutí takhle v neděli odpoledne k odpočinutí bohatě postačí. O čem to je už prozrazuje název filmu. Nevěsta vypráví svůj příběh a to několikrát na kameru, tedy přímo k divákům. To však docela na mě působilo rušivým dojmem. Lehce humorné a klidné vyprávění tím ztrácelo rytmus. Dobrá nálada však celý snímek doprovázela po celou stopáž a to je nejhlavnější. Na Tv počin vcelku povedené. ()

alambert 

všechny recenze uživatele

Po většinu stopáže nudné až otravné, místy stupidní...ale zase na obranu filmu musím zmínil, že je tu i pár dobrých scének a hlášek. Jako třeba u toho zařizování domácnosti: "Byla bych ráda, kdybych znala i tvůj názor." "Jo, jenže na tohle já názor nemám." :-D Nebo ten kněz a rabín, taky skvělá práce. To už ale nebudu prozrazovat...Jo a Shannon Elizabeth sice neumí moc hrát, ale chvílemi jí to fakt sluší. Znáte to, nemůžete mít všechno...xD ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama