poster

Zpověď americké nevěsty (TV film)

 • USA

  Confessions of an American Bride

 • USA

  Confessions of a Young Bride

 • Slovensko

  Spoveď mladej nevesty

Komedie

USA, 2005, 85 min

 • majklfly
  ***

  Krásná Shannon a nešikovný McClintock vytvořili v roztomilou dvojci v sladké americké komedii. Nečekal jsem nijak převratné herecké výkony, ale na co jsem se opravdu těšil a dostal plnou dávku byl naivní pohled nastávající nevěsty plný dětských snůa primitivních problémů. Jsme na dvou hvězdičkách. Ta třetí je za pokusy o monology na bílém plátně. Najednou to byla zpověd americké nevěsty a ne jen sladký příběh. 70% (hodnocení mezi komediema)(27.11.2008)

 • alambert
  *

  Po většinu stopáže nudné až otravné, místy stupidní...ale zase na obranu filmu musím zmínil, že je tu i pár dobrých scének a hlášek. Jako třeba u toho zařizování domácnosti: "Byla bych ráda, kdybych znala i tvůj názor." "Jo, jenže na tohle já názor nemám." :-D Nebo ten kněz a rabín, taky skvělá práce. To už ale nebudu prozrazovat...Jo a Shannon Elizabeth sice neumí moc hrát, ale chvílemi jí to fakt sluší. Znáte to, nemůžete mít všechno...xD(10.1.2012)

 • terunka003
  **

  Vtipné × trapné, nudné, s očekávanou zápletkou i koncem. Co dodat, každá by se chtěla vdávat. Ale tohle rozhodně není návod na to, jak uspořádat tu nejperfektnější svatbu. Očekávaná zápletka s láskou ze školních let byla víc než jasná.Objevování partnerových (snoubencových) chyb při společném žití? Oni se před zasnoubením neznali? Každopádně je to oddychovka, zasmějete se, navíc všechno pohádkově dobře končí.(4.12.2008)

 • MickeyStuma
  ***

  Televizní romantický snímek o přípravě jedné svatby není nikterak převratný, ale ke shlédnutí takhle v neděli odpoledne k odpočinutí bohatě postačí. O čem to je už prozrazuje název filmu. Nevěsta vypráví svůj příběh a to několikrát na kameru, tedy přímo k divákům. To však docela na mě působilo rušivým dojmem. Lehce humorné a klidné vyprávění tím ztrácelo rytmus. Dobrá nálada však celý snímek doprovázela po celou stopáž a to je nejhlavnější. Na Tv počin vcelku povedené.(27.3.2014)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 4/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +Shannon Elizabeth , příjemná hudba, ke konci dobré -působí to uměle (hlavně než si zvyknete), začátek docela nudí/// No tak skouknul jsem to kvůli Nadie z Prciček, jinak by asi nebyl důvod se na tuhle televizní hloupost pro nevěsty dívat. Jako romantika to je dobrý film, který ke konci graduje (i když přináší standartní klišé) a má to prostě drajv a šťastný konec. Ovšem jestli jsou svatby takové peklo, tak si nechám zajít chuť. Tohle mě na nějakou dobu odradilo. Ještě že nemám před svatbou, jinak by bylo vymalováno./// Celkem 52%///(4.12.2008)