poster

Zpověď americké nevěsty (TV film)

 • USA

  Confessions of an American Bride

 • USA

  Confessions of a Young Bride

 • Slovensko

  Spoveď mladej nevesty

Komedie

USA, 2005, 85 min

 • terunka003
  **

  Vtipné × trapné, nudné, s očekávanou zápletkou i koncem. Co dodat, každá by se chtěla vdávat. Ale tohle rozhodně není návod na to, jak uspořádat tu nejperfektnější svatbu. Očekávaná zápletka s láskou ze školních let byla víc než jasná.Objevování partnerových (snoubencových) chyb při společném žití? Oni se před zasnoubením neznali? Každopádně je to oddychovka, zasmějete se, navíc všechno pohádkově dobře končí.(4.12.2008)

 • majklfly
  ***

  Krásná Shannon a nešikovný McClintock vytvořili v roztomilou dvojci v sladké americké komedii. Nečekal jsem nijak převratné herecké výkony, ale na co jsem se opravdu těšil a dostal plnou dávku byl naivní pohled nastávající nevěsty plný dětských snůa primitivních problémů. Jsme na dvou hvězdičkách. Ta třetí je za pokusy o monology na bílém plátně. Najednou to byla zpověd americké nevěsty a ne jen sladký příběh. 70% (hodnocení mezi komediema)(27.11.2008)

 • Nereida18
  ***

  S negativním hodnocením ostatních uživatelů jsem počítala. Ale mě prostě tato komedie pobavila. S. Elizabeth, známá hlavně díky bijáku Prci, prci, prcičky, si vyměnila krátký top za svatební šaty. Ano, stále hraje naivní, trochu hloupoučkou mladou Američanku... nicméně celá tato komedie je trochu nadsázková, hloupoučká a naivní. Konec filmu vlastně je znám už při začátečních titulcích a upřímně nic zase tak závratného se ve filmu neděje. Nicméně příběh je vynahrazen hordou trapasů a vtipných scén. Nedotčeně jsem sedla před televizi a musím říct, že jsem se po celou délku filmu dost nasmála. Pro situace na zvolnění vnitřního napětí či jen tak pro oddych... je tato komedie jako dělaná. A taky v mnoha věcech dosti identická k našim starostem...(1.9.2018)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 4/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +Shannon Elizabeth , příjemná hudba, ke konci dobré -působí to uměle (hlavně než si zvyknete), začátek docela nudí/// No tak skouknul jsem to kvůli Nadie z Prciček, jinak by asi nebyl důvod se na tuhle televizní hloupost pro nevěsty dívat. Jako romantika to je dobrý film, který ke konci graduje (i když přináší standartní klišé) a má to prostě drajv a šťastný konec. Ovšem jestli jsou svatby takové peklo, tak si nechám zajít chuť. Tohle mě na nějakou dobu odradilo. Ještě že nemám před svatbou, jinak by bylo vymalováno./// Celkem 52%///(4.12.2008)

 • alambert
  *

  Po většinu stopáže nudné až otravné, místy stupidní...ale zase na obranu filmu musím zmínil, že je tu i pár dobrých scének a hlášek. Jako třeba u toho zařizování domácnosti: "Byla bych ráda, kdybych znala i tvůj názor." "Jo, jenže na tohle já názor nemám." :-D Nebo ten kněz a rabín, taky skvělá práce. To už ale nebudu prozrazovat...Jo a Shannon Elizabeth sice neumí moc hrát, ale chvílemi jí to fakt sluší. Znáte to, nemůžete mít všechno...xD(10.1.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace