Zpověď americké nevěsty (TV film)

Confessions of an American Bride

Confessions of a Young Bride

Spoveď mladej nevesty

Komedie

USA, 2005, 85 min

Krásná Shannon a nešikovný McClintock vytvořili v roztomilou dvojci v sladké americké komedii. Nečekal jsem nijak převratné herecké výkony, ale na co jsem se opravdu těšil a dostal plnou dávku byl naivní pohled nastávající nevěsty plný dětských snůa primitivních problémů. Jsme na dvou hvězdičkách. Ta třetí je za pokusy o monology na bílém plátně. Najednou to byla zpověd americké nevěsty a ne jen sladký příběh. 70% (hodnocení mezi komediema)(27.11.2008)

• alambert

Po většinu stopáže nudné až otravné, místy stupidní...ale zase na obranu filmu musím zmínil, že je tu i pár dobrých scének a hlášek. Jako třeba u toho zařizování domácnosti: "Byla bych ráda, kdybych znala i tvůj názor." "Jo, jenže na tohle já názor nemám." :-D Nebo ten kněz a rabín, taky skvělá práce. To už ale nebudu prozrazovat...Jo a Shannon Elizabeth sice neumí moc hrát, ale chvílemi jí to fakt sluší. Znáte to, nemůžete mít všechno...xD(10.1.2012)

• terunka003

Vtipné × trapné, nudné, s očekávanou zápletkou i koncem. Co dodat, každá by se chtěla vdávat. Ale tohle rozhodně není návod na to, jak uspořádat tu nejperfektnější svatbu. Očekávaná zápletka s láskou ze školních let byla víc než jasná.Objevování partnerových (snoubencových) chyb při společném žití? Oni se před zasnoubením neznali? Každopádně je to oddychovka, zasmějete se, navíc všechno pohádkově dobře končí.(4.12.2008)

Televizní romantický snímek o přípravě jedné svatby není nikterak převratný, ale ke shlédnutí takhle v neděli odpoledne k odpočinutí bohatě postačí. O čem to je už prozrazuje název filmu. Nevěsta vypráví svůj příběh a to několikrát na kameru, tedy přímo k divákům. To však docela na mě působilo rušivým dojmem. Lehce humorné a klidné vyprávění tím ztrácelo rytmus. Dobrá nálada však celý snímek doprovázela po celou stopáž a to je nejhlavnější. Na Tv počin vcelku povedené.(27.3.2014)

TV/// Obsazení 4/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +Shannon Elizabeth , příjemná hudba, ke konci dobré -působí to uměle (hlavně než si zvyknete), začátek docela nudí/// No tak skouknul jsem to kvůli Nadie z Prciček, jinak by asi nebyl důvod se na tuhle televizní hloupost pro nevěsty dívat. Jako romantika to je dobrý film, který ke konci graduje (i když přináší standartní klišé) a má to prostě drajv a šťastný konec. Ovšem jestli jsou svatby takové peklo, tak si nechám zajít chuť. Tohle mě na nějakou dobu odradilo. Ještě že nemám před svatbou, jinak by bylo vymalováno./// Celkem 52%///(4.12.2008)