Co všechno se může stát při svatební hostině. Povídka z cyklu Bakaláři. (oficiální text distributora)

Caelos

Jo, taky jsem měl půlku rodiny v Amway... Jediné co z toho měli bylo spousta podprůměrné drogerie :-) Svatba je sice překvapivá, ale sranda to moc není, bohužel... ()

rakovnik

V době zuřícího boje proti šmejdům vypadá tento příběh jako selanka plná úsměvů. Josef Dvořák je skvělý dealer a celkově je obsazení filmu luxusní. Navíc působí povídka opravdu jako ze života. ()

otík

Bakalářská povídka o tom, jak to může dopadnout, když někdo vyhraje první cenu v luštění křížovek a luxusní večeři pro 20 lidí. Jenže český chytrý človíček to chce využít a tak místo večeře pro 20 lidí uspořádá svatbu pro své děti. Jednoduchá, ale příjemná povídka. Hudební režie: Václav Fiala ()

Ironfood

Stavět humor jenom na trapnosti situace zjevně ke kvalitní zábavě nestačí. Naštěstí je to krátké a hraje tu pár dobrých herců, takže se to dá vydržet. ()

anitae

Nejlepší bakaláři 22.- to se může stát jen mě - a je to přesně tak - když už vyhraju v křížovkářské soutěži večeři pro 15 lidí v nóbl restauraci tak se to musí řádně využít ... a když ostuda tak pořádná ... Pěkná role dealera pro Josefa Dvořáka. ()

topi80

Musím říci, že se té situaci směji ještě dlouho poté, co jsem toto dílo viděl, a Pepa Dvořák se mi jako prodejce zjevuje pokaždé, když jsem svědkem jakékoli honosné společenské hostiny. Škoda, že to v polovině spadlo a další humor už se neobjevil. Po filmařské stránce trochu odfláklé, ale ona se k tomu ta forma svatebního videa naštěstí hodí. ()

honzic

No tak prodavače ovčích dek zahrál Dvořák znamenitě, ale v praxi by tak mírný nebyl a měl by ještě pomocníky. Hodnocení: 50 % ()